Iespējams šie dzīvnieki kādreiz ir pasāvējuši.
Iespējams šie dzīvnieki kādreiz ir pasāvējuši.
Sarkanās čūskas
Šīs čūskas mūsdienās sastopamans tikai Amazones džungļos. Šī čūska ļoti atsķiras no citām sugām, jo šī nesaplūst ar apkārtni. Parasti čūskas ir maskējušās dabā, lai nepieskrietu lapsa un neapēstu. Šis ir viens no dzīnviekiem, kurš pārojas gan ar mātītēm gan ar tēviņiem. Bieži tēviņi pārojas ar tēviņiem, jo matītes pēc seksa mēdz tēviņus apēst.
Tās pārtiek no kukaiņiem, grauzējiem un no citas drazas.
Pūc-pērtiķi
Šī ir fotošopēta bilde, taču ir tuvu šī dzīvnieka patiesajam izskatam. Tie ir aptuveni 1 metru gari un staigā kā cilvēki. Tā ir pērtiķu pasuga. Tiem garšo banāni, apelsīni, citi pērtiķi. Tie dzīvo neapdzīvojamos mežos un labāk šādu dzīvnieku nesastapt. Tas ir ļoti viltīgs. Kamēr tu no viņa bēgsi, tikmēr viņš tev metīs pa galvu ar apelsīniem un akmeņiem. Taču to viņš dara ar labiem nodomiem. Britu zinātnieki noskaidrojuši, ka šis zvērs ir ļoti gudrs un spēj izdzīvot pat nereālos apstākļos. Tas spēj sasniegt 70 km/h lielu ātrumu. Taču ne jau pats. Viņš uzlec uz aļņa muguras un jāj. Zem raksta varēsiet noskatīties video kur pērtiķis izmanto šo jāšanas metodi.
Āfrikas pelēkais sliņķis
Šis ir pasaules slinkākais radījums. Tas visu dienu guļ kokā. Tas nelasa ēdienu un neiet pēc ūdens. Kā viņš izdzīvo? Par to parūpējas daba. Sliņķis guļ uz muguras ar plaši atvērtu muti un tik līdz tajā ielido kāds tauriņš, tas uzreiz aizver muti un dabūj ēst. Viņš taurenīti nekošļā, viņš tam ir par slinku. Tad vēl atliek uzzināt kā viņš dzer. Tēviņiem ir ļoti vienkārši. Viņi vienkārši visu laiku čurā sev mutē. Mātītēm nav tādas iespējas. Tās vienkārši guļ peļķē un ik pa laikam padzerās. Šī ir reāla informācija no Pītere Lielā-Krāna zinātniskās zooloģijas 3. sējuma nodaļas.
Diez' kā tie sliņki vairojas? Laikam ar fluīdu palīdzību, jo, domājams, ka ir par slinku, lai nodarbotos ar dzimtas turpināšanas aktivitātēm.
Visticamāk, ka ir kādreiz, pirms Milleniuma pastāvējusi Mans Sieva...
2000...