Ja tagad debesīs biežāk redzēsim NLO formas kuģus tad uzmanīgi jāskatās vai tas nav ar NASA simboliku. Jo atšķirt viņus no īstajiem NLO būs grūti.
NASA būvē NLO kuģi5
NASA paziņoja par gatavību sākt jaunā kosmiskā aparāta izmēģinājumus, kurš ir nosaukts Low - Density Supersonic Decelerator. Pēc NASA plāniem, dotais aparāts tiks paredzēts astronautu un kravu nogādāšanai uz marsu. Interesanti, ir tas, ka kuģis ir līdzīgs lidojošam šķīvim. Aparāta izmēģinājumus gatavojas veikt Zemes stratisfērā , kad kuģis uzņems augstumu 55 kilometri un sasniegs ātrumu 3,5 reizes augstāku nekā skaņas ātrumu. Eksperimenta uzdevums būs pašu priekšējo tehnoloģiju pārbaude, kuras tiks izmantotas nākamajās misijās uz Sarkano planētu. Pirms paša lidojuma, kurš ir ieplānots 3.jūnijā, inženieru komanda veiks trīsnedēļu sagatavošanās darbu, kas ietvers simulācijas lidojumus. Ar LDSD celtniecību nodarbojās reaktīvo kustību Laboratorija.
Kosmosa aģentūra radīja divus tādus aparātus: viens 6 metri, otrs- 8 metri. Pirmais ir paredzēts kravām. Beidzamajā lidojuma stadijā viņš aizpildīsies ar gāzi. Otrais aparāts tiks izmantots pilotējamajiem kosmiskajiem kuģiem. Viņš aizpildīsies ar saspiesto gaisu. Tāda pieeja ļaus inženieriem būtiski palielināt aparāta laukumu bez masas palielinājuma, kā arī mīkstināt nosēšanos. Testa izmēģinājumi tiks veikti virs Klusā okeāna. "Lidojošais šķīvis", būs aprīkots ar reaktīvo dzinēju, un gigantisku izpletni diametrā 33,5 metri. Sākumā aparātu pacels ar gaisa balonu augstumā 36 kilometri. Pēc tā viņš iedarbinās savus reaktīvos dzinējus un sasniegs augstumu 55 kilometri, un pie tam attīstot ātrumu, kas pārsniedz skaņas ātrumu 3,5 reizes. Beigu stadijā aparāts, izmantojot piepūšamo bremžu ierīci un izpletni, nolaidīsies Klusajā okeānā. Tamlīdzīga aparāta priekšrocības pār citiem analogiem,ir tajā, ka viņa konstrukcija kopumā ir ar visai specifisku bremžu sistēmu, kas ļaus būtiski pazemināt raķetes degvielas patēriņu un aizsargās korpusu.