24

 191  9

Izdevniecība „White Book” mācību gada nogalē laidusi klajā populārās Monster High sērijas pirmo grāmatu „Monstru skola”, kuras autore ir kanādiete Lizija Harisone (Lisi Harrison). Tajā paveras neierasts skats uz skolēnu ikdienu, attiecībām un draudzības veidošanos.

No dīvainām lellēm līdz brīnišķīgām grāmatām – Monster High uzplaukums sākās 2010. gadā, kad kompānija Mattel radīja modes lelles, kuru dizaina pamatā bija šausmu un zinātniskās fantastikas literatūras klasika. Ņemot vērā milzīgo interesi visā pasaulē, tika radītas ne tikai lelles, bet arī dažādi aksesuāri, galda un video spēles, veidoti televīzijas šovi un filmas, kā arī izdoti žurnāli. Tagad šis kulta zīmols mudina jauniešus un pusaudžus lasīt arī grāmatas, izdzīvot un radīt katram pašam savu fantāzijas pasauli.

Izsoles
Izsoļu sākums 18:00>>, un 20:00>> izsoļu formāts - pārtrauktās

Balva
Populārā Lizijas Harisones Monster Hight sērijas gramata "Monstru Skola".
.
Mistiska un spocīga atmosfēra, spraigi notikumi, sižeta pārsteigumi un atjautīgs humors. Frenkija Šteina, Klaudīna Volfa, Dī Džejs, Melodija un citi tēli atklāj pasauli, kurā mīt drosme un bailes, pašpārliecība un pirmās mīlestības ieskaņas, ticība un atriebības kāre. Nebaidies būt atšķirīgs!

Grāmatu iespējams iegādāties izdevniecības "White Book" interneta veikalā www.whitebook.lv/interneta-veikals un grāmatnīcās visā Latvijā. No angļu valodas tulkojusi Anna Galviņa; 256 lpp. Informatīvie atbalstītāji: SIA „Rimonne Rīga”, izdevniecība „Egmont Latvija”, www.kasjauns.lv, žurnāls „Sīrups”, „Avene” u. c.

Seko „White Book” lapai draugiem.lv (www.draugiem.lv/whitebook) un laimē „Monster High” lelles, žurnāla abonementus un grāmatas! „Tā ir grāmata, kas ievilina un notur uzmanību. Grāmata, kurā iemīlas. Stāsts par kādas draudzības sākumu nav tik vienkāršs, kā šķiet sākumā, jo ej nu sazini, kas galu galā atklāsies un kurš izrādīsies monstrs...”, atzīst grāmatas redaktore Ieva Plūme

Komentāri 24

0/2000

"Monster High" piepūšamas lelles?

 36  0 atbildēt

Kad es būšu sarakstījis grāmatu, tu no manis to nopirksi un ieliksi izsolē, lai es varētu to laimēt ? 

 23  2 atbildēt

Beidzot spoku auditorijai atbilstoša balva...

 18  0 atbildēt

Kādai vecuma grupai šī grāmata ir domāta...? Tā jau ir maziem bērniem  

 16  0 atbildēt

Būtu bilžu grāmata piedalītos

 7  0 atbildēt
Nākamreiz būs izsole puikām ? :D
 6  0 atbildēt

Manai māsai šitās patīk. Viņai ir 9 gadi. 

 5  0 atbildēt

šito es ņemu ! :D

 4  0 atbildēt

Šitajā jāpiedalās un jādabū mazajai māsai par prieku 

 4  0 atbildēt

Mēģināšu māsai dabut

 4  0 atbildēt

Es taču zināju, ka te par komentāriem varēs pārrēktiesXDD

 4  0 atbildēt

Tikai dēļ tās mantiņas kuru dos līdz grāmatai piedalīšos

 4  1 atbildēt

KAD SAKSIES ?

 0  0 atbildēt
Nebuti man mazas masas kas par sito fano, neticetu visiem sitiem komentiem, bet ko zini....cilveki ir dazadi xD
 0  0 atbildēt

jacky esi lasījis?

 1  2 atbildēt