32

 245  21

Man Tev nav jāstāsta, bet attapīgākie spoki jau sen ir sapratuši, ka papildināt spokos savas LMT tīkla priekšapmaksas kartes ir ne tikai ļoti ērti, bet arī izdevīgi. Pievienojies gudrākajiem arī Tu!

Arī augustā teiksim paldies visiem, kas atbalsta spokus un izmanto "papildini kredītu" "spoku mobilajās lietās", lai papildinātu savas priekšapmaksas kartes. Mēs, savukārt, darīsim visu, lai Tev būtu interesanti iesaistīties šajā pasākumā. Arī turpmāk, papildinot kredītu, saņemsi jaunas medaļas un citus patīkamus bonusus. Augustā, visi, kas papildinās savas priekšapmaksas kartes LMT veikalā, saņems pilnīgi jaunu un svaigu medaļu. Augusta medaļas tēma - burkāns. Arī turpmāk katru mēnesi tiks ieviestas jaunas "Man ir kredīts" medaļas.

Atgādināšu, ka pagājušā gada augustā mēs uzsākām jaunu sadarbības projektu ar LMT un ZetCOM (Amigo). Visi reģistrētie spoki, kas "spoku mobilajās lietās"papildināskredītu savā OKartes vai Amigo priekšapmaksas kartē, saņem īpašu medaļu "Man ir kredīts" un bonusā 100 cepumus par katru papildināto latu.

Ja, papildinot kredītu, spoks nebūs ielogojies, diemžēl bonusa medaļa un cepumi ies secen. Tieši tādēļ es visus aicinu reģistrēties un papildināt savas priekšapmaksas kartes OKarte un Amigo, izmantojot spoku "mobilas lietas".

Ja esi piesaistīts pie cita operātora tīkla spoki piedāvā Tev nomainīt mobilā telefona operatoru un ar savu tālruņa numuru pāriet uz LMT tīklu, kurā darbojas arī O!Karte un Amigo. Tagad to vari ātri un vienkārši vari izdarīt sadālā "Mobilās lietas", "Numura migrācija". Anketas aizpildīšana pāriešanai uz LMT tīklu Tev aizņems dažas sekundes.

Komentāri 32

0/2000

Par to,ka maxima lietoju paldies karti arī vajadzētu piešķirt medaļu :D

 28  0 atbildēt

Šis nav godīgi pret tiem cilvēkiem kuriem ir pieslēgumi pavisam pie cita operatora

 24  2 atbildēt

Man Bites pieslēgums. 

 20  0 atbildēt

Interesanti zināt kādā veidā es atbalstu Spokus ar kaudzi nevajadzīgu medaļu? :D

 22  3 atbildēt

Nu ko tik naidīgi vairums spoki izturās pret šādām reklāmām. Lai spoki būtu sakopti, uzturēti un lai varētu rīkot izsoles, ir vjadzīg nauda. Un ja ir vajadzīga nauda, tad to var nopelnīt ar reklāmām.

 

Tad nu uzklikosim katrs uz vismaz viena reklāmas bannerīša . :) Jacky to novērtēs.. :D

 12  1 atbildēt

Atkal LMT  Kad bus zz ?

 18  9 atbildēt

nu jā es gan katras 10 dienas nahaļavu dabūnu o zoro medaļu, kgan neizmantoju nekādu LMT vnk dzīvoju īrijā un eju iekšā neta caur tel pieslēdzoties pie sava wifi un tik vācu medaļas, SO WIN 

 7  0 atbildēt

Brīva vieta jūsu reklāmai.

 6  1 atbildēt

Nu piedod vecīt,bet šito lasot,rodas sajūta,ka Tevi pašu ''spiež'' kredīti.. ..ja jau šitā ''cep'' reklāmas..

 1  0 atbildēt

Bļed nu tu varētu iet dirst ar savu jobano LMT !!!!!!   Debīliķis nahuj tu esi ! Padomā mošk par tiem kam ir citi operātori nevis tikai un vienīgi LMT Losis

 1  1 atbildēt

Es nesaprotu kāpēc ievads visu laiku ir vienāds,par to kredītu...

 0  0 atbildēt

Thanks, but i'll pass.

 2  2 atbildēt

Vairs nenāk ne prātā izmantot šo pakalpojumu iekš spoki.lv, jo nu jau būs 3 mēneši kopš neesmu saņēmis savu pasūtīto kredītu un adminstrācijai arī ir tīri laikam vienalga...Labāk ir turēties pie manslmt.lv un tur saņemt bonusus. ( Tikai mans viedoklis!)

 0  2 atbildēt

oh god why...

 0  2 atbildēt

Pff..ak tad nav zelta zivtiņas? Es ar savu īru vodafone vispār varu dirst iet. :D

 0  2 atbildēt

Es neesmu attapīgs 

 0  2 atbildēt

man ir zz. 

 1  3 atbildēt
Man vaig burkānu! :D
 0  2 atbildēt

Nu ta tgd laikam visi spoki klus daudz bagataki cepumu zina cik sapratu tgd var papildinat kreditu un nopirkt cepumus par vienu cenu;)

 0  3 atbildēt
Jim avatarsJim

This sux

 2  7 atbildēt