Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
122

Tas ir pilnīgi normāli, ja cilvēks par sevi ir tikai labās domās, bet veselīga paškritika nekad nav nākusi par ļaunu, citādāk var pārvērsties par cilvēku, kurš uzskata, ka ir «pasaules naba». Un tādi cilvēki daudziem nepatīk.

Kuras tad ir tās Zodiaka zīmes, kurām nereti šķiet, ka visa pasaule griežas tik ap viņiem - lasi zemāk!

nbspMežāzisScaronīs Zodiaka... Autors: matilde Zodiaka zīmes, kuras uzskata sevi par «pasaules nabām»
Attēls no: unsplash.com
1.

 

Mežāzis

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji domā, ka uz viņiem likumi neattiecas un viss ir atļauts. Viņiem nav problēmu ar pašnovērtējumu, tāpēc nealkst pēc apkārtējo komplimentiem. Vēlme pēc uzmanības un apbrīnas Mežāžiem ir tik liela, ka viņi izbauda to, ja kāds jūtas atkarīgs no viņiem. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji vienmēr cenšas ieņemt augstākās darba pozīcijas, lai varētu visu kontrolēt un noteikt.

 

Jaunava

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji ir neatlaidīgi savu mērķu sasniegšanā. Rakstura īpašība nav slikta, bet tās izpildījums aizaino visu labo, jo viņu mērķi saistās tikai un vienīgi ar citu cilvēku pakļaušanu sev. Viņi ir dzimuši līderi, tāpēc tas viss viņiem ir jau asinīs. Zem šī zvaigznāja dzimušie nekad neatzīst savas kļūdas, jo uzskata, ka nekad tās nepieļauj.

 

Strēlnieks

Komplimenti, skaudība un apbrīns - lūk, ko no citiem cilvēkiem visvairāk sagaida šīs Zodiaka zīmes pārstāvji. Ja tas būtu iespējams, tad viņu eksistenci šajā pasaulē vien nodrošinātu tikai šīs trīs lietas. Viņu ego aug katru reizi, kad kāds jauns cilvēks velta komplimentu vai apbrīna pilnus vārdus, bet, ja izrāda skaudību, tad tas jau ir kā saldais ēdiens. Šī Zodiaka zīmes pārstāvji paliek agresīvi, ja viņu viedoklis netiek uztverts par galveno. Ja kaut kas nenotiek pēc viņu prāta, tad tam nav lemts notikt. 

 

Dvīņi

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji plašāk ir pazīstami kā «vienas nakts mīlnieki», jo nopietnas attiecības nav domātas viņiem. Viņi sevi redz kā iekāres objektu, jo visi viņus grib izģērbt un ievilkt savā gultā. Dvīņi vienmēr rūpējas par savu ārējo izskatu un neuzdrīkstas pat atkritumus iznest «mājas» apģērbā. 

 

Zivis

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji netic, ka viņiem var nebūt taisnība. Ja nu tomēr viņi saprot, ka ir kļūdījušies, tad darīs visu iespējamo, lai savu nepatiesību pārvērstu par visu citu patiesību. Parasti viņiem tas izdodas ļoti ātri, tāpēc viņu ietekme uz citiem ir ļoti spēcīga.

 

Atpazini sevi vai kādu pazīstamo?

1
122
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [4]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Anarquie_13 avatars
Medaļa RainisMedaļa RIPMedaļa Zeltrocis
  Anarquie_13 17.10.19 19:10  
3
0
Nu nezinu gan.. Nejūtos kādreiz uzskatījusi ka visa pasaule griestos tikai ap mani. Drīzāk otrādi, man šķiet ka ir pasaule ar savām problēmām un tad es - gar kuru pasaulei nav nekādas daļas 😅
iff avatars
Medaļa Spoks
  iff 17.10.19 20:49  
2
0
..un kur tad skorpinoxi un lauvas? 😁
Garfield avatars
Medaļa SociālistsMedaļa KārumnieksMedaļa Kill Chick
  Garfield 17.10.19 22:06
1
0

Es nedomāju, ka esmu pasaules naba. Esmu par to pārliecināts.   

Edža Ups avatars
Medaļa ZebraMedaļa Dienas joksMedaļa 1/13 kūciņas
  Edža Ups 18.10.19 14:43  
1
0
Tiesi Vērši uzskata sevi par pasaules nabam, tur pat zodiaka zīmes apraksta tas bija pateikts un viņiem ir jābūt pirmajā vietā, bet šeit ir bulšits.