local-stats-pixel fb-conv-api

TVNET GRUPA aicina - piedalies savas valsts veidošanā un dodies balsot arī tu0

40 0

Mūsdienu demokrātijās cilvēki daudz runā par to, kas tiem pienākas, ko tie vēlas vai kā citiem būtu jārīkojas. Diskusijā kaut kur pazuduši, šķiet, ir pilsoņa pienākumi. Kas mums, kā demokrātiskas kopienas locekļiem, būtu jādara. Katrs no mums ir atbildīgs par tautas un valsts nākotni, tās labklājību un drošību, pārticību un spēku. Neviens to nedarīs mūsu vietā, tas ir mūsu uzdevums - nodrošināt nācijas attīstību. TVNET GRUPA aicina - piedalies savas valsts veidošanā un dodies balsot arī tu!

Demokrātija nav absolūta cilvēktiesība - tā ir īsta privilēģija. Teju pusgadsimtu Latvijā cilvēki smaka zem nedemokrātiskas ideoloģijas segas, kuras attaisnošanai tikai rīkotas fiktīvas vēlēšanas, kuru rezultāti vienmēr bija paredzami. Šādi mehānismi joprojām eksistē ļoti daudzās pasaules vietās, un tā nav nekāda vēstures palieka, kas mūsdienās vairs nav klātesoša. Taču Latvijā mums ir tiesības izvēlēties un noteikt savu nākotni, tāpēc šo iespēju neizmantot būtu spļāviens sejā visiem tiem, kuri tik ļoti alkst pēc šādas brīvības - lemt par savu likteni.

Vēlēšanas nav bezjēdzīgas, un tās mainīs - pretēji daudzu viedoklim, ka "vēlēšanas neko nemaina" - valsts nākamo četru gadu politisko kursu. Tagad izvēle, kurā virzienā vēlamies stūrēt Latviju, navigējot pa politikas neparedzamajiem ūdeņiem, ir mūsu rokās. Tā ir jāizmanto, jo, ļaujot citiem to darīt mūsu vietā, iznākums var būt ne tikai neparedzams, bet pat katastrofāls.

40 0 0 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 0

0/2000