Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
52

No 25. janvāra kinoteātros sāks izrādīt jaunu, aizraujošu spēlfilmu, piedzīvojumu stāstu visai ģimenei «Vecā dārza noslēpums». Tā būs ar ķirbjiem, bišu medu un citiem vitamīniem bagāta filma, kurā trīs ļaundari – viens gudrs un viltīgs, divi diezgan aprobežoti.

FOTO publicitātesTomēr... Autors: EV1TA Top jauna ģimenes spēlfilma un seriāls «Vecā dārza noslēpums»
1.

FOTO: publicitātes

Tomēr galvenie varoņi visādā nozīmē ir četri bērni Santa, Kaspars, Nils, un Keita, kuri labprāt ielavās un spēlējas bijušā VEF inženiera, pensionāra Armanda vecajā dārzā. Armanda vienīgais sarunu biedrs ir papagailis Tesla, bet visur izpaužas viņa inženiera prāts. Viss būtu jauki, ja vien nesarosītos kāds piepūšamo rotaļlietu tirgotājs, kuru vecais dārzs nezin kāpēc interesē vairāk nekā rotaļlietu tirgošana. Drīz vien savērpjas dažādi raibi notikumi. Skolas bērniem nākas risināt ne tikai mammas kļūdaino drauga izvēli, bet arī iesaistīties dārza teritorijas aizstāvēšanā, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas. Un tad atklājas noslēpums…

Bērnu lomās iejutušies Roze Baumane, Niks Rapšs, Emīls Pohorželskis un Emīlija Jakubāne. Pieaugušo lomas atveido aktieri Agris Māsēns, Lauris Subatnieks, Imants Strads, Armands Berģis, Inga Alsiņa-Lasmane un Gatis Gāga.

FOTO publicitātesFilmas... Autors: EV1TA Top jauna ģimenes spēlfilma un seriāls «Vecā dārza noslēpums»
2.

FOTO: publicitātes

Filmas režisors inscenētājs ir Olafs Okonovs, režisore Gunita Groša, galvenais operators Mārtiņš Jurevics, operators Ivo Skanstiņš, māksliniece Kristīne Lasmane, montāžas režisore Sandra Alksne, skaņu režisors Jevgenijs Svjatovs, komponisti Andris un Reinis Sējāni, kostīmu māksliniece Berta Vilipsone, grima māksliniece Agita Ilješāne, ražošanas vadītāja Daiga Līcīte un producents Gatis Upmalis. Filmu skatītājiem piedāvā studija F.O.R.M.A..

FOTO publicitāteslaquoVecā... Autors: EV1TA Top jauna ģimenes spēlfilma un seriāls «Vecā dārza noslēpums»
3.

FOTO: publicitātes

«Vecā dārza noslēpuma» scenārija autors Mihkels Ulmans ir viens no atzītākajiem bērnu filmu scenāriju autoriem Igaunijā un ir Igaunijas-Somijas kopražojuma piedzīvojumu ģimenes filmas «Zupas pilsētas slepenā biedrība» (Supilinna salaselts/ Secret Society of Souptown) 2015, scenārija autors, kas līdz šim ir skatītākā ģimenes filma Igaunijā.

Studija F.O.R.M.A. ir producējusi tādas spēlfilmas kā «Vectēvs, kas bīstamāks par datoru» (2017, režisors V.Brasla), «Džimlai rūdi rallallā» (2014, režisori M.Putniņš, J.Cimmermanis) 2014.gadā; «Mazie laupītāji» (2009, režisors A.Zvirbulis); «Ūdensbumba resnajam runcim»(2004, režisors V.Brasla), un citas.

0
52
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [0]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes