2007. gada jūlijā es saņēmu vēstuli no Vivendi Games, ar jautājumu, vai es varu diezgan īsā laikā izgatavot datorkorpusu, kas būtu ieturēts spēles “World in Conflict” stilā. Drīz vien, pēc ilgstošas telefonsarunas ar Vivendi, 24 stundu laikā man atsūtīja dažus koncepta paraugus un darbam iespējami derīgās fotogrāfijas. Papildus tāpat man atsūtīja arī šādus tādus videomateriālus.
Moddings “World In Conflict”4
MI-24 stils man iepatikās uzreiz. Tas lieliski izskatās arī bez maskēšanās krāsojuma. Man negribējās taisīt korpusu ar kara aizsargkrāsojumu – tādu projektu ir daudz un viņi visi ir līdzīgi viens otram kā dvīņi. Es ilgi domāju par to, kā lai nodod MI-24 stilu nākamā projekta datorkorpusā. Rezultātā tika izveidota vēstule, kurā es norādīju savus novērojumus un idejas, kā arī iespējamos to realizācijas veidus, un nosūtīju vēstuli uz Vivendi.
Pēc visu detaļu saskaņošanas mēs noslēdzām kontraktu un es varēju ķerties klāt pie darba.
WiCMod (World In Conflict Mod) tehniskā informācija:
- Korpusā izmantotās kniedes: gandrīz 300 gb.
- Svars: apmēram 19 kg.
- Darbu veikšanai patērētais laiks: gandrīz 70 stundas.
Komponentes:
- Skaņas karte: Creative Blaster Fatal1ty XFI
- Mātesplate: MSI P35 Platinum
- Grafiskā karte: MSI NX8800 GTX
- Procesors: Intel Core 2 Extreme QX6700
- Barošanas bloks: Enermax 500W
- Operatīvā atmiņa: 2x 2048 MB RAM OCZ
- HDD: 2x Seagate 500GB
- Diskdzinis: Samsung SATA DVD-R
- Procesora dzesēšana: Scythe Infinity
- Monitors: TFT Asus MW221U 22”
Un tā, pēc pāris dienām manās rokās nonāca šis korpuss:
Man uzreiz neiepatikās priekšējā daļa. Ja vēl frontālā paneļa augšpuse iederējās kopējā stilā, tad apakšējās ribas mani galīgi sarūgtināja. Tāpat virs ribām bija visas USB un audio pieslēgumvietas, kas tāpat neizskatījās necik skaisti. Tas, protams, bija mans viedoklis. Tomēr šo korpusu izvēlējās Vivendi un man nācās strādāt tieši ar to. Nedaudz vēlāk atnāca arī kniedes un alumīnija loksnes. Kniedes kopsummā tika iztērētas gandrīz trīs paciņas, katrā no tām bija 100 kniedes. Tad es izņēmu logu. Tā kā es vēlējos, lai kniedes saturētu visas alumīnija loksnes, tad man nācās atbrīvoties no standarta skrūvēm pārdomāt visus konstrukcijas stiprinājumus.
Pēc tam es aizzīmēju un izgriezu caurumus. Šim procesam tika pakļautas abas alumīnija loksnes, bet vēlāk arī korpusa panelis. Man bija nepieciešams izvietot kniedes arī logā, tādēļ es to aplīmēju, lai urbjot netīšām nesabojātu stiklu.
Tālāk es vienkārši iznīcināju daļu no loksnes. Būtībā tā bija spontāna un rupja metāla iznīcināšanas metode.
Pēc tam bija pienācis laiks ķerties pie paneļa. Arī tur es izmantoju alumīnija loksnes un moddinga kniedes. Tāpat es gribēju iebūvēt korpusā rokturus korpusa transportēšanai. Tas ir ne tikai ērtības dēļ – rokturi tāpat akcentē moda militāro stilu.
Visapkārt tikai alumīnijs un kniedes. Aizzīmēju kniežu un rokturu vietas.
Nākamais šī korpusa īpašnieks būs pateicīgs par rokturiem,. Jo pat bez datorkomponentēm korpuss izskatās ne no vieglajiem.
Pirms sākt darbu pie labā sāna, es nedaudz aizkavējies pie korpusa priekšējā paneļa. Man ne pārāk patika tas, ko es redzēju sev priekšā. Nezinu, kādēļ. Es pirmām kārtām izņēmu ventilācijas sietu, bet bez tā panelis izskatījās vēl muļķīgāk. Tad es nolēmu izgriezt ribas un nedaudz pārtaisīt paneļa apakšpusi, kā arī parūpēties par to, lai visa priekšpuse iederētos kopējā gaisotnē. Pēc tam, kad vidus bija izgriezts, bija nepieciešams izgatavot vietā jaunus elementus. Protams, izmantots tika alumīnijs. Es uztaisīju divus ieliktņus sānos, bet atlikušo caurumu aiztaisīju ar rupju sietu.