Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
101

Šā gada 9.novembrī uz lielās skatuves VEF kultūras pilī atgriežas Arnis Mednis! Ilgajā atveseļošanās periodā mākslinieks ir radījis jaunu un īpašu koncertprogrammu, kurā atkal pārsteigs klausītājus. Meditatīvas kokles notis Ingas Karpičas izpildījumā savijas ar Latviešu tautasdziesmām. Īpaši aranžējumi Arņa Medņa izpildījumā mijas no klusinātas latvju šūpļadziesmas līdz kopīgai sadziedāšanās kulminācijai ar ķekatu laiku Kaladū!

Reti kurš piedzīvojis tik plašu muzikālo evolūciju kā šis cilvēks – orķestris: dziedātājs, komponists, pianists, aranžētājs, producents Arnis Mednis. Viņam Dievs devis ne tikai izcilu talantu mūzikā, bet arī talantu pārsteigt – gan ar „Odis” Latvijā, gan ar Baltijas valstu mūziķu blūza projektiem Amber Blues (1996) un „Amber Voice” (1998); ar personisko transformāciju lipīgu šlāgeru autora ādā seriālā „Sirdsmīļā Monika” Arī jaunā koncertprogramma sola nevienu vien pārsteigumu.

Milzīgā muzikālā pieredzes bagāža un dažādo stilu pārvaldīšana atspoguļojas arī šajā meditatīvi Latviskajā projektā.

Mākslinieks ir sācis izmantot arī par 4D saukto apskaņošanas tehnoloģiju, kas ļauj izbaudīt instrumentu skanējumu īpaši telpiski.

Arņa Medņa jaundarbā... Autors: jacky Arnis Mednis atgriežas uz lielās skatuves!
1.

Arņa Medņa jaundarbā jaušams īpašs dziļums un apgarotība. Šķiet ka smagais atveseļošanās laiks un piecelšanās no ratiņkrēsla piešķīr skaņdarbiem īpašu brieduma un monumentalitātes noti. Tiem kas pazīstami ar Arņa Medņa daiļradi koncerts atklās jaunas mākslinieka šķautnes. Tajā pašā laikā bagātā skatuves pieredze (Sopota, Jūrmala, Eirovīzija u.c.) un māka komunicēt ar klausītājiem joprojām ir augstākajā līmenī.

Koncertprogrammas tapšanā nozīmīgu pienesumu devusi arī veiksmīgā sadarbība ar dziedātāju un etnomūziķi Ingu Karpiču, kuru arī redzēsim uz skatuves.
    Turpinot jau aizsākto interesi par latviešu tautas mūziku, koncertā skanēs latviešu tautasdziesmas. Tiks izmantoti tradicionālie latviešu tautas mūzikas instrumenti – kokle un zvangs. Šo instrumentu harmonijas, savienojot tos ar sintezatora - datora elektronoskajām skaņām.
Koncertā kā viesmūziķi tiks pieaicināti citi mūziķi. Koncertprogrammā iekļautas skaistākās latviešu tautasdziesmas- "Tumša nakt'e, zaļa zāle", "Aijā, Ancīt, aijā.", "Kaladū" un citas. Iecerēts iesaistīt publiku, sadziedoties kopā mūziķiem.

0
101
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [4]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
jacky avatars
Medaļa NastijsMedaļa NastijsMedaļa Nastijs
  jacky 24.08.18 11:59
10
0

RESPECT AM

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Komiķis
  kakasy 24.08.18 10:23
7
1

Man vienīgajam kaut kā pofigas?

Trumuliss avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Zebra
  Trumuliss 24.08.18 10:34
8
6

atbildot uz kakasy komentāru " Man vienīgajam kaut kā pofigas? "

Noteikti, jo tu esi lohs

Anonīms
2017 24.08.18 19:14  
0
0
Titāniks pežā