Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
18

Mācību gada noslēgumā Samsung un FizMix aicina ģimenes ar bērniem, skolēnus, vecmāmiņas un vectēvus, garāmgājējus un citus interesentus uz izglītojoši atraktīvu pasākumu pilsētvidē, Rīgas centrā. 1. jūnijā no plkst. 16:00-18:00 ikviens aicināts piedalīties Samsung organizētajā pasākumā gudrajiem prātiem un pārbaudīt savas fizikas un matemātikas zināšanas, aprēķinot, cik daudz jogurta dzērienu ietilpst jaunajā Samsung trīsdurvju ledusskapī.

Pasākuma laikā, jautrā un atraktīvā gaisotnē, kopā ar Baibu Sipenieci-Gavari ikviens garāmgājējs varēs pārbaudīt savas prasmes un pierādīt, ka ne velti deldēts skolas sols! Izmantojot doto formulu, ikviens gribētājs – vai nu skolēns, vai vecāki, kas vēl atceras šādas tādas formulas, varēs minēt un rēķināt, cik daudz jogurta dzērienu var ietilpināt vienā ledusskapī. Lai aprēķinu padarītu vieglāku un precīzāku, klātienē būs iespēja uz brīdi atvērt vaļā un apskatīt ledusskapi, kas pilns līdz malām ar jogurta dzērieniem. Konkursā piedalīties iespējams arī pirms tam, ierakstot savu minējumu Samsung Facebook lapā.

“Fizika un matemātika var būt interesanta un noderīga ne tikai skolā, bet arī ārpus tās,” stāsta Raitis Streičs, fizikas mācību portāla FizMix vadītājs. “Gudri kļūst ne tikai cilvēki, bet arī jaunās tehnoloģijas – apvienojot zināšanas ar intuīciju, var atklāt veidus, kā iegūtās prasmes pielietot ikdienā. Piemēram, aprēķinot ledusskapja ietilpību vai plānojot, cik daudz pārtikas nepieciešams iegādāties Jāņu svinētājiem, visa pamatā ir skolā gūtās matemātikas zināšanas.”

Pasākums norisināsies 1. jūnijā no plkst.16:00-18:00, Kaļķu ielā 17, Vecrīgā, iepretim Laimas pulkstenim. Konkursā un minēšanā aicināts piedalīties ikviens interesents. Pasākuma noslēgumā svinīgi tiks saskaitīti ledusskapī esošie dzērieni un paziņots rezultāts. Apmeklētāji varēs nogaršot atdzesētus jogurta dzērienus, bet precīzāko atbilžu autori piedalīties izlozē, iegūstot vērtīgas balvas no Samsung.

 Autors: jacky Pirmo reizi Latvijā noteiks, cik ietilpīgs ir Samsung ledusskapis
1.
0
18
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [2]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
ĶerCiet avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  ĶerCiet 01.06.18 09:44  
1
0
Šodien, varētu aiziet.
Mix avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Draugu draugsMedaļa Sertificēts spoks
  Mix 04.03.19 19:03
1
0

atbildot uz LedusTēja komentāru " Šodien, varētu aiziet. "

Es tagad varētu aiziet ,bet vairāk nekā 6 mēneši pa vēlu...