local-stats-pixel fb-conv-api

Palīdzi, nobalso par filmu “The Disaster Artist”4

24 1

Balso, spiežot GOING vai INTERESTED, te: https://www.facebook.com/events/135384240520393/

Kinoblogeri aicina izrādīt interesi par filmu “The Disaster Artist”, balsojot īpašā “Facebook” lapā, lai ietekmētu filmas izrādīšanu Latvijas kinoteātros - šobrīd filmas izrādīšana nav plānota potenciāli zemās intereses dēļ.

Oh, hi Mark!

Ja tev rūp lielisks kino un vēlies redzēt jauno Džeimsa Franko komēdiju “The Disaster Artist” (par B kino leģendas "The Room" uzņemšanu) ar brāļiem Džeimsu un Deivu Franko, Elisonu Brī, Setu Rogenu, Zaku Efronu, Džošu Hačersonu un citiem lieliskiem aktieriem, spied INTERESTED vai, vēl labāk, GOING šim “Facebook” pasākumam, kā arī aicini visus savus draugus darīt to pašu! Mūsu mērķis ir vismaz 2000 interesentu, kas pavērs filmai durvis uz Latvijas kinoekrāniem.

Balso, spiežot GOING vai INTERESTED, te: https://www.facebook.com/events/135384240520393/

"The Disaster Artist" ir balstīta uz Grega Sistero (filmā viņu atveido Deivs Franko) grāmatas ar tādu pašu nosaukumu, kura apraksta pilnīgi neticamu, bet absolūti reālu stāstu par kādu ekscentrisku dīvaini Tomiju Vizū (izcils Džeimss Franko), kurš no nekurienes uzrodas Holivudā un ar dažādiem apšaubāmiem paņēmieniem uzņem vienu no visu laiku sliktākajām filmām kino vēsturē "The Room". Tā, protams, kļūst par pagrīdes kulta hitu, pulcē ap sevi citus dīvaiņus, kļūst par pamatu grāmatai un tagad arī pilnmetrāžas filmai!

Cīņa ar sevi esot visgrūtākā. Bet ir vēl ne mazāk sīvas cīņas ar aizspriedumiem un stereotipiem, viens no kuriem - daudzām filmām, tostarp "The Disaster Artist", Latvijā neesot skatītāju un tās šeit kinoteātros nav jārāda. Aicinām jūs piebiedroties mums šajā cīņā, ar pagaidām virtuālu, bet vēlāk arī pavisam reālu darbību parādot, ka mēs vēlamies šo filmu redzēt Latvijā un mēs vēlamies to skatīties kinoteātrī!

Balso, spiežot GOING vai INTERESTED, te: https://www.facebook.com/events/135384240520393/

24 1 4 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 4

0/2000

Man vienalga, tāpat nokačāšu.

6 0 atbildēt

Pirmo rezi redzu šādu "reklāmu"

5 0 atbildēt

kas vainas. ja jacky piķo, tad jāliek tik iekšā! ka tik pašam labums!  emotion 

2 0 atbildēt
Filma tiesham loti laba! Teicams, iedvesmojoss stasts ar izcilu aktierspeli un nestandarta humoru. Pec tam iesaku paskatities intervijas ar Tommy Wiseau. Joprojam nav skaidrs kas vinam pa tautibu, no kurienes nacis un kur dabujis visu to naudu!
0 0 atbildēt