8

 40  1

Kas tad isti ir RFID mikrocips:

1. ir risa grauda lieluma

2. tiek implantets tava plaukstaa, vai pieree.

3. sakotneji paredzets pazudusu dzivnieku atrasanai ar so te mikrocipa palidzibu, kas kalpo ka GPS ierice., tagad to izmanto jau kaa, cilveka kermenim paredzetu elementu, kas ar laiku kaplos gan ka visas tavas informacijas, bankas datu, autovaditaja apliecibas, ID, kontus utt. Sakumaa tas tiks izmantots drosibas un terorisma kontrolei, lai vieglak identificetu noziedziniekus, bet vienlaikus tas kalpo ari kaa norekinasanas un autorizacijas elements daudzkur amerikaa.

4. ar laiku bez sis varetu klut par cashless society elementu, kurs satures pilnigi visu informaciju par tevi. bez kura tu nevaresi ne pirkt ne pardot.

Watch it happen.
P.S. its already happening.

Pievienotie video

Izmantotie avoti:
https://www.youtube.com

Komentāri 8

0/2000

''Tupās Aitas''. Un to es saku par visiem mūsdienu jauniešiem, jūs to gribat, jums to vajag ? ''Verga Dvēseles''..

 3  0 atbildēt

...tādas aizdomas ka uz to ejam lieliem soļiem,kaut ari negribīgi, un pret pašu gribu bet valdošās aprindas, parūdīs mūs vajadzīgajā virzienā...tas tak viņiem būs tik ērti-totāla kontrole...

 2  0 atbildēt

Tam bija dotas spējas iedot dzīvības garu zvēra tēlam, lai zvēra tēls varētu runāt un panāktu to, ka visi, kas nepielūgtu zvēra tēlu, tiktu nokauti.Un tas panāca to, ka visi lielie un mazie, bagātie un nabagie, brīvie un vergi uzspiež zīmi uz savas labās rokas vai uz pieres,Lai neviens nevarētu ne pirkt ne pārdot, kam nav šās zīmes—zvēra vārda vai viņa vārda skaitļa.

 1  0 atbildēt

saliks tos te cipus rietumu imperialisti un tad busiet vergi jenkiem un briselei! HA !!

 0  0 atbildēt
Fuk dat šit
 0  0 atbildēt

Pirms noticat tam visam, iesaku iepazīties par RFID no tehniskās puses. Bet kas tad to darīs, labāk skatīsies glupus video, kuru mērķis ir veākt skatījumus un taisīt ažiotāžu...  

Te īsumā un padomājat loģiski:

1. Nav rīsa lielumā, bildē pat ir 2x lielāka 

2. RFID barojas no elektromagnētiskā lauka, ko raida kāds ārējs raidītājs. Tā pat kā veikalos "zagļu vārti", kas agrāk mēdza reaģēt uz e-taloniem. RFID nav savs iekšējs barošanas avots!!!

3. GPS?! GPS iekārta nespēs nobaroties no Satelīta raidītajiem viļņiem. RFID darbojas aptuveni līdz viena metra robežās no raidītāja. Pie tam - lai apstrādātu GPS signāla datus, ir jābūt kādam mikročipam tajā RFID vēl iekšā. Un ja doma, ka tajā "rīsā" ir GPS raidītājs, nu tad meklējiet info, kādas tagad ir tehnoloģijas ar vismazāko GPS raidītāju. Uz doto brīdi mazākais GPS raidītājs ir aptuveni piecu rīsu lielumā, nerunājot par izmaksām   

4. Ko nozīmē ar laiku kalpos? Lai paplašinātu funkconalitāti, jāpaplašinās arī tehniski tam "rīsam". Kā tad dabūs pierē?  

5. RFID ir tehniski maksimālā iespējamā atmiņa. Tajā varētu salikt tikai unikālus ID, pēc kuriem identificēt, kas par ķēmu staigā ar "rīsu" pierē. Šo unikālo ID skaits ir ierobežots. Ja arī salīstu visi pasaules cilvēki, tad nepaliek vieta citiem datiem. 

6. Tas, ka kāds tādu tehnoloģiju gribētu, nav šaubu.     

 0  2 atbildēt