15

 101  0

Arī šajos Ziemassvētkos aicinām ikvienu pievienoties gada sirsnīgākajai labdarības akcijai „Eņģeļi pār Latviju”. Aicinu ikvienu ziedot kaut nelielu mazumiņu no tā, ko tāpat iztērētu čipsos un kolā.

Es domāju, ka ikviens no mums sirdī ir labestīgs un iejūtīgs cilvēks, kam nav vienaldzīgs līdzcilvēku liktenis. Padalies ar tiem, kam tas ir vairāk nepieciešams nekā Tev, kaut ar nelielu mazumiņu. Kopā mēs spēsim palīdzēt!

Savukārt, spoki apsola, par katru ziedojumu iedot unikālu labdarības medaļu, kas apliecinās to, ka esi piedalījies spoku labdarības akcijā un papildus 1000 cepumus.

Kas tev ir jādara?

1. Aizej uz ziedot.lv un noziedo kādam no labdarības projektiem.

2. Uztaisi maksājuma uzdevuma skrīnu, izdzēšot savu konfidenciālo informāciju.

3. Atsūti man sagatavoto maksājuma kopiju un pieraksti klāt savu niku uz epastu spoki@spoki.lv (neaizmirsti norādīt niku).

4. Saņem unikālu labdarības medaļu un 1000 cepumus

Komentāri 15

0/2000

Labāk noreklamēt ikdienas akciju ēdiens pa brīvu vai pārnakšņošana pa brīvu, ne tikai 1reiz gadā attīrīties no grēkiem!  

 8  0 atbildēt
Līdz paši neesam līdzīgā situācijā, līdz tam mums nesaprast, kā jūtas tās ģimenes, kuras prasa palīdzību. Kam viņas nav izgājušas cauri, ļāvušās pazemojumam, no citu cilvēku puses (skarbi, bet ir tādi indivīdi, kuriem viss būs slikti) un cik asaras nav izlietas skatoties uz savu bērnu, kam vajag palīdzību, bet valsts to nesniedz. Un tu esi gatavs darīt visu, lai tavs bērns dzīvot. Tāpēc, tas ir super, ka ir cilvēki, kas ir gatavi palīdzēt un kaut žulti lejošu cilvēku būtu mazāk!
 8  0 atbildēt

Kam ir tas, lai ziedo! Man nav!!!

 8  1 atbildēt
Mes katru gadu akcija "engeli par Latviju" zvanam pa 20 x katrs. Un ar katru gadu,pievelkam klat vel kadu draugu uz labiem darbiem. Man prieks par spokiem.lv,kuri ari iesaistas un nepaliek vienaldzigi
 6  0 atbildēt

Tāds kautrīgs jautājums. Vai kompensācija būs? 10 stundas nomocījos, lai pieslēgtos saita, bet nekā. Neuzskatu, ka lietotāji ir vainīgi, ceru, ka citi spoki mani atbalstīs.   

Laikam ne pie tā raksta pievienoju komentāru. Protams ka 100% atbalstu eņģeļus, ceru, ka saprati parpratumu, Atvainojos.

Ar cieņu Juris.

 2  0 atbildēt
It's a no from me
 1  1 atbildēt
Ziedot var pa veikalu: ofšors - Melnais lemurs - 1000 cepumi
 2  2 atbildēt
Es darbojos ka brīvprātīgais labdarība un gūstu no tā prieku. Mani reizēm sauc par labestības enģeli
 0  0 atbildēt

    

 0  0 atbildēt

Nesen piedalījos rakstā minētajā akcijā, veicot ziedojumu ar zvanu.

 0  0 atbildēt