local-stats-pixel

Kas izraisa deja-vu sajūtu?10

149 0

Visi zin to sajūtu, kas rodas, kad saproti, ka kaut kur šito jau esi redzējis.. Bet kur? Laikam nosapņoju! Jā, arī man tā ir bijis neskaitāmas reizes. Lai ko tu arī neticētu par gariem, citām dzīvēm un dimensijām (arī es reizēm noticu), šis ir tas, kā zinātne skaidro deja-vu!

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 10

0/2000

Labi izskaidrots. emotion Par pirmo piekrītu. 

9 0 atbildēt

Nepiekritīšu nevienai no šīm teorijām, jo man konkrēti tāds 1 izteikts dežavū tikai ir bijis, bija tā, ka braucu tieši uz 10 deju svētkiem un tur visi paliek skolās. Un es ''nosapņoju'' kā mēs visi tur no klases nesam ārā galdus un pēc tam kaut kādā koridorī daudzam bumbiņu. Un reāli tā arī notika. Vienīgais es tajā mirklī neko nepiefiksēju, es to pamanīju tikai daudz vēlāk, kad pats sāku par to domāt. Bet nu tie random momenti kad liekas, ka tā jau ir bijis -  es tos nepieskaitītu dežavū. Vienkārši mēs dzīvē daram tik daudz līdzīgas lietas, ka tas jau sāk likties kaut kur bijis, man tā ik pa laikam notiek.

6 0 atbildēt

Tad jau manas smadzenes strādā ar ievērojamu nobīti emotion bieži ir šāda sajūta un daudzas situācījas izdzīvoju pat vairāks minūtes zinot kkas notiks tālāk.

4 0 atbildēt

nav slikti mēģinājumi skaidrot šo parādību, lai gan lielākā daļa saprot, ko tas nozīmē  - es uzskatu, ka šī sajūta rodas pārslodzes rezultāta, ja tev ir gaidāms kaut kas svarīgs, bet tava neapziņa nav spējusi atgūties no informācijas vai iespaidiem, kuras sev uzkrāvi, tad neapziņa iesaista tavu apziņu informācijas vai sajūtu labākai sasaistei, tāpēc rodas sajūta, ka kādreiz jau esi ko līdzīgu piedzīvojis, lai gan drīzāk to varētu saukt par īslaicīgu sapni, kas tavām smadzenēm ļauj uz mirkli atgūties gaidāmajam notikumam. Vai līdzīgi ar tevis aprakstīto sajūtu, tava neapziņa var tevi pasargāt no briesmām, kuras neapzinātā līmenī var nojaust, bet kāda sev svarīga, gaidāma notikuma pēc ignorē. emotion

3 0 atbildēt

Deja-vu arī ir teorija par to,ka mūsu dimensijas jaucas kopā,un citā visumā,kur tu dzīvo,tu to esi redzējis,taču ne uz šīs planētas.Tāpat kā Mandela effect.

3 0 atbildēt
Man jau liekas, ka pirmā ir tā precīzakā.....
0 0 atbildēt

Interesanti.  emotion 

0 0 atbildēt
Man bija identiski tikai Vācijā.
0 0 atbildēt

 emotion 

0 0 atbildēt
Es dažreiz galvā vienkārši iedomājos ka, piemēram, pieeju pie loga, paskatos telefonā un pēc tam pablenžu ārā pa logu, pie kura gandrīz nekad neeju, uz tādu pusi kuru nekad neskatos... Un nākamajā dienā pašam nezinot Precīzi™ atdarinu iedomāto...
0 0 atbildēt