Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
1337

Labas dienas, teica kaimiņš Vasīlijs un palaida suni manā zālienā. Bet, ja nopietni, lūdzu, jums vēl viens kategoriju raksts, zinu sen nekas nav bijis, tāpēc nezinu vai jums patiks šis. Lai vai kā, neuztveriet to visu nopietni un viss būs bumbās.

nbspSuņu... Autors: SOF1JA Briesmīgāko kaimiņu veidi
Attēls no: www.wikihow.com
1.

 

Suņu īpašnieki. Sastopami – visbiežāk privātmāju rajonos. Īpašās pazīmes – ir suns.

Iztēlojies – skaists rīts, spīd saulīte, putniņi čivina, pie tavas mājas ir jauks, zaļš zāliens un tu bez bēdām dodies savās ikdienas gaitās... BET tad, tu attopies, ka esi iekāpis suņa atstātā mīnā. Tu tik traki nedusmotos ja tas būtu tavs mīlulis, bet šoreiz sveicienu ir atstājis kaimiņu zvērs. Kad, kasot no pazolēm mēslus, sūdzies kaimiņam, tad viss ko dzirdi no kaimiņa ir – „Nu ko jūs, manējais jau neko!”Protams, tādi nav visi saimnieki, bet šādi ir spožākie eksemplāri. 

 

Mana zeme, daru ko gribu. Sastopami – privātmāju rajonos. Īpašās pazīmes – pilnīgs kurlums pret citu cilvēku sūdzībām, lūgumiem un lamām.

Mums visiem patīk svaigs gaiss bez smakām, ne tā? Nu, lūk, šāds kaimiņa tips, visticamāk tieši pie sētas, kas norobežo tavu un viņa teritoriju (lieki teikt, ka šī robeža atrodas ~5m attālumā no tava guļamistabas loga), izveidos sauso ateju. Protams, faktam, ka smaka nogalina, nav nozīmes. Kāpēc? Ļoti vienkārši, parastā tualete ir aizdambējusies, turklāt šī mazmājiņa var kalpot par vietu kur kritiskā brīdī kaut ko noslēpt. 

 

Kaimiņš – vampīrs. Sastopami – gan privātmājās, gan dzīvokļos. Īpašās pazīmes – ar aktivitātēm nodarbojas naktī.

Iedomājies, tu guli, ērti iekārtojies uz labā sāna un pamazām sāc iemigt – bet tad aiz sienas atskan nenormāli skaļi blīkšķi, trīs kopskaitā, un tev miegs vairs nav ne prātā. Tu tāpat, apakšbiksēs, izsteidzies no dzīvokļa un drudžaini klauvē pie kaimiņu dzīvokļa nopietni baidīdamies vai tur viss kārtībā. Durvis atver pilnībā atslābušais kaimiņš un paskaidro, ka nejauši nogāzis skapi un tam izkritušas durvis. Viegli apmulsis tu atgriezies dzīvoklī un domā – nu kurš nakts vidū gāž skapjus? Šis patiesībā attiecas arī uz tiem kas brīvdienu rītos nolemj piestiprināt pie sienas tantes Rozmarijas portretu. Šie kaimiņi raksturojami ar ikdienas darbu paveikšanu naktī un pilnīgu bezrūpību attiecībā uz to.

 

Nūdisti. Sastopami – privātmāju rajonos. Īpašās pazīmes – baiss ķermeņa apmatojums.

Šo kaimiņu dēļ mēs visbiežāk pie robežas audzējam dzīvības kokus, gluži vienkārši, mums nav nekādas patikas redzēt kāda, zilās apakšbiksēs ieģērbto, dibenu. Šo kaimiņu ciešākā pārliecība ir – neviens, nekad, neko par šo neuzzinās. Skarbā patiesība ir – to zina vismaz tuvākās trīs mājas. Tieši šī iemesla dēļ dzīvības kokus pie logiem audzē visas tuvākās mājas.

 

Kaimiņu baumu dienests. Sastopams – pie daudzdzīvokļu mājām uz soliņiem. Īpašās pazīmes – pārstāves lielākoties sievietes.

Jā, tieši tā, es zinu, ka jūs zināt par ko es runāju, tomēr, ja es viņas nepieminēšu, tad tikšu aprunāta turpmākos divus gadus. Ar aplausiem sveicam tenku biroju, jeb kaimiņtantes! Vienmēr zinās visu par tevi, tavu mammu, tēti un arī par taviem vecvecākiem. Piedzima bērns? Kāds nomira? Pāris izšķīrās? Kāds apprecējās? Ievācas, izvācas? Viņas vienmēr ir par to informētas un vienmēr, labprāt informēs arī tevi! 

2
1337
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [48]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
ugnotbug avatars
Medaļa NāvīteMedaļa TrumpeMedaļa Dienas joks
  ugnotbug 07.12.13 17:38
87
0

Gribi uzzināt, ka esi narkomāns vai m@uka - vienu reizi nepasveicini tantiņas uz soliņa! 

kikajov2 avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa ZebraMedaļa Dienas joks
  kikajov2 07.12.13 18:58
67
0

Ammm... Šis stāsts nebūs īsti par kaimiņieni, bet nu viņa dzīvo tajā pašā ielā, kurā es un bieži nākas viņu sastapt. 

Mums ielā ir viena tāda veca tantīte, kura vienmēr tev kaut ko uzburīs virsū piem : ''Tev mati izlaisti, jāsapin bizē. Šortus nedrīkst vilkt, pa ietvi nedrīkst staigāt, jo skaista, tīra, sētnieks notīrīja, pa ceļu nedrīkst staigāt (interesanti, pa kurieni tad drīkst? ) utt. 

Vienreiz, mēs ar ģimeni bijām peldēties uz ezeru, kurš ir ļoti tuvu mājām un mēs tur vieni paši peldamies un šitā atnāk, sāk tur man stāstīt, ka peldēties nedrīkst, dabūsi vidusauss iekaisumu un visādas citādas tur slimības. Ok, mēs aizbraucām mājās, jo viņa riktīgi piebesīja. Izbraucām no celiņa,kurš ved uz ezeru un pabraucām nedaudz tālāk, lai apgrieztos. Braucām atpakaļ un redzam tā tantiņa pa pliko peldas!  Uzreiz sapratām, kāpēc viņa gribēja, lai mēs tinamies prom! :D Nenormāli pārsmējāmies!  

spoku dienas joks

OlegsZnaroks avatars
Medaļa SpoksMedaļa BērndārznieksMedaļa Teamwork
  OlegsZnaroks 07.12.13 18:54
42
1

Mani kaimiņi klausās tikai labu mūziku.. patīk viņiem tas vai nē.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 07.12.13 17:39
30
0

Forša sajūta, kad izdzirdi 3-jos naktī, kad kāds ar putekļu sūcēju tīra blakus dzīvokli. 

GargantijA avatars
Medaļa FledermausisMedaļa Holly ShitMedaļa Fledermausis
  GargantijA 07.12.13 19:10
24
0

Kaimiņš Janka atkal žūpo,

Manu skaisto lustru šūpo.

Būs man pie šā jāiet ciemos-

Tad ne dusmas, lustes vienos.

:)

coolmen150 avatars
Medaļa TeamworkMedaļa JubilārsMedaļa Mario
  coolmen150 08.12.13 19:02
13
0

man kaimiņš trijos nakti ar kaju pa sienam saka dauzit ta parbijos ka gandriz perferators no rokam izkrita !

nesavaldāmais avatars
Medaļa SpoksMedaļa TeamworkMedaļa Bērndārznieks
  nesavaldāmais 09.12.13 14:48
13
0

Mana kaimiņos ir viena veca babka. Nezinu viņas izcelsmi, radu rakstus, dzīves gājumu, izglītību. Zinu tikai to ka veca un runā, laikam, krieviski (vnk dzirdēju kā lamājās krievu lamuvārdiem). Bet viņai ir tāda iezīme 3x-4x nedēļā, naktī kaut ko tur klapēt pret grīdu (hvz ko) un izspārdīt tikko uzcēltos mazo bērnu sniegavīrus (šīs ziemas spārdīšanas sezonu aizvakar atklāja), jo bija viens mazs bērniņš kurš kopā ar mammu uzcēla sniegavīru un vecā viņu veiksmīgi likvidēja, pie tam atradās tas sniegavīrs vispār otrā ielas pusē, un tā vilka savas sapis*ās kājas uz turieni.  

Morāle: Vecās babkas ir trakas ar tām uzmanīgi. Foršs raksts, beidzot varēju šito savu "sāpi" izstāstīt. 

rasiks avatars
Medaļa Krustvardu superrecidivistsMedaļa Ielej bračka!Medaļa Krustvardu recidivists
  rasiks 07.12.13 18:10
14
1

Žēl, ka tantiņas vienas, jo veči sen nodzērušies. Sveiciens viņām!

kikajov2 avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa ZebraMedaļa Dienas joks
  kikajov2 07.12.13 18:45
11
0

Mana kaimiņu tante  vienkārši, bez pieklauvēšanas/zvanīšanas pie durvīm vienkārši nāk iekšā! :D Nu ko lai saka? Bezkaunība! :

MehāniskāBerze avatars
Medaļa Aģents 0/7Medaļa TeamworkMedaļa Vilkaču klana biedrs
  MehāniskāBerze 07.12.13 19:54
10
0

Daži mani draugi šitās tantiņas sauc par operatīvo ziņu dienestu :D

Es te tā padomāju - ar tādiem tempiem tantuki varētu par žurnālistiem strādāt.

Edb0y avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Admins iesakaMedaļa Tīģeris
  Edb0y 07.12.13 17:53
8
0

3. esmu es, bet man nav izveles, stradaju nakts mainjaas, un kad ir briivs, tad gulju pa dienu un esmu nomodaa pa nakti.

bet sienaas neko neurbju un muziku klausos uz austinjaam.

Laur1s avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Nedēļas redaktorsMedaļa O!Zorro
  Laur1s 04.01.14 19:52
7
0

Njā man pie mājām līdziga situācija ar Kaimiņu baumu dienestu.. Dažreiz ir sajūta ,ka kaimiņi par tevi zin daudz vairāk nekā tu pats par sevi.

Krotow avatars
Medaļa SpoksMedaļa SākumskolnieksMedaļa Bakalaurs
  Krotow 09.12.13 21:12
6
1

Draņķīgi kaimiņi tiešām nav nekas labs. Vienai draudzenei bijušajās kopmītņu mājās, kur plānie griesti, tāds komplekts dzīvo. Apakšā līdz vieniem naktī regulāri vālē metālu un dzenā Counterstrike ar skaņu uz tumbām, bet augšā darba dienās četros no rīta skaļi pamožas: rībina kājas, dauza durvis, svilpina tējkannnu un tādā garā. Pašam stāvu augstāk mīt kadrs, kuram dēls pirms 10 gadiem naktīs rīkoja skaļus tusiņus. Iepazīstināju viņus ar pašvaldības policiju, pietika ar otro reizi. Pēc tam sīkais pāris gadus naktīs rīkoja trahodromu. Vasarā pie vaļā logiem varēja dzirdēt visas nianses. Vienu brīdi bija doma ierakstīt un CD ar komentāriem iemest viņa pastkastē, taču tad izrādes pēkšņi izbeidzās. Viņa tēvs arī labais kadrs. Remontējot dzīvokli, iesipa kapeiku santehnikai un rezultātā spiediens 3-reiz norāva ūdens skaitītāju un pielēja man dzīvokli ar ūdeni līdz potītēm. Beigās viņš dzīvoklī ielēja jaunu grīdu un pirmajā reizē visa pļura iegāzās pie manis. Pasolīju viņu iesūdzēt tiesā. Pagaidām ir miers. Tad vēl 2 stāvus augstāk esošie katru otro-trešo nakti lamājās ar neizmeklētiem vārdiem tā, ka katru zilbi var saprast. Pēdējā laikā naktī precīzi 2:00 tie dīvaiņi pārbīda galdu. Varbūt jāpiesprauž pie durvīm ieteikums, lai turpmāk dzenā galdu 7:30 no rīta, kad man uz darbu jāceļas :)  Un vēl manā stāvā viena kaimiņiene ir spējīga pez prasīšanas iesperties dzīvoklī līdz vidum un tad jautā - Vai drīkst?

kikajov2 avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa ZebraMedaļa Dienas joks
  kikajov2 07.12.13 19:09
5
0

atbildot uz UnicornSlayer komentāru "Tas skats laikam traumējošs. Veca sažuvusi plūm... " Plikumus jau īsti redzēt nevarēja, bet nu jā, patīkami tas nebija! :D Bet smieklīgi gan! 

Varenais Komentētājs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  Varenais Komentētājs 07.12.13 18:19
4
0

atbildot uz sliktais komentaars komentāru " Es esmu slikts kaimiņš " Ak, slikts komentētājs un slikts kaimiņš vienā? Īsts ļaunuma iemiesojums.

ka4erovs avatars
Medaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  ka4erovs 01.03.14 20:54
4
0

Pēdējais ne vienmēr ir slikts, piemēram, man ir kaimiņienes, kas sēž uz soliņa. Vienreiz mūsu kāpņutelpā biju atstājis savu riteni, kāds garnadzis to centies aizstumt, bet kaimiņienes viņu pieķēra. 

sliktais komentaars avatars
Medaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesakaMedaļa Sponsora favorīts
  sliktais komentaars 07.12.13 18:03
3
0

Es esmu slikts kaimiņš

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 07.12.13 18:14
3
0

pēdējais, un ja tu par viņam nospļaujies un nesveicini pat, tad viņas uzskata ka tu esi bandīts/ noziedznieks.

Roterdama avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Sirds
  Roterdama 16.09.18 22:41
2
0

atbildot uz krishus83 komentāru " Es tās tantiņas saucu par tīklucehu. ... "

Labs nosaukums! Klačutantes darbojas līdzīgi kā sociālajos tīklos esošā tālākpadošanas funkcija.

CAJZ avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Spoks
  CAJZ 07.12.13 23:19
2
0

atbildot uz rasiks komentāru " Žēl, ka tantiņas vienas, jo veči s... " Hah! Nezināju, ka spokos sēž vientuļie opīši nedzērāji...

« 1  2  3 »