Kampaņa: vēlēšanu cirks11

 301  1

Apkure dzīvojamām mājām vēl nav pieslēgta un ārā salt arī negribas. Ir pienācis īstais brīdis sapulcināt draugus un apmeklēt kino, lai noskatītos vienu no pēdējā laika jautrākajām komēdijām - "Kampaņa: vēlēšanu cirks". Satiksimies kino! Paldies "ACMEFILM" par atbalstu un kino biļetēm.

Par filmu
Komiķis Vils Ferels un „Paģiru" zvaigzne Zaks Galifianakis komēdijā par vēlēšanu netīrajām aizkulisēm. Kad ilggadējais un harizmātiskais kongresmenis Kems Breidijs īsi pirms kārtējām vēlēšanām iekuļas seksa skandālā, viņa sāncenšiem rodas necerēta izdevība! Viņi atrod ļoooti interesantu kandidātu vārdā Mārtijs Haginss, kam nāksies cīnīties ar pieredzējušo politiķi. Lai arī sākotnēji Mārtijs šķiet naivs un pavisam nepiemērots kandidāts politiskajām spēlītēm, drīz vien viņa sāncesim Kemam Breidijam nākas krietni pacīnities par kāroto amatu.

Izsoles
Izsoļu sākums 18:00>>, un 20:00>> izsoļu formāts - pārtrauktās (solis 1 cepums), 22:00>> - parastā (solis 100 cepumi).

Izsoles ir pārceļojušas uz kreisās malas menu "spoku rīki"

Balva
Divas kinokartes uz filmu "Kampaņa: vēlēšanu cirks". Kinokaršu derīguma termiņš 2012.gada 11.oktobris. Kinokartes derīgas uz jebkuru šīs filmas seansu kinoteātrī „Citadele”.

Pievienotie videoKomentāri 11

0/2000
Solis 100? Jacky, turpini tādā garā! Varbūt aizmirsīsim tevis savārītos sūdus par tiem rakstiem/saitēm.
 34  1 atbildēt

Kur dabūt sūdabrāļa medaļu?  

 9  0 atbildēt

Un es jau domāju ka izsoļu vairs nebūs!!TĀ TIK TURPINĀT!!!

 8  2 atbildēt

Šitā varētu but laba filma

 5  2 atbildēt

Nu tas plakāts ir tāds drusku slimīgs, kur divi veči sūc zīdaini. :D

 0  0 atbildēt