17

 117  25

Man Tev nav jāstāsta, bet attapīgākie spoki jau sen ir sapratuši, ka papildināt spokos savas LMT tīkla priekšapmaksas kartes ir ne tikai ļoti ērti, bet arī izdevīgi. Pievienojies gudrākajiem arī Tu!

Arī oktobrī teiksim paldies visiem, kas atbalsta spokus un izmanto "papildini kredītu" "spoku mobilajās lietās", lai papildinātu savas priekšapmaksas kartes. Mēs, savukārt, darīsim visu, lai Tev būtu interesanti iesaistīties šajā pasākumā. Arī turpmāk, papildinot kredītu, saņemsi jaunas medaļas un citus patīkamus bonusus. Oktobrī, visi, kas papildinās savas priekšapmaksas kartes LMT veikalā, saņems pilnīgi jaunu un svaigu medaļu. Oktobra medaļas tēma - kļavas lapa. Arī turpmāk katru mēnesi tiks ieviestas jaunas "Man ir kredīts" medaļas.

Atgādināšu, ka pagājušā gada augustā mēs uzsākām jaunu sadarbības projektu ar LMT un ZetCOM (Amigo). Visi reģistrētie spoki, kas "spoku mobilajās lietās"papildināskredītu savā OKartes vai Amigo priekšapmaksas kartē, saņem īpašu medaļu "Man ir kredīts" un bonusā 100 cepumus par katru papildināto latu.

Ja, papildinot kredītu, spoks nebūs ielogojies, diemžēl bonusa medaļa un cepumi ies secen. Tieši tādēļ es visus aicinu reģistrēties un papildināt savas priekšapmaksas kartes OKarte un Amigo, izmantojot spoku "mobilas lietas".

Ja esi piesaistīts pie cita operātora tīkla spoki piedāvā Tev nomainīt mobilā telefona operatoru un ar savu tālruņa numuru pāriet uz LMT tīklu, kurā darbojas arī O!Karte un Amigo. Tagad to vari ātri un vienkārši vari izdarīt sadālā "Mobilās lietas", "Numura migrācija". Anketas aizpildīšana pāriešanai uz LMT tīklu Tev aizņems dažas sekundes.

Komentāri 17

0/2000

Hmm.... Visi gudrie cilvēki jau sen pārgājuši uz pieslēgumu. Kas runā mazāk - Bite. Kas vairāk - LMT Brīvība vai (ja lieto lielāku interneta apjomu) Tele 2 Zelts.

 24  0 atbildēt

Raksts neatbilst noteikumiem, jo tā saturs ir pilnīgi atbilstošs jau agrāk ievietotiem rakstiem!

 16  6 atbildēt

Ohj, es savu BiFri neparko nepretko nemainītu! :P

 11  3 atbildēt

drīz te vēl skype kredītus varēs papildināt, viasat platīna kartes  ... 

 8  0 atbildēt

pieņemot, ka kāds pēc šī info izlasīšanas tiešām arī izvēlas pāriet uz to LMT un atbalsta spokus, rodas jautājums - kur šis atbalsts spokiem tiek izmantots un kādā veidā lietotājiem tiek pateikts paldies par šo palīdzību? sabāž naudiņu LMT cilvēkiem un spoku veidotājiem kabatās un visi pa mājām? šādu ''projektu'' pilnīgi caur ādu jūtu kā visi grib atbalstīt. a kur spoki no tā iegūst, ja atbalsta šo akciju un palīdz tjipa spoku izaugsmē, kkā nav gadījies manīt...

 7  2 atbildēt

Man vienalga- man pieslēgums!

 3  0 atbildēt

LMT BRĪVĪBA! 

 5  3 atbildēt

Man ir pilns šo medalu komplekts 

 2  0 atbildēt

 

Man pohuj man Tele2 runā cik gribi un maksā tikai 5 ls mēnesī...

 2  2 atbildēt

Piedo Jacky bet galīgs fufelis. Pirmkārt nozaimo tos, kas nemet te naudu iekšā, otrkārt reklamē mobīlo operātorus 

 2  2 atbildēt
69 avatars69

Pats labakais ir tas ka dzivoju Londona, un medalu ta vai ta sanemu! 

 0  0 atbildēt

Man BIFRI brīvība

 1  3 atbildēt