11 lietas, kuras aizmirstas iemācīt skolā5

 84  0

11 lietas kuras aizmirstas iemācīt skolā:
* Dzīve ir netaisnīga - samierinies ar šo faktu.
* Pasaulei uzspļaut par tavu pašsajūtu un pašcieņu. Pirms viņa sāks par to interesēties, tā sagaida no tevis vismaz kādus acīmredzamus sasniegumus.
* Ļoti maz ticams, ka tev sāks maksāt 40 tūkstošus gadā uzreiz pēc skolas beigšanas. Tu nekļūsi par kompānijas viceprezidentu ar limuzīnu un personīgo šoferi, pirms to nebūsi nopelnījis.
* Ja tu domā, ka tavs skolotājs ir ļoti stingrs un prasīgs, pagaidi, līdz iepazīsies ar savu bosu. Atšķirībā no skolotāja, bosa karjera ir atkarīga no tā, kā tu tiec galā ar saviem uzdevumiem.
* Cept burgerus "Makdonaldā" - tas nav pazemojoši. Tavi vecvecāki būtu nosaukuši jebkuru, pat šādu, darbu par "lielisku izdevību".
* Nesteidzies katrā savā neveiksmē vainot savus vecākus. Nenīdi un nežēlojies, bet mācies no tās.
* Līdz tavai piedzimšanai tavi vecāki nebija tik garlaicīgi un neinteresanti cilvēki, kā tev pašlaik liekas. Viņi tādi kļuva, pelnot tavai bezrūpīgajai bērnībai, beržot tavas drēbes un klausoties tavā bezgalīgajā sajūsmā, cik tu esi kolosāls. Tāpēc, pirms dodies glābt Amazones mežus, sākumā pacenties ieviest vismaz kārtību savā istabā.
* Tava skola, iespējams, ir atcēlusi dalījumu uzvarētājos un "lūzeros", bet dzīve - nē. Dažās skolās vairs neliek sliktas atzīmes, dodot neskaitāmas iespējas atkārtot testus, eksāmenus, labot atzīmes utt. Tam absolūti nav nekādas līdzības, kā viss notiek dzīvē.
* Dzīve nav sadalīta semestros, tajā nav vasaras brīvlaika, un ļoti maz darba devēju ir ieinteresēti palīdzēt tev atrast savu "es".
* Nejauc reālo dzīvi ar to, kuru rāda televīzijā. Dzīvē cilvēkiem lielāko daļu nākas pavadīt darbā, nevis kafejnīcās.
* Uzturi labas attiecības ar "briļļaini - botāniķi". Viens no viņiem, ļoti iespējams, būs tavs priekšnieks.

Komentāri 5

0/2000

Divaini es gan gribeju tinu sadala... jo neko isti jocigu te neredzu :D

 4  0 atbildēt

Nu tad beidzot kaut kas saturīgs. liek aiz auss!

 3  0 atbildēt

" Dzīve nav sadalīta semestros, tajā nav vasaras brīvlaika, un ļoti maz darba devēju ir ieinteresēti palīdzēt tev atrast savu "es". " ........ Un šī ir patiesība, ar ko visgrūtāk samierināties, beidzot vidusskolu/augstskolu- tieši tāpēc jāsāk kaut kur piestrādāt pēc iespējas ātrāk, lai saprastu, kā tad īsti tas ir īstajā dzīvē.

 3  0 atbildēt

No comment .

 0  0 atbildēt