local-stats-pixel fb-conv-api

Dīvainas ziņas :D9

48 0

Dienvidkorejā tiek atrastas zivis ar cilvēku sejām. Izrādijās, ka šīs zivis ir mutanti, kas mutējuši no divu pasugu karpām, taču vizuāli radies iespaids, ka tām ir cilvēku sejas.


Kādai Britu bankai nācies atvainoties savam klientam, kad atklājies, ka viņi ir nosūtijuši viņam norēķinu karti ar vārdu – ‘Mr. Dick Head’ (no angļ. val. – Misters Daikta Galva). To gan kartes īpašnieks ir pamanijis tikai pēc iepirkšanās tuvajā lielveikalā.


Kāds kaķis Japānā ieradis sūkāt savas 88 gadus vecās saimnieces kājas īkšķi.  Kādu dienu saimniece aizmigusi un pamodusies pamanījusi, ka kāja asiņo. Pamanijusi, ka īkšķis ir nograusts un uz grīdas ir asiņaini kaķu pēdiņu nospiedumi. murrr….


Uzsprādzis gigantisks – 13 metrus gars pitons pēc tam, kad norijis aligatoru. Mežsargi atraduši Floridā čūsku beigtu un tai vēdera daļā atradies beigts aligators.


Kāda tiesa attaisnojusi izvarotāju, kad esot nākuši klajā pieradījumi, ka viņam ir Seksomnija. Un pats uzbrucējs apgalvoja, ka uzbrukuma brīdī bijis aizmidzis.


Zinātnieki atklājuši, ka Amazone maina plūšanas virzienus. Ir atklāts, ka pirms vairākiem miljoniem gadu tā plūdusi pretējā virzienā, no Atlantijas okeāna, iekšā Dienvidamerikā. Tad tā ir pludusi vienlaicīgi abos virzienos un pašlaik tā atkal tek uz Atlantijas okeānu.

48 0 9 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 9

0/2000

Pasaulē ir daudz dīvainības :)

2 0 atbildēt

Seksonomija...Kuram tadas nav? :D

1 0 atbildēt

varēja bildītes klāt pielikt :)

0 0 atbildēt

Njam tiešām dīvaini ;D

0 0 atbildēt

Trešā ziņa - Jēbal vienkārši..emotion kā tas iespējams??emotion

0 0 atbildēt

vairāk lūdz

0 0 atbildēt

emotion

0 0 atbildēt

otraisemotion

0 0 atbildēt

Šito vakar redzēju - Seksonomiju.

0 0 atbildēt