18

 62  1

No šodienas, 1. janvāra, skatītājiem Latvijā pieejams jaunais seriāls «Lielie Muļķi» – stāsts par tāda pat nosaukuma lauku ciemata iedzīvotājiem un viņu dzīvi. Seriāla galvenajās lomās: Kristaps Strūbergs («Singapūras Satīns» dalībnieks), komiķis un arī «Singapūras Satīna» dalībnieks Edgars Bāliņš, aktieri Pauls Iklāvs, Elīna Bojarkina un Aminata Grieta Diarra, mūziķis Roberts Gobziņs, komiķe Jolanda Suvorova un citi. No 1. janvāra seriāls astoņu sēriju garumā ir vērojams Shortcut lietotnē, kas pieejama arī Helio iTV – jebkurā sev ērtā laikā un jebkurā ekrānā – TV, datora vai viedtālruņa.

Pievienotie video

Komentāri 18

0/2000

Spriežot pēc trailera, nedaudz atgādina kādu pazīstamu seriālu, kurš bij populārs mūsu kaimiņzemē. Redzēs, vai cilvēkiem patiks

 12  0 atbildēt

Veči, es godīgi, vienīgā apņemšanās šogad, kas jums reāli vajadzīga - noskatīties «Lielos Muļķus»! Mūsu dzīves ir pārāk interesantas, lai par tām neko nezinātu. 👀

 11  0 atbildēt

Par godu šai īpašajai dienai es sarakstīju mazu dzejolīti.

Ak, pirmais janvāri,

Ko Tu man nesi.

Mūsu šovu, mūsu dzīvi,

Mūsu Lielos Muļķus ar lielu slavu skāri.

Ļoti ceru, ka jums visiem, visiem patiks šis seriāls par mums. Brauciet ciemos! 🙂

 9  0 atbildēt

Tagad skaidrs kas tie par mulkiem

 5  0 atbildēt

Egīl, Garais un Rainīt, visa ciema vārdā vēlos izteikt jums lielu pateicību. Jūs esat vislabākie, it īpaši Garais, jo tieši viņš atveda PAREIZĀS kameras uz mūsu ciemu.

Izbaudiet un gaidām ar nepacietību jūsu atsauksmes par mūsu lielisko dzīvi Lielajos Muļķos!

 4  0 atbildēt

Interesanti, cik cilvēku šodien jau ir noskatījušies šo 23 dienu garumā spokos tik intensīvi reklamēto seriālu. Vai pirmās 30 dienas tas skatāms bez maksas visiem?

 3  0 atbildēt

Pēc viģika spriežot izskatās interesanti un smieklīgi. Maaaaann paaaattīīīīkk!!!!!!!

 2  0 atbildēt

Nē, paldies!

 1  0 atbildēt

Esmu jūsu faans! XD

 1  0 atbildēt