local-stats-pixel fb-conv-api

Gada gaidītākais notikums fizikā jau šo sestdien kanālā LNT6

102 3

Vai zināt, kā izveidot ar saules paneļiem darbināmu auto, kā uzkonstruēt īstu raķeti vai ekstrēmos apstākļos uzsildīt ūdeni tikai ar metāla stiepli un baterijām? Atklājiet pārsteidzošus fizikas trikus un jūtiet līdzi Latvijas zinošākajiem jauniešiem erudīcijas konkursa “Eksperiments” finālā jau šo sestdien 7. maijā plkst. 18.00 kanālā LNT.

“Eksperiments” fināla piedalīsies komandas no visiem Latvijas reģioniem – Tukuma 3. vidusskolas, Skrundas vidusskolas, Jelgavas Valsts ģimnāzijas, Madonas Valsts ģimnāzijas, Rīgas 94. vidusskolas un Nautrēnu vidusskolas. Dalībnieki cīnīsies par erudītāko skolēnu titulu un galveno balvu – ceļojumu uz daudzu fiziķu dzimteni Itāliju. Fināla spēli vadīs TV personība un mūziķis Kaspars Zlidnis, izklaides pauzēs uzstāsies Lauris Reiniks, kā arī grupa “Gain Fast”, savukārt ar iespaidīgiem fizikas eksperimentiem izklaidēs Latvijas Universitātes “Jauno Fiziķu skola” un interaktīvās mākslas laboratorijas vadītājs Mārtiņš Dāboliņš.

102 3 6 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 6

0/2000

huļi es automātiski jacky rakstiem like uzspiežu? emotion 

0 0 atbildēt

Galīgus reklāmas rakstus, man šķiet, nekur neļauj komentēt emotion Evitas rakstam komentāri būtu daudz un indīgi emotion

5 6 atbildēt

Skatamies kopā, SPOKI atbalsta! emotion

3 6 atbildēt
Mēs arī būtu bijuši sarakstā.. Bet pusfinālu beidzām ar 1 punktu atšķirību. Labi, lai Madoniešiem veicas! 👌
1 5 atbildēt