Amerikāņu gaišreģis Gordons Maikls Skallions faktiski kļuvis tikpat slavens kā savulaik leģendārais Edgars Keisijs, un pēdējā laikā viņa vārds aizvien biežāk parādās plašsaziņās līdzekļos. Pilnībā piepildījušies visi viņa izteiktie pareģojumi par daudzām katastrofām. Tostarp Skallions pauž jaunas prognozes un jau visnotaļ vērienīgas, proti, par bēdīgo nākotni, kas sagaida Zemi. Tas viss fiksēts viņa grāmatā “Vēstījumi no kosmosa”.
[ŠOKĒJOŠI] Vēstījums cilvēcei no kosmosa63
Lai kā arī būtu, tomēr ir neapgažams fakts – pārsteidzoši daudzi Skalliona pareģojumi patiešām ir piepildījušies. Piemēram, viņš visnotaļ precīzii pareģoja vulkānu izvirdumus Filipīnās, zemestrīci Japānā (Kobē), vētru “Endrū”, zemestrīci Losandželosā. Visos šajos gadījumos viss notika tieši tā, kā jau krietnnu laiku iepriekš bija paredzējis Skallions! Viņu “nepievīla” arī vulkāns Etna, kas sāk izmest pelnus un lavu atmosfēras tieši Skalliona iepriekš norādītajā datumā. Un tieši to pašu var teikt arī par ASV vesture vispostošāko vētru sezonnu, kas tāš piemeklēja 2004. gadā.
Bet jau visdrīzākajā nākotnē Skallions ir pareģojis šaušalīgu zemestrīci Sanfrancisko, kas iezīmēšot globālu tektonisko kataklizmu sākumu uz mūsu planētas. Viņš pauž, ka, sākot ar 2009. gadu, uz Zemes iestājusies jauna ēra, ko nodēvējis par “nelaimju periodu”. Atbilstoši viņa paustajam šajā laikā iesāksies pakāpeniska planētas magnētisko polu nomaiņa, kas izraisīs lielas zemes garozas pārbīdes. Ar šiem procesiem saistītās izmaiņas skars pilnīgi visus kontinentus, ieskaitot Antarktīdu. Zemes dienvidu “cepurītē” klimats kļūs maigs, tāds, kāds patlaban vaalda Vidusjūras baseinā – izkusīs ledus, uzplauks dārzi, un uz turieni pārcelsies liels daudzumu cilvēku.
Globālas izmaiņas būtiski skars Āfriku, kas sadalīsies trīs daļās. Sarkanās sjūras ūdeņi izpletīsies mūsdienu Sudānas teritorijā, Nīlas gultne kļūs ievērojami platāka par pašreizējo, Gīzas plato pazudīs zem ūdens ar visām piramīdām un Sfinksu. Līdz ar Sarkanās jūras izplešanos pazudīs arī Kaira. Ūdens pilnībā pārklās Madagaskaru. Savukārt no Arābijas jūras dzīlēm izcelsies jaunas salas. Uz ziemeļiem un rietumiem no Keiptaunas izveidosies jauni kalnu masīvi. Viktorijas ezers saplūdīs kopā ar Njasa ezeru, vienlaikus kļūstot par Indijas okeāna daļu, un ūdens pārklās visu Āfrikas austrumu piekrastes centrālo daļu.
Satricinājumi un izmaiņas skars arī Ameriku. Globālas izmaiņas mūsdienu ASV teritorijā sāksies ar lieliem zemes garozas lūzumiem un Ziemeļamerikas platfromas daļu atrāvumiem, tādējādi izveidojoties aptuveni 150 salām mūsdienu Kalifornijas vietā. Klusā okeāna ūdeņi applūdinās lūzumu vietas un izveidos jaunu krast līniju: rietumu piekraste nobīdīsies uz austrumiem. Visi Lielie ezeri savienosies gan savstarpēji gan kopā ar Svētā Lavrentija līci, bet pārplūdusī Misisipi to visu savienos ar Meksikas līci. Pasaules okeāna līmeņa pacelšanāās par vairākiem kilometriem dziļumā kontinentā atbīdīs visu austrumu piekrasti no Menas pavalsts līdz Floridai. Applūdīs masīvas zemes reritorijas Klusā okeāna un Meksikas līča piekrastē. Jukatanas pussala vispār pazudīs zem ūdens, bet Hudzonas līcis un daudz upju baseini izveidos milzīgu iekšējo jūru.
Klusajā okeānā, tagadējās ASV rietumu piekrastes vietā, uzradīsies pilnīgi jaunas zeme. Tur atradīs senās pilsētas Mu (Zelta pilsēta) paliekas, kas bija savulaik milzīgā Lemūrijas kontinenta galvaspilsēta un pirms vairākām tūkstošgadēm pazuda no zemes virsmas iepriekšējās planētas polu pārbīdes izraisīto notikumu dēļ. Tāpat atradīs arī gūzmu dažādu tās civilizācijas liecību un dokumentu, tiesa, tos visus izdosies atšifrēt tikai pēc vairākām paaaudzēm.
No Centrālamerikas pāri paliks tikai dažas salas. Cauri Hondurasai un Ekvadorai ies jauns jūras ceļš.
Arī Dienvidameriku sagaida nelāgas dienas: vulkānu izvirdumi, zemestrīces, zemes garozas pārbīdes, kas viss raisīs grandiozas pārmaiņas. Milzīgas Venecuēlas, Kolumbijas un Brazīlijas teritorijas pazudīs zem ūdens. Amazones baseins pārvērtīsies lielā iekšējā jūrā. Pilnībā applūdīs Peru, Bolīvija, Salvadora, liela daļa Urugvajas un Folklendu salu. Zem ūdens nonāks Brazīlijas lielpilsētas Riodežaneiro un Sanpaulu…
Bet visvairāk tomēr cietīs Āzija. Klusa okeāna platforma nobīdīsies apmēram par deviņiem grādiem, tādējādi zem ūdens pazudīs milzīgas piekrastes teritorijas, piemēram, Sahalīna un Kuriļu salas. No Japānas pārti paliks tikai dažas atsevišķas salas. Pilnībā applūdīs Taivāna un liela daļā Korejas pussalas. Ķīnas krasta līnija pārbīdīsiem par vairākiem simtiem kilometre kontinenta dziļumā. Mūsdienu Indonēzijas vietā no dzīlēm izcelsies jaunas salas, vecās pazudīs. Filipīnas pilnībā pārklās Klusā okeāna ūdeņi. Vārdu sakot – no tagadējās Āzijas pāri paliks ļoti maz, lai gan vietā izveidosies jaunas zemes.
Protams, cietīs arī Eiropa. Pēc tektoniskās plātnes nogrimšanas zem ūdens pazudīs visa Eiropas ziemeļdaļa. Norvēģijas, Zviedrijas un Somijas un Dānijas vietā paliks tikai saujiņa nelielu saliņu. Lielākā daļā Britānijas no Skotijas līdz Lamnšam arī pazudīs zem ūdens, pāri paliks tikai Anglijas ar Londonas un Birmingemas atliekām, turklāt arī sadaloties pa salām, kas līdzīgas mūsdienu Skotijas salām. Īrija pilnībā pazudīs zem udens.
Faktiski visa Centrāleiropa no Vidusjūras līdz Baltijas jūrai pazudīs zem ūdens. No Francijas pāri paliks tikai neliela teritorija. Starp Parīzi un Šveici izveidosies jauns ūdens ceļš no Ženēvas līdz Cīrihei. Pilnībā zem ūdens pazudīs vismaz trešā daļa Spānijas, kā arī Portugāles rietumu un dienvidu daļā. Zem ūdens nonāks arī vismaz trīs ceturdaļās Itālijas: Venēcija, Neapole, Roma un Dženova. Tiesa, savā vietā palikšot Vatikāns – tas vienkārši pārbīdīšoties uz sauszemes augstieni. No Sicīlijas līdz Sardīnijai no dzīlēm izcelsies jaunas zemes.