local-stats-pixel fb-conv-api

Casiokids9

111 3

27.aprīlī koncertzālē Palladium uzstāsies norvēģu nacionālais lepnums – stilīgā sintpopa apvienība Casiokids. Grupai raksturīgi eksperimenti ar neordināriem mūzikas paņēmieniem, radot ambienti šarmantu un gaisīgu deju mūziku.

Casiokids ir sintpopa apvienība no klinšainajām Bergenas un Stavangeras pilsētām Norvēģijā. Līdzīgi kā Röyksopp, arī Casiokids eksperimentē ar tipiskajām Skandināvu minimālistiskajām indī un elektro-popa melodijām. Kā viņi paši par sevi saka: “Mēs mēģinam taisīt mūziku, kas ir kaut kur pa vidu starp ABBA, Technotronic un Whigfield, bet pagaidām mums nekas nesanāk.”

Kā atzīst daudzi mūzikas apskatnieki – Casiokids ir viena no veiksmīgākajām apvienībām norvēģu mūzikas vēsturē. 2010.gadā grupa kļuva par īstu sensāciju uzvarot leģendārās popa grupas A-HA veidotajā jauno talantu konkursā. Grupas singls "Grønt lys i alle ledd / Togens hule" bija pirmais skaņdarbs norvēģu valodā kas tika izdots Lielbritānijā. Pēc singla panākumiem Lielbritānijas mūzikas izdevums NME raksturoja Casiokids kā „labāko kas radies Norvēģijā kopš metāla uzplaukuma”.

Izsoles sākums 18:00>> izsoles formāts - pārtrauktā

Izsoles ir pārceļojušas uz kreisās malas menu "spoku rīki"

Casiokids sastāvā muzicē Ketils Kindens Endresens (Ketil Kinden Endresen), Fredriks Ogreids Vogsborgs (Fredrik Øgreid Vogsborg), Omārs Emanuēls Jonsens (Omar Emanuel Johnsen) un Kjetils Bjoreids Ābo (Kjetil Bjøreid Aabø).

Balva
Divi ielūgumi uz grupas "CASIOKIDS" koncertu "Palladium Rīga", 2013.gada 27.aprīlī, sestdien, plkst. 19:00.

P.S. Svarīgi!! Izsolē pirms solīšanas ir jāpstiprina solījums!!!

111 3 9 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 9

0/2000

Jau 3. izsole ar šīm biļetēm... Tāda sajūta, ka Jacky Biļešu servisu aplaupījis... 

9 0 atbildēt

Jacky hulji tu nedo monwalkam liimeni hulji !?!

8 1 atbildēt

jacky, kur mans līmenis? emotion

7 4 atbildēt

nav pat īsti velmes piedalīties :D 

0 0 atbildēt

3. izsole ar trim gejiem. 

0 0 atbildēt

Ja uzvarēšu pārdošu un nopirkšu alu.! FUCK YEAH! 

0 0 atbildēt