14

 88  1

Labdien! Esmu officially skorpione!

Jā, man ir viedoklis par zēniem. Ir 21.gadsimts un pusaudžu zēni ir baigi samaitāti... bet tas nav tas par ko es atnācu runāt šajā rakstā. Lai neaizvainotu zēnus, savas īstās domas par zēniem es neteikšu, jo pieredze man ir devusi diezgan samaitātu priekšstatu par pusaudžu zēniem.

Esmu atnākusi runāt par to, kas man zēnos patīk kā meitenei - skorpionam! Ņemot vērā, ka visas meitenes nav vienādas, es jums saku - šis ir mans personīgais saraksts, kas man patīk zēnos. Nu ja nu jums interesē

1. Gari, pusgari, vai emo stila mati - tas ir tik tiešām pirmais punkts manā sarakstā, jo tas man šķiet ārkārtīgi seksīgi!!!

2. Oriģināls, labs un atšķirīgs ģērbšanās stils! Jap, esmu skorpions - Tev kaut kā būtu jāpievērš mana uzmanība, ja Tu gribi to pievērst!

3. Interesantas smaržas - jap, jap, jap! Palielina pievilcīgo līmeni!

4. Pieklājība! Tieši tā - man nepatīk rupji/perversi čaļi! Fuj!

5. Maigums. Maigums man šķiet ir ārkārtīgi seksīga īpašība!

6. Drosme uzsākt sarunu. Jā, 21.gadsimta zēni, kuri ir pietiekami drosmīgi, lai uzsāktu sarunu ir retums.

7. Mistika. Man čaļi, kuri ir noslēpumaini un interesējas par mistiskām lietām šķiet reāli seksīgi.

8. Prāts. Jā, ja puisis ir kaut puslīdz gudrs un kaut ko saprot, tas jau ir liels pluss...

9. Uzticams. Ja neizpaudīs nekādu informāciju par mani bez manas atļaujas - respect!

Nu ja jums bija interesanti, nospiediet like, lai es zinātu!

Ja gribi, vari ierakstīt komentu un savas domas!

Lai forša diena visam skorpionu squadam un visiem pārējiem spokiem!

Komentāri 14

0/2000
Jesus. Katra 14/13 gadniece, kad prasa kādi puiši viņai patīk. Un, F.Y.I. tu neesi vienīgais "skorpions" ir vēl dafiga cilvēki kuri dzimuši šajā zīmē. Un zīme nenosaka tavu personību. Personību tu izveido pati neatkarīgi no savas zīmes.
 8  0 atbildēt
Good luck atrast tādus.
 4  0 atbildēt
Uj.. Ja jau gemorojs, tad gemorojs. 1.Jā, man arī agrāk gari mati bija topā, bet ar gadiem arvien vairāk vienalga, kas uz galvas. Svarīgi - kas galvā iekšā. 2.Tak pie kājas, kas mugurā, ja izskatās labi un ir laikapstākļiem piemeroti. Pēc DragQueen nav vīrietim jāizskatās. 3. Ja iepriekšējā vakarā pirms randiņa marinēja šašliku, tā jau ir puse no veiksmes. 4.Reizēm tak jāvar matam lamāties. Bet ap perversiju pasaule griežas. 5.... Maigi aizver durvis, kad ej prom. 6.Lupata,ne vīrietis. Vai arī Tu viņu neinteresē. Nevērtēsim sevi par augstu. 7.Pie dirsas zināšanas misticismā. Zināšanas BDSM lauciņā ir stipri aizraujosaka joma. 8. Neprātīgi aizrauties var tikai ar inteliģences pārstāvi,tas ir fakts. 9.Neruna riņķī to, ko nevēlies, lai uzzina potenciālais darba devējs vai ģimene. Horoskopi un ezoterika ir viens liels fuflo. Tieši tāpat, kā savas personības popularizēšana internetā. Iesaku palasīt grāmatu, nokniebties, vai padarīt ko citu jedzigu.
 4  1 atbildēt

Runcim atbilstošas īpašības

 2  0 atbildēt
Un vēl. Es savos 13 tādu pašu sarakstu uztaisīju, vārds, vārdā, pat vēl plašāk. Un neesmu nemaz skorpions.
 2  0 atbildēt

Forši. Izņemot 1., viss par mani   

 1  0 atbildēt

Man visi punkti sakrīt

 1  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt