Šis ir kārtējais Android telefons ar 3,2 collu skārienjūtīgu ekrānu, un trackpad pogu. Tālrunis pieejams divās dažādās krāsās - ar melnu apdari (Kas man šķiet labākais variants) un sudrabainu. Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc šis telefons varētu Tev patikt ir cena. Ja vidēji šāds Android viedtālrunis maksā ap 250-300ls, tad šim pilnā cena ir 109ls (Pie Bite).
Par Huawei U8500 + video9
26
0
Skārienjūtīgais ekrāns ir kapacitīvais (reaģē uz pirksta izstaroto elektrību), un parāda 256 tūkstošus krāsu iekš 320x480 pikseļu displeja. Kopējais skats uz šo telefonu samērā glauns. Patīkams novērojums, ja telefonu lieto tiešos saules staros, tad ekrāna apgaismojums noregulējas tā, lai uz displeja lietotājs visu varētu saskatīt. Un lietojot telefonu normālā vidē - displejs šķiet ļoti spilgts un košs. Par to rūpējas sensors kurš nosaka telpas apgaismojumu. Vēl iebūvēts ir akselerometrs, kas nosaka kādā virzienā atrodas telefons. Vēl strādājošs ir triecienu sensors, kurš izslēdz telefonu ja tas nepieciešams, to gan roka necēlās testēt. Pašā operētājsistēmā var uzstādīt vairākas darba virsmas, uz kurām var izvietot ikonas, gan visādus noderīgus vidžetus.
Cik nu telefons tika testēts, pārvietojoties pa telefona izvēlni un aplikācijām nejutām īpašu bremzēšanu. Vienīgi, palaižot kādu jaudīgāku spēli ir jūtama neliela aizķere. Telefonam ir visi modernākie mūsdienu savienojumi : GPRS, 3G/HSDPA, WiFi b/g/n un Bluetooth. Vienīgi nav infra sarkanā porta (Kurš gan tādu lieto? Tā tad, nemaz nevajag). Lai telefonu savienotu ar datoru, nepieciešams microUSB standarta kabelis. Vēl patīkami ka telefons atbalsta arī GPS, kas kopumā ērti lietojams ar Google Maps.
Reklāma
Lai nosūtītu SMS, MMS, un epastu, pietiek jau ar standarta programmatūru. Ja nepieciešams, tad ērti var lietot Twitter, Facebook, Google Talk, Skype un Foursquare. Aplikāciju medībās var iet uz Android Marketplace Apps. Interneta pārlūks pilnībā atbalsta HTML standartus, un mājas lapas var pārlūkot pilnā izmērā. Audio un video atbalsts ir labs, var atskaņot populārākos mūzikas un video formātus. MP3, WMA, un video failus - mp4 un ar DivX. Mūzikas atskaņošanas kvalitāte caur skaļruni ir salīdzinoši laba, ja salīdzina ar citiem telefoniem. Kā tautās runā, tad oriģinālās austiņas šim tālrunim nēesot labas, bet tā nav liela problēma - ja esi liels mūzikas cienītājs, veikalā vari iegādāties kvalitatīvas austiņas ar 3,5mm kontaktu. Un ja pievienosi austiņas, varēsi arī klausīties FM radio. Iekārtai iebūvēta viena 3.15 megapikseļu fotokamera. Žēl, bet bez zibspuldzes. Ar šo kameru var ierakstīt video - kvalitāte diemžēl nav no spožajām, bet lai ievietotu kādu notikumu twitterī, vai nu arī aizsūtītu \"Tautas Reportieru kantorim\" ir pietiekami. Video formāts ir 352×288 pikseļi. Arī, ja uzņemot video trīc mazliet roka, to ļoti labi var redzēt pēc tam uz ekrāna. Izmēri, ļoti atbilstoši šādam viedtālrunim. Viņš ir plāns, rokā ietilpstošs telefons. Kā arī no kabatām diži laukā nekrīt, un dēļ šāda telefona iegādes nevajadzētu pāršūt arī visas Jūsu apģērbu kabatas. Izmēri ciparos: 112×58x12.8mm, un svars arī savos rāmjos - tikai 115 grami. iPhone4 sver 137 gramus. Baterija normāli ar ļoti aktīvu lietošanu izvelk dienu. Nu ja izmantotu tikai zvanīšanai - tad protams vairāk. Patīkama lieta ir trackpad poga, pa kuru vari skrollēt, līdzīgi kā pa vairums BlackBerry telefoniem, rakstot sms, vai vnk. staigājot pa izvēlnēm ir samēra parocīgi.
Gala slēdziens par šo telefonu Telefona cena ir atbilstoša tā kvalitātei un fīčām. Telefona dizains ir pietiekami labs, lai ar šo aparātu varētu parādīties gan uz biznesa sarunām, gan izcelties starp draugiem. Android pasaulē pēdējā laikā ir viena no visvairāk visejošākajām operētājsistēmām ar lielu programmu klāstu. Ja daudz strādā ar internetu - šāds telefons tev var noderēt. Plusi: + Android 2.2 + Cena + Labi funkcionējošs GPS + Populārākie savienojumu veidi Mīnusi - Nav kameras zibspuldze - Kamerai acs aizmugurē liela, bet pati kamera nav nemaz tik laba. - Spēles mēdz raustīties