Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
150

Vai tu tici mīlestībai no pirmā acu skatiena? Vai arī tomēr domā, ka iemīlēt cilvēku var tikai tad, kad esi kārtīgi viņu iepazinis? Izrādās, ka viss ir vēl sarežģītāk nekā no sākuma liekas, jo savu lomu visā mīlestības padarīšanā spēlē arī Zodiaka zīmes.

Ja esi pamanījis, ka kāds mīlnieku pāris, kuri svēti sludina, ka mīl viens otru, plēšas kā suns ar kaķi, tad zini, ka pie vainas noteikti ir viņu Zodiaki.

nbspScaronie ir sescaroni... Autors: matilde Zodiaka zīmes, kuras nesader viena ar otru
Attēls no: cdnimpuls.com
1.

 

Šie ir seši Zodiaka zīmju pāri, kuru attiecības, visticamāk beigsies ar salauztu sirdi.

 

Lauva un Skorpions

Lauva un Skorpions ir spēcīgas personības. Tādēļ viņu attiecībās ir iespējama cīņa par varu, kura ne pie kā laba nenovedīs, ja vien kāds nepiekāpsies. Šīs divas zīmes neatzīst savas kļūdas, tādēļ attiecību beigas ir visnotaļ iespējamas.

 

Auns un Jaunava

Auns un Jaunava ir pilnīgi pretējas zīmes, kuras nespēj nedz fiziski, nedz arī mentāli rast kopīgu valodu un veidot vienu veselu. Šim pārim ir ļoti grūti sadzīvot kopā, tāpēc bieži vien rodas konflikti. 

 

Mežāzis un Dvīņi

Mežāzim patīk viss, kas ir sens un simts reižu pārbaudīts, savukārt Dvīņiem patīk izmēģināt visu jauno un neparasto. Viņu kopdzīvi padara par elli atšķirīgie rakstura tipi, kas neļauj dzīvot mierā. 

 

Vēzis un Ūdensvīrs

Vēzim un Ūdensvīram ir gandrīz neiespējami sadzīvot vienam ar otru, jo viņu viedoklis par to, kas ir labas attiecības, atšķiras. Viņi nekad nespēj rast kompromisu, jo nedz viens, nedz arī otrs nevēlas piekāpties. Kamēr Ūdensvīrs vēlas izmēģināt kaut ko jaunu un lēkt ar galvu iekšā ikvienā izaicinājumā, tikmēr Vēzis vēlas izbaudīt mieru, klusumu un komfortu savās mājās, kur jūtas droši.

 

Svari un Zivis

Svariem un Zivīm atrast kopīgu valodu ir gandrīz neiespējami. Viņi ir kā ūdens ar uguni, vasara ar ziemu, melns ar baltu - pilnīgi atšķirīgi cilvēki. 

 

Vērsis un Strēlnieks

Vērsis un Strēlnieks ir visstūrgalvīgākās zīmes visā Zodiakā. Šo zīmju pārstāvi savās attiecībās vienmēr mēģina viens otru palikt «zem tupeles», bet nedz vienam, nedz arī otram tas neizdodas, tāpēc attiecības zaudē jēgu, jo virsroku nespēj gūt neviens. 

 

Protams, izņēmumi vienmēr pastāv. Jebkurš var parādīt pigu zvaigznēm un noteikt savu mīlas dzīvi pats. Ir tikai jāspēj un jāgrib tas.

 

Vai tavas attiecības ir saderīgas?

0
150
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [4]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
TheDjNovus avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa TeamworkMedaļa Veiksmes lāde
  TheDjNovus 31.10.19 05:30  
3
0
Huiņa....nepiekrītu
The Legend avatars
Medaļa ZeltrocisMedaļa Nedēļas hītsMedaļa Darbaholiķis
  The Legend 28.10.19 15:08  
2
0
Piga zvaigznes!
Ēriks Geipelis avatars
Medaļa Spoks
  Ēriks Geipelis 30.10.19 17:30
2
0

Piederība kādai no zīmēm ļoti maz ietekmē saderību, saderību ietekmē Mēness savstarpējā attiecība abu kartēs, jo Mēness ir apziņa, emocijas un jūtas, piederība zīmei ir fiziskais ķermenis. Bet lai pareizi noteiktu pāra saderību, ir jāapgūst Vēdisko astroloģiju, jo tikai tajā tiek pētīti fiksētie zvaigznāji, kuri piešķir Mēnesim attiecīgo enerģiju, kura izpaužas 108 aspektos kā pētāmā indivīda apziņas apraksts. Ja Mēness atrodas uz negatīvām asī, kuras ir 6-8, 2-12, ja zīmju pārvaldošās planētas, kurās atrodas abu Mēness, ir savstarpēji nedraudzīgas, ja navamšu (1/9 daļa zīmes 3 grādi 20 min.)pārvaldošās planētas ir savstarpēji nedraudzīgas, tad pārim nebūs vajadzīgā saderība, lai būtu ilgstošas un labas attiecības! Vēl ļoti liela nozīme ir indivīdu enerģētiskās polarizācijas saderība, jo valdošās enerģijas mēdz būt gan kreisās puses, gan labās puses, gan centrālā kanālā aktīvas, to redz Mēness fiksētā zvaigznāja aprakstā, tām jābūt pretējām, pāri ar vienādām kopdzīvei nav derīgi! 

Supermeens1338 avatars
Medaļa VidusskolnieksMedaļa Spoks
  Supermeens1338 10.11.19 16:22  
0
0
atbildot uz Ēriks Geipelis komentāru " Piederība kādai no zīmēm ļoti maz ietek... "Izčekosi manu zvaigžņu karti..?