7

 242  2

Vai tu tici mīlestībai no pirmā acu skatiena? Vai arī tomēr domā, ka iemīlēt cilvēku var tikai tad, kad esi kārtīgi viņu iepazinis? Izrādās, ka viss ir vēl sarežģītāk nekā no sākuma liekas, jo savu lomu visā mīlestības padarīšanā spēlē arī horoskopa zīmes.

Ja esi pamanījis, ka kāds mīlnieku pāris, kuri svēti sludina, ka mīl viens otru, plēšas kā suns ar kaķi, tad zini, ka pie vainas noteikti ir laiks, kad viņi ir dzimuši.

Komentāri 7

0/2000

Piederība kādai no zīmēm ļoti maz ietekmē saderību, saderību ietekmē Mēness savstarpējā attiecība abu kartēs, jo Mēness ir apziņa, emocijas un jūtas, piederība zīmei ir fiziskais ķermenis. Bet lai pareizi noteiktu pāra saderību, ir jāapgūst Vēdisko astroloģiju, jo tikai tajā tiek pētīti fiksētie zvaigznāji, kuri piešķir Mēnesim attiecīgo enerģiju, kura izpaužas 108 aspektos kā pētāmā indivīda apziņas apraksts. Ja Mēness atrodas uz negatīvām asī, kuras ir 6-8, 2-12, ja zīmju pārvaldošās planētas, kurās atrodas abu Mēness, ir savstarpēji nedraudzīgas, ja navamšu (1/9 daļa zīmes 3 grādi 20 min.)pārvaldošās planētas ir savstarpēji nedraudzīgas, tad pārim nebūs vajadzīgā saderība, lai būtu ilgstošas un labas attiecības! Vēl ļoti liela nozīme ir indivīdu enerģētiskās polarizācijas saderība, jo valdošās enerģijas mēdz būt gan kreisās puses, gan labās puses, gan centrālā kanālā aktīvas, to redz Mēness fiksētā zvaigznāja aprakstā, tām jābūt pretējām, pāri ar vienādām kopdzīvei nav derīgi! 

 9  0 atbildēt
Huiņa....nepiekrītu
 8  0 atbildēt
Piga zvaigznes!
 4  0 atbildēt

👍

 0  0 atbildēt