10 orgāni, par kuriem Tu pat nenojauti17
Alkohola plaušas.
Nelieli veidojumi virs parastajām plaušām, kuri aktivizējas tad, kad organisms uzņem alkoholu. Tas izskaidro to, kādēļ daudzi cilvēki smēķē tikai tad,kad lieto alkoholu.
Kinoteātra urīnpūslis.
Ievērojami mazāka urīnpūšļa versija. Tāpat kā alkohola plaušu gadījumā arī šis orgāns atrodas virs ‘’parastā’’ orgāna. Šī ķermeņa daļa aktivizējas kinoteātra apmeklējuma laikā. Tā tilpums – aptuveni ceturtā daļa no kinoteātrī nopērkamās mazās kolas.
Mātes visuredzošā muguras acs.
Acu pāris, kas mātēm attīstījies to pakauša aizmugurējā daļā. Šī ķermenņa daļa nodrošina to, ka viņas redz, kurā brīdī viņu bērni grasās darīt ko jautru vai foršu, un pateikt, ka to nedrīkst darīt.
Deserta kuņģis.
Orgāns, kurš aktivizējas tad, kad oriģinālais kuņģis ir pilns, bet organisms tik ļoti vēlas apēst to garšīgo šokolādes kūciņu, kura izskatās TIK SASODĪTI LABI.
Konkrētas lietas dzirdošais auss kanāliņš.
Iekšējais orgāns, kurš uztver jebkādā skaļumā izteiktu tavu vārdu pārsteidzoši lielā attālumā. Šis orgāns uztver arī nepareizi izrunātus slavenību vārdus.
Bezgalīgo puņķu krātuve.
Šis orgāns atrodas deguna dobumā un tiek aktivizēts saaukstēšanās un gripas gadījumā. Tas NEKAD nepaliek tukšs. NEKAD.
Vīriešu otrās smadzenes.
Orgāns, kas attīstās tikai vīriešu kārtas organismiem. Tam ir smadzeņu forma un uzbūve, un tas atrodas blakus vīrieša ģenitālijām. Tas tiek aktivizēts brīžos, kad tiek ieraudzīta seksīga dāma (un tās pieņem lēmumu sākt neveiksmīgi flirtēt) vai kad čoms saka, ka ēst tīru Kajennas piparu ir forši (un smadzenes pieņem lēmumu to darīt).
Sieviešu superādas slānis.
Parasti attīstīts sievietēm, kas dzemdējušas pēcnācējus, bet retos gadījumos piemīt arīcitām sievietēm. Tas nodrošina to, ka ar rokām var pieskarties karstām virsmām, pannām utt., nelietojot cimdus vai cita veida aizsardzību.
Melodramatiskais asaru kanāls.
Tiek aktivizēts skumju filmu skatīšanās laikā. Lai kā tu censtos pretoties, kanāls palaidīs slūžas vaļā un asaru straume būs neapturama.
Dibengala nervu sistēma.
Atrodas smadzeņu aizmugurējā daļā. Ārēji atgādina dibenu. Ekstrēmos gadījumos izraisa verbālo caureju.