local-stats-pixel

Bēgļi ir klāt - arī sāk ieņemt Latviju10

113 10

Ērmīgie zirggalvji nobažījušies par ieceļotāju visatļautību, publicēts jauns hits "Bēgļi"

Pēc neilga pārtraukuma, baudot vaļu ārpus zoodārza teritorijas, zirggalvju apvienība jeb ansamblis "Horsemen" nāk klajā ar īpaši specifisku hitu, "Bēgļi", kurā tiek pausta nepatika pret iebraucējiem jeb tautā sauktajiem "bēgļiem".

Pēc vairākiem trakulīgiem un izvirtības pilniem mūzikas videoklipiem, zirggalvji nolēma pieskarties vienai no šī brīža aktuālākajām tēmām, proti, šoreiz runa iet par imigrantiem, to uzvedību, attieksmi pret sociālo vidi un valsts pilsoņiem. Pēc "Horsemen" domām, valstī ieceļojošiem cilvēkiem trūkst cilvēcīgo iemaņu, kas, savukārt, atstāj negatīvu iespaidu uz mūsu valsts iedzīvotājiem. Līdz ar to, zirggalvji cer, ka visi bezatbildīgie iebraucēji tiks deportēti.

Videoklipā tiek atainota "bēgļu" nepieklājīgā uzvedība un visatļautība, kas, acīmredzot, viņiem šķiet vispār pieņemama parādība. Gala rezultātā, kāds drosmīgs jaunietis, kuram, nelaimīgā kārtā, tika atņemta alus pudele, pieķēra visus slēpjoties meža malā un pa vienam iegrūda tos savā automobilī.

Caur humoru paustais videoklips ir vēstījums mūsu valsts iedzīvotājiem, ar mērķi ikvienā radīt piesardzības sajūtu, lai ikviens spētu parūpēties gan par savu, gan arī par apkārtējo cilvēku drošību. Zirggalvji apgalvo, ka "bēgļi" apdraud mūsu valsts drošību un uzskata, ka šeit nav īstā vieta, kur mitināties tautā nelūgtajiem
visiem.113 10 10 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 10

0/2000

Nobījos, kad izlasīju virsrakstu.  emotion

16 0 atbildēt

Horsens atkal ir sava elementa ... 

Laba grupa kas izsaka cilvēku sajūtas un velmesemotion

18 3 atbildēt
Diezgan slikti emotion
7 1 atbildēt

Izklausās šausmīgi, nevar pat saprast par ko... ēm, dzied. To taču sauc par dziedāšanu, vai ne?

4 0 atbildēt

Pieci bēgļi ielika - ikamemotion

4 0 atbildēt
Es sev arii nopirksu businu! Ja nu kas 😏
3 0 atbildēt

Cēsis FTW

3 1 atbildēt

vīri zirgojas

1 0 atbildēt
Frāķenes kojās,Jaunmuižā tādu nav. emotion
0 0 atbildēt
Es tikai nosodu melno, paraziitisko suudu ierashanos muusu valstii, un atbalstu tos, kas ir liidziigaas domaas ar mani!!!
0 0 atbildēt