local-stats-pixel fb-conv-api

Uzzini, vai tavs bērns būs idiots vai ģēnijs3

98 0

Ģenētika (grieķu: genētikos — 'uz dzimšanu vai izcelšanos attiecīgs') ir zinātne par gēniem, iedzimtību un organismu dažādībuDēls nepārmanto intelektu no sava tēva. Tātad, ja tu esi ģēnijs, tad tavs dēls 100% nemantos tavas prāta spējas.Idiotisms arī nenododas no tēva dēlam. Ja tu esi konkrēts kretīns, tavs dēls arī šo intelekta līmeni no tevis nemantos, ar ko arī apsveicu.Inteliģenci no tēva var pārmantot tikai meitas, un tikai pa pusei.Savu inteliģenci vīrietis var pārmantot tikai no savas mātes, kura, savukārt, to pārmantoja no sava tēva.Ģēniju meitas būs uz pusi tikpat gudras, kā viņu tēvi, savukārt, meitu dēli būs ģēniji. Kā arī, ja meiteņu tēvi ir idioti, arī meitenes būs pa pusei stulbas.Tāpēc, neeksistē sievietes- ģēniji, kà arī sievietes- idiotes, ir pa pusei idiotes, pa pusei ģēniji, toties vīrieši - ģēniji pa pilno, kā arī vīrieši idioti.

Rezumē priekš vīrieša:Lai uzzinātu par sava dēla prāta spējām, skaties uz savu sievas tēvu. Ja viņš ir kāds profesors, arī tavs dēls būs gudrs.Tava meita iegūs pusi no tavàm prāta spējām, kā gudrību, tā arī idiotismu. Intelekta ziņā viņa būs līdzīga tev, savukārt viņas dēls, tavs mazdēls, mantos pilnībā tavu intelektu. Ja vēlies gudrus pēcnācējus, ceri uz meitām.Tavs intelekts no tavas mātes, vēl precīzāk, no tava vectētiņa.

Rezumē priekš sievietes:Tavs dēls ir tava tēva kopija, un lamāt viņu par to, ka," tu esi tikpat stulbs, kā tavs tēvs," gan nevajadzētu.Tava meita pēc audzināšanas manierēm būs kā tu, bet intelekts- tēva. Viņas dēli būs tava vīra kopijas.

98 0 3 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 3

0/2000

Intelektu nemanto. To, katrs iegūst dzīves ceļā. 

12 0 atbildēt

Varbūt kaut kas no tā visa ir mazliet taisnība, bet īpaši liela ticība nav. emotion emotion Bet nu es neesmu dakteris un oponēt raksta autora rakstīto neiešu. emotion

8 0 atbildēt

Tā tomēr nav.  emotion 

7 0 atbildēt