9

 143  0

30. jūnijā Dzintaru koncertzālē gaidāms grandiozs mūzikas festivāls LIVE FEST 2013. Šovasar festivāls piedāvās izbaudīt plašu un interesantu muzikālo programmu, aicinot koncertā tikties ar leģendāriem mūziķiem un grupām, no Latvijas un Lielbritānijas.

Mūzikas festivāla LIVE FEST 2013 ietvaros uzstāsies labi zināmas Latvijas un pasaules roka zvaigznes. Īstu roka koncertu nodrošinās spožākās Latvijas rokgrupas Linga, Remix, ZIG ZAG, Colt, Sattellites.lv, Mitrokhin’s Master Band un Igors Novikovs, kā arī īpašie viesi – britu grupa Animals and Friends.

Izsole
Izsoles sākums 18:00>> izsoles formāts - pārtrauktā

Izsoles ir pārceļojušas uz kreisās malas menu "spoku rīki"

Balva
Divi Ielūgumi uz festivālu LIVE FEST 2013 Animals & Friends Dzintaru koncertzālē, 2013.gada 30.jūnijā plkst. 18:00.

Festivālā būs iespēja dzirdēt ne tikai Latvijas spilgtākās roka zvaigznes, bet arī britu rokgrupu Animals and Friends, kas festivāla ietvaros izpildīs visai pasaulei tik labi zinamās dziesmas kā “The House of the Rising Sun”, We Gotta Get out of This Place”, “It’s My Life”, “Don’t Let Me Be Misunderstood”. Grupa ar savu sākotnējo nosaukumu The Animals, savu muzikālo karjeru uzsāka sešdesmitajos gados, kad ar solistu Ēriku Burdonu (Eric Burdon) priekšgalā no Lielbritānijas pārcēlās uz ASV, Kaliforniju, kur ar neatlaidīgu darbu ierakstīja vairākus psihadēliskā roka gabalus, no kuriem desmit iekaroja gan UK Singles Chart Top 20, gan arī US Billboard Hot 100.

Komentāri 9

0/2000

Ja 2 ielūgumi, man nebūs ar ko iet kopā, davai Jacky, brauksim un piedzersimies.. 

 13  0 atbildēt

Jāsāk audzēt bārda 

 9  0 atbildēt

Visu atkal noteikti izšķirs viena sekunde ..

 7  0 atbildēt
Diezgan pensionēts izklausās šis festivāls ...
 5  1 atbildēt

Cerams šitie aizsēdēsies, noārdīs visu un nebūs vairs kur jauno vilni rīkot.

 3  0 atbildēt