Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
3
130

Ticēt tam, ka tavu laulību iznākums ir atkarīgs pilnībā no zodiaka zīmes, ir muļķīgi, bet kaut kādā ziņā jau tas pasaka priekšā un norāda uz to, kam būtu jāgatavojas. Uzzini, ar kuriem zodiaka zīmju pārstāvjiem astrologi iesaka neprecēties, ja vēlies nodzīvot mierīgu dzīvi.

nbspSliktākie vīriAr vīriem... Autors: matilde Zodiaka zīmes - sliktākie vīri un sievas
1.

 

Sliktākie vīri

Ar vīriem ir grūtāk kā ar sievām, jo ir veselas 5 zīmes, kurām nepadodas laulības. Viņi nesaprot kopdzīvi un nespēj paļauties uz otru. Vārds «uzticība» ir svešs. Vārds «palīdzi» ir dzīvē neapgūts. Vārds «mīlestība» ir tikai vārds. 

 

Piecas zīmes, ar kurām laulība ir tīrākās šausmas, ir - Strēlnieks, Jaunava, Dvīņi, Mežāzis un Ūdensvīrs. 

 

Strēlnieks pēc kāzām pārvēršas līdz nepazīšanai. Viņam kļūst vienaldzīgs viss. Viss, kas viņu interesē, paša labklājība un pilns vēders. 

 

Jaunava pēc kāzām, ja vispār atceras uz tām ierasties, izved no pacietības pat kaķi, kuram par visu, kas notiek mājās, ir vairāk kā vienalga. 

 

Dvīņi pēc kāzām no sākuma ir mierīgi, bet, laikam ejot, viņi paliek nolaidīgāki, aizmirst kaut ko arvien biežāk un paliek neuzticīgi.

 

Mežāzis pēc kāzām turpina dzīvot tā, it kā gredzens pirkstā neko nenozīmētu. Viņa koķetēšanas spēle nav beigusies. Acis joprojām šaudas apkārt un meklē nākamo «upuri», ko ievilkt pie sevis gultā - viesnīcas gultā.

 

Ūdensvīrs pēc kāzām kļūst vienkārši riebīgs. Viņa dzīves moto ir «Dalīta bēda nav pusbēda, tiec ar to galā pati». Reti kura sieviete spēj izturēt Ūdensvīra attieksmi, tāpēc biežāk aiziet viņa nekā viņš.

 

Sliktākās sievas

Lai gan šķiet, ka tieši sievietes ir tās, kurām ir visvairāk problēmu, tomēr šajā ziņā uzvar vīrieši, jo ir tikai trīs zodiaka zīmes, kuras nav radītas laulības dzīvei - Auns, Vērsis un Svari.

 

Auns kā jau auns. Pēc laulībām uz acīm tiks uzvilktas rozā brilles, kas neļaus ieraudzīt reālo kopbildi visam, kas notiek apkārt. Aunam laulības kļūst par otro «iemīlēšanās» posmu, kas pāraug tādā kā apsēstībā ar otru cilvēku. 

 

Vērsis pati nezina, kāpēc piekrita precēties, ja zināja, ka pat kāzu naktī besīsies. Sieviete Vērsis pēc dabas ir ļoti kārtīga, viņai patīk, ja viss atrodas tur, kur tam ir jāatrodas, tāpēc jaunā vīra paradumi nomest savas zeķes tur, kur pagadās, viņu iedzīs kapā. 

 

Svari ir reāla skabarga pēcpusē. Alkas pēc uzmanības bieži vien kļūst par iemeslu tam, kāpēc dodas pie citiem vīriešiem. Ar vienu vīrieti ir par maz. Sievietei Svariem kā minimums vajag vismaz divus partnerus, lai nebūtu garlaicīgi. 

 

Attēls no: unsplash.com
3
130
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [3]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
jurikz avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  jurikz 26.06.19 13:32
6
0

Pēc raksta izriet, ka 33% cilvēku nav radīti laulībai. Stāstiet šos pekstiņus kādam citam

blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 26.06.19 11:14
3
0

Ju-hū  ..... es esmu starp labajiem !

Real Devil avatars
Medaļa Sensāciju magnētsMedaļa AspazijaMedaļa Ped(r)otrollis
  Real Devil 26.06.19 12:40
3
0

Sieviete Vērsis pēc dabas ir ļoti kārtīga, viņai patīk, ja viss atrodas tur, kur tam ir jāatrodas...pat vīriešu khm