Nākamais mans zinatniskais raksts tapis!!!
Šoreiz par izgudrojumiem, ko mēs gaidam nākotnē realizējamies.
Baudiet rakstu gardēži!
Nākamais mans zinatniskais raksts tapis!!!
Šoreiz par izgudrojumiem, ko mēs gaidam nākotnē realizējamies.
Baudiet rakstu gardēži!
Spēka lauks-Visa bruņu būtība ir saglabāt sargājamo objektu neskartu. Spēka lauka vairogs būtu izcilākais zinātnes sasniegums šajā jomā, jo tas spētu pasargāt gan no dabas katastrofām, gan arī no citiem naidīgi noskaņotiem cilvēkiem. Militārie zinātnieki dažiem tankiem jau mūsdienās ir ieviesuši līdzīgu tehnoloģiju. Šos tankus aizsargā sistēma, kas uztverot ienaidnieku lādiņa tuvošanos, palaiž milzīgu elektrisko lādiņu viscaur tā apšuvumam, radot spēcīgu elektromagnētisko lauku, kas lādiņus atgrūž.
Androīdi-Mehānisks izgudrojums, kas ir 100% mākslīgs un kam ir lieliskas prāta spējas. Ar šādām nenogurstošām darba rokām cilvēces attīstībā būtu straujš lēciens uz priekšu.Protams dāvājot viņiem mākslīgo intelektu būtu jāpadomā arī par sekām, kādas varētu šis lēmums izraisīt.
Ēdiena radītājs-Ierīcīte ar kuras palīdzību varētu izprintēt jums vēlamo ēdienu, kuru jūs bijāt pasen tur ievietojuši. Tādējādi ledusskapis nebūtu vajadzīgs, jo ēdiens neeksistējot nesabojātos. Pēc būtības ēdiens ieliekot izzustu, bet vēlāk, pamatojoties uz kvantu fizikas matērijas nezūdamību, varētu šos produktus atgriezt dzīvē. Šī iekārta palīdzētu mums ietaupīt arī vietu pašaurākos dzīvokļos.
Lāzerieroči-Ieroči, kuru lādiņi ietu cauri visām parastajām bruņām, izņemot protams sākumā minētajam spēka laukam. Šāds ierocītis būtu noderīgs arī resursu taupības nolūkos, jo nevajadzētu taisīt lodes no dabas resursiem. Tagad notiek nopietni pētijumi militārajā jomā, lai radītu efektivu lāzerieroci.
Paplašinātā realitāte-Ar to neaizvieto reālo pasauli, bet tikai papildina. Tā sniegs cilvēkiem dažādus paskaidrojumus par lietām, ko mēs uzlūkojam. Šī tehnoloģiju mums ļautu krietni ietaupīt mācoties nevajadzīgas lietas un dotu brīvo laiku svarīgāku zināšanu apguvei. Pats labākais ir tas, ka šī ir no tehnoloģijām, kura visticamāk tiks ieviesta turpmākajās divās desmitgadēs, jo ASV Vašingtonas universitātes studentiem jau līdzīga principa lēcas ir izdevies izveidot.
Kiborgi-Pa pusei cilvēki, pa pusei mašīnas. Patiesībā ir labs jautājums, kad cilvēku var uzskatīt par kiborgu, jo mūsdienās jau cilvēkiem zaudētās ķermeņa daļas tiek aizstātas ar māksligām, tāpat ir dzirdēti gadījumi, ka redzi uzlabo ar īpašu sensoru palīdzību. Pēc vispārpieņemtā kiborgs būs cilvēks, kam būs paplašinātās realitātes redze, kāda ķermeņa daļa būs aizvietota ar mākslīgo un kam kāda smadzeņu daļa būs papildināta ar speciālām shēmām.
Ēdiena tabletes-Pēc būtības tās būtu mūsu ēdiena aizvietotājs. Mums vajadzētu tikai paņemt pāris tabletītes, lai uzņemtu nepieciešamās barības vielas. Tādējādi nākotnes cilvēks ietaupītu laiku, kas tiek pavadīts ēdot, kā arī varētu sapirkt sev vienā reizē pārtikas krājumus praktiski vairākiem mēnešiem uz priekšu.
Trīsdimensionālās hologrammas-Būtu lieliski ieslēdzot televizoru paskatīties kādu filmu vai pārraidi un praktiski izjust sajūtas, ka esi klātienē. To varētu sniegt 3D hologrammas. Lai gan, kas līdzīgs jau ir mūsdienās radīts, tomēr tas pat ļoti atpaliek no pilnības. 3D hologrammas arī būtu labs mācību materiāls, jo visus mācībās apskatāmos objektus skolēni varētu apskatīt tieši tādus, kādi tie izskatās dzīvē.
Antigravitācija-Ar tās palīdzību mēs varētu pārvietot tonnām smagus priekšmetus tikai ar savu roku spēku, varētu lidināties pa gaisu savās mašīnās, kā arī paši lidot kā putni. Drošvien katrs ir sapņojis kā būtu pašam brīvi lidināties, bet to var sniegt šī tehnoloģija, kuru cerams radīs.
Mēness pilsētas-Kādēļ gan neizmantot zemes pavadoni, lai veidotu pilsētas tālākajiem kosmiskajiem ceļojumiem. Pilsētas uz mēness nav nemaz tik futūristisks mērķis, jo ar pienācīgām tehnoloģijām tas būtu iespējams tuvāko 100 gadu laikā. Tiesa sākumā uz turienu tiktu zinātnieki vai miljardieri, nevis parasti mirstīgie.
12. wtf?! Es ceru ka nākotnē mode būs tāda kāda tagad ir slavenībām, piemēram Gagai
Vispār jau eksoskelets eksistē un to var iegādāties par visai smuku summiņu, arī Jetpack eksistē un ar tiem var visai tālu nolidot, arī lāzerieroči eksistē un ASV tādus izmanto un iespējams arī iegādāties tādus legāli, taču šiem lielākā problēma ir enerģija vai degviela kas nepieciešama lielos daudzumos.
Paplašinātrās realitātes brilles īpaši cītīgi attīsta google un tuvākajā laikā tās tiks izlaistas apgrozībā... drošvien maksās veselu bagātību..
Bet par postapokaliptisku skatu gan neteikšu ka vēlos to redzēt... Ja nu vienīgi datorspēlē kādā..
Patiesībā daudz kas no šī visa jau eksistē.. tikai tas ir pārāk dārgs prieks lai tos ražotu.
Bija interesanti palasīt.+.Tik viens fragmentiņš 5. iepatikās -''Šī tehnoloģiju mums ļautu krietni ietaupīt mācoties nevajadzīgas lietas...''
15... Domāju, ka izgudrojot lidojošas mašīnas nekas būtiski nemainītos, tā pat būtu negadījumi, avārijas, arī ganjau ka sastrēgumi.. un tā vietā, lai braucot pa šoseju priekšā izskrietu stirna vai mežacūka, pa gaisu lido putni.
Hmm.. Cilvēce vēlāk varētu tad radīt virtuāli pagātni un visu rādīt bez izmaiņām nākotnē.Tas tik būtu kolosāli ja varētu redzēt savu dzimteni un sevi pavisam mazu.
Par to menesi.. Ir iespeja iegadaties vienvirziena bileti cilvvekiem, kuri ir 50 vai 60 gadus veci, lai saktu civilizaciju uz citas planetas, atpakal atbraukt gan nevares.
Laika mašīna nenotiks, jo ja tu kaut ko izmainītu pagātnē tad tu no paša sākuma tur nedotos!
Interesants raksts, domāju, ka daudzkas no tā visa būs iespējams jau diezgan drīz
Tas ir sākums, tā pat kā kad sāka autinjus taisīt, pagājis jau vairāk kā gads, domāju ka šis Marti Jet Pack jau ir vēl pilnveidots un patērinšh ir krietni mazāks, ieprieksējais rekordists bija las varēja noturēties gaisā līdz minutei, un šis var līdz 1h tad salīdzini.
Oj vecīt runājot par 15. viņu sauc par Terrafugia Transition varat apskatīt manu rakstu.
http://www.spoki.lv/izgudrojumi/2011-gada-izgudrojumi/519960
Ev runājot par 11. man bija raksts par Martin Jet Pack, šim brīnumam ir 19 L bāka, max ātrums 101 km/h un spēj nolidot 51 km.