local-stats-pixel
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 20

0/2000
Strādāju uznēmumā kam ir vistiešākā saistība ar mobilajiem telefoniem! emotion čamdijis testējis visus jaunos modeļus, vienmēr esmu bijis skeptisks pret samsung dēļ lētuma sajūtas rokās, pats ikdienā lietoju iphone, parādījās samsung galaxy alpha tā bija pirmā reize,kad samsungs pievērsa manu uzmanību- to uzdāvināju draudzenei (viņai patīk, bet man tomēr liekas bremze). Jau 3 nedēļu manās rokās testējās 4 note esmu apmierināts un arī pateicoties note samsungam no manis vēl pāris plusi! Ieraugot galaxy s6 edge tieši smaragd zaļo toni,sapratu tas ir priekš manis - gaidu ar nepacietību aprīli!! emotion
 2  0 atbildēt

Esmu htc piekritējs,bet šobrīd lietoju samsungu.Visvairāk besī tačvizs.Bet runājot par šiem jaunajiem modeļiem,manuprāt pārāk šiki.Izskatās pārāk lietišķi,domāju,ka derēs bosveidīgajiem.

Protams,būs ierindas cilvēki,kas to lietos,sava ego celšanai.Personīgi,man tas telefons nesimpatizē.

 1  0 atbildēt

pff pirms pusgada ieķēru 5to,bet šo vnk nevar nenopirkt,tā zaļā krāsa ir vnk pipec.Tik ļoti liels mīnuss ir neizņemamā baterija. shame

 0  0 atbildēt
Apple vienmēr pārspēs Android!
 3  3 atbildēt

emotion tā jau forši, manuprāt šis modelis liekas krietni atšķirīgāks, jo S4 bija uzlabots S3, un S5 ir uzlabots S4, bet šeit ir kas savādāks. ņemts kopumā kā universāls galaxy modelis, pieliekot klāt eleganto stiklu un metālu. rokās neesmu turējis, bet nezinu vai sajūta būs daudz atšķirīgāka kā iphone 6. visā visumā tiešām labs telefons. neredzu tādus baigos mīnusus, un neiedziļināšos programmatūrā. savukārt s6 edge būtu tiešām tiem kam ir svarīgi lai telefons būtu kaut kas kruts, nevis vienkārši multimediju ierīce. jauda un parametri šķiet tiešām labi, un nevar nekur tā piekasīties, vienīgi vēl par batereju neesmu īsti pārliecināts kas un kā.

 mans favorīts pašlaik ir LG Gflex 2, kuru es plānoju šogad vēlāk iegādāties, tikai un vienīgi tāpēc ka sanāca padarboties ar pirmo gflex, un es sapratu ka nekas nelīdzinās ieliektam ekrānam. 

 0  0 atbildēt

Vai tu maz zini, kas ir švāģeris un ko tas nozīmē?

 0  0 atbildēt

Nav jēgas tērēt naudu, pec +/- 5 mēnešiem būs 7!

Nu jā katrs pelna kā māk! 

 0  1 atbildēt