1

 13  0

Pēc skatītāju pieprasījuma kinoprojekts "Spektrs" un Labs Kino izrādīs režisora Vesa Andersona jaunāko filmu "Suņu sala" ("Isle of Dogs" papildus seansos kinoteātros "Kino Citadele" un "Splendid Palace" no 10. maija. Seansu gan nebūs daudz, tādēļ interesentiem ir vērts pasteigties!

Pateicoties bagātajām pašmāju leļļu animācijas tradīcijām, latviešu skatītāji ar šo žanru ir ļoti labi pazīstami. Bet mūsdienās reti kuram filmu veidotājam ir gana daudz pacietības, lai nodarbotos ar leļļu animācijas filmu radīšanu - kur nu vēl domātām pieaugušajiem skatītājiem. Taču ir vēl daži entuziasti, kuri atsakās padoties un ir gatavi mesties leļļu piedzīvojumos. Viens no tiem ir Vess Andersons, kurš savā jaunajā filmā atkal ir pievērsies dzīvnieku pasaulei, šoreiz - suņu:

Režisora Vesa Andersona ("Viesnīca Diženā Budapešta", "Lieliskais Lapsas kungs" jaunā leļļu animācijas filma stāsta par 12 gadus veco Atari Kobajaši. Kad pēc korumpētā mēra pavēles visi Megasaki pilsētas suņi tiek nosūtīti dzīvot uz vientuļas salas, Atari vienatnē dodas glābt savu uzticamo suni Spotu. Kopā ar pārējiem suņiem viņš uzsāk krusta gājienu pret korumpēto mēru, kas pāraug piedzīvojumā, kurš mainīs ne tikai pilsētas, bet arī paša Atari dzīvi...

Pievienotie video

Komentāri 1

0/2000

Nemaz nezinaju ka so pie mums ari taisijas radit, labi ka vel var paspet.

 0  1 atbildēt