Video ir redzams dziļjūras aparāta Johnson Sea Link nofilmētā Haizivs
Ķīnas piekrastē izskalotais'jūras pūķa'skelets pieder retai haizivij8
2013.gada 28. martā - Ķīnas plašsaziņas līdzekļi ziņoja, ka Šandongas provincē, Kindao (Qingdao) pludmalē kāds zvejnieks atradis "jūras pūķa" skeletu. Aplūkojot publicētos foto un noskatoties video, izteikts pieņēmums, ka atradums patiešām varētu būt īsts un piederēt kādai retai haizivju sugai - Chlamydoselachus anguineus.
Kruzuļhaizivij, kā šos dzīvniekus sauc dēļ to savdabīgajiem, izteiktajiem žaunu lokiem, ir garš, čūskveida ķermenis un liela galva. Tās sastopamas Atlantijas un Klusajā okeānā. Lielāko dzīves daļu kruzuļhaizivis pavada dziļumā līdz 1500 metriem, peldot netālu no jūras dibena. Kruzuļhaizivij piemīt dažas primitīvas, evolucionāri senas anatomiskas īpašības, kādēļ to nereti dēvē par "dzīvo fosīliju". Pirmo reizi kruzuļhaizivi dzīvu, tās dabīgajā vidē izdevās ieraudzīt tikai 2004.
gadā, to nofilmējot no dziļjūras aparāta Johnson Sea Link.
Ja Austrumķīnas jūras piekrastē atrastais skelets patiešām pieder kruzuļhaizivij, tas, iespējams, ir lielākais, līdz šim zināmais eksemplārs. Atbilstoši vikipēdijā ievietotajai informācijai, kruzuļhaizivis garumā sasniedz 2 metru garumu, bet Ķīnas "jūras pūķa" no 153 skriemeļiem sastāvošā skeleta garums ir 3,5m.