local-stats-pixel fb-conv-api

Darwin awards 20093

22 0

Balvas ir piešķir cilvēkiem, kas "izdara pakalpojumu cilvēcei, izslēdzot sevi no genofonda" (t.i., zaudē spēju vairoties, vai nu mirstot vai sterilizejot sevi  stulbā manierē)

 

 

 

(12. aprīlis 2008. g., Florida)

Šons M. nesen bija atstājis "Pompano Beach" bāru, kad viņš attapās sastrēgumā. Tā kā Šons nesen bija dzēris alu, viņam nebija ilgi jāgaida, līdz uznāks "mazās darīšanas". "Man vajag atliet," viņš teica draugiem.
Tā kā satiksme bija bloķēta, vīrietis izkāpa no sava auto un parlēca pār zemai betona sienai ... un pēc 65 pēdu brīvā krietiena piezemējās uz dzelzceļa sliedēm. "Viņš domāja, ka tur bija ceļš..bet tur bija sliedes, jo sastrēguma laikā viņi atradās uz viadukta," teica Fort Lauderdeilas policijas preses sekretārs. Automašīna atradās uz viadukta virs dzelzceļa līnijas.

Lai gan viņa nāve bija traģiska, Šona kritiens pierāda veco sakāmvārdu: Skaties, pirms čurā!

 

 

(31. jūlijs, 2009. g., Ziemeļkarolīna)

Divi maskās tērpti vīrieši ieskrēja veikalā, izvilka pistoles un atņēma veikala darbiniekiem kabatas portfeļus, naudas makus, kā arī kredītkartes un ieslēdza viņus veikala tualetē. Vīrieši aizbēga, taču tie nevarēja aizbēgt no pašu stulbuma. 23 gadus vecs Džeimss T. bija nomaskējies, nopūšot savu seju zelta krāsā ar krāsas baloniņu.
Un tas bija Darvina Balvas cienīgi. Uz
krāsas baloniņiem ir skaidri uzdrukāts - nepūst uz ādas, nepūst acīs, neieelpot. Ir labi zināms, ka krāsa ir toksiska un metāliskas krāsas ir īpaši kaitīgas. Džeimsam sākās problēmas ar elpošanu (pārsteigums!), un drīz vien viņš sēkdams nomira.

Lai visu padarītu vel traģikomiskāku, liecinieki bija pazinuši uzbrucēju.

 

 

(26. septembris, 2009. g., Beļģija)

Dubultā Darvina Balva. Divi banku aplaupītāji mēģina veikt ievērojamu valūtas izņemšanu no bankomāta un mirst - viņi pārvērtēja dinamīta daudzumu, kas nepieciešams sprādzienam. Sprādziens nolikvidēja visu bankas ēku, bet par laimi uzbrukuma laikā ēkā neviena nebija.
Viens no laupītājiem tika nogādāts slimnīcā ar smagu galvas traumu, viņš nomira drīz pēc ierašanās. Izmeklētāji sākotnēji uzskatīja, ka viņa līdzdalībniekam bija izdevies aizbēgt, taču otra nemākuļa ķermeni izraka no drupām divpadsmit stundas vēlāk. Jāsaka, ka laupītāji nedzīvoja nabadzībā – laupīšanai viņi izmantoja BMW automobili.

 

 

(1980-tie, Tenesī)

Pāris jauni, piedzērušies studenti parkāpa pari dzeloņstiepļu žogam, kas bija paredzēts, lai neviens neiekļūtu elektrības apakšstacijā. Viens puisis uzkāpa uz transformatora. Tas vien jau bija acīmredzami stulbi, bet tas viss kļuva vēl sliktāk, kad viņš uzčurāja uz transformatora, uz kura viņš stāvēja. Ja elektrošoks caur dzimumorgāniem jums jau tā šķiet traģiski, tad te būs viņa motīvs: viņš bija pamanījis lapseņu pūzni, kas atradās uz transformatora, tādeļ izlēma uz to "nomērķēt". Lieki teikt, ka lapsenēm nu bija par vienu uztraukumu mazāk.

 

 

 

(3. jūnijs 2009. g., Ziemeļkarolīna)

Grīnsboro bija nolijis pamatīgs lietus, kas bija appludinājis ceļus. Taču Rozannu T., tas nespēja atturēt. Viņa uzlēca uz sava mopēda un laida uz veikalu pēc aliņiem.
Lielceļa patruļa bija nobloķējusi vairākas appludinātās ielas, tai skaitā ari ielu, kas veda uz Rozannas mājām. Bet viņa mierīgi uzbrauca uz tilta, pabrauca garām virsnieku postenim, zaudēja kontroli pār savu  transportlīdzekli, un iekrita pārplūdušajā upē. Viens no virsniekiem paņēma virvi un meta to Rozannai, kas atradās ūdenī, un izvilka viņu.
Tad viņš iztaujāja sievieti, interesējoties par viņu motivāciju braukt pāri bloķētajam tiltam. Kad virsnieks atgriezās savā patruļas automašīnā, Rozanna ielēca atpakaļ ūdenī – lai glābtu savu mopēdu.
Virsnieks mēģinājis viņu glābt vēlreiz, bet ,diemžēl, bija par vēlu.

Cietušās māte pec negadījuma sacīja. "Viņa to mīlēja."

 

 

 

 

(30. maijs 2009. g., Luiziāna)

Pasažieri, esi uzmanīgs! Nokaitināta par sava drauga lēno braukšanu, Tamara B., mudināja viņu uzņemt tempu, lai viņa varētu laicīgi nokļūt darbā. Jokojot, ka iet ar kājām būtu daudz ātrāk, viņa atvēra pikapa durvis un izbāza ārā savu kāju... izkrita un nositās. Šerifa birojs paziņoja, ka pikaps negadījuma brīdī brauca ar ātrumu ~ 100 km/h.

 

 

Laika gados prēmija piešķirta dazadiem cilvekiem, piem., kādam kas, spēlēja "krievu ruleti" ar pusautomātisko pistoli (nevis revolveri), kā arī ļoti daudziem ģēnijiem, kuri ar uguns gaismas palidzibu mēģinājuši noskaidrot, vai tikai tuvumā nav kas sprāgstošs vai uzliesmojošs. Kādam vecim, kurš automobiļa priekšējo lampu drošinātāja vietā izmantoja patronu (kas uzkarstot izšāva un trāpīja viņam kājstarpē...viņš gan nenomira, bet uzlaboja cilveces genofondu, jo vairs nespēja vairoties); džekam, kurš studentiem demonstrēja, cik izturīgs ir viņa biroja logs un daudziem citiem, kas uzlaboja cilvēces genofondu, paši sevi no tā izslēdzot...22 0 3 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 3

0/2000

Dārvina balvas ieguvēji mani vienmēr ir fascinējuši :D malači puikas un meitenes :D bet davai turpināt nevajag, savainosiet vēl kādu citu ar savu stulbumu :D

3 0 atbildēt

šitā laikam ir cilvēces smieklīgākā balva :D

0 0 atbildēt

emotion

0 0 atbildēt