Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
80

Pasmiesimies paši par sevi.

Vai zināji, ka par katru horoskopu zīmi ir tapušas veselas DIVAS memīšu pakas?

Auns21 marts ndash 20... Autors: The Diāna Memītes par visām zodiaka zīmēm
1.

Auns

(21. marts – 20. aprīlis)

Šajā zodiaka zīmē dzimis cilvēks ir dedzīgs, ātri aizkaitināms, godkārīgs un stūrgalvīgs. Viņa vēlēšanās ņemt virsroku var pāraugt despotismā. Ar grūtībām pakļaujas citu gribai, viņa kaislībām nav robežu. Piemīt neizmērojams gribasspēks, savukārt rosīgais prāts dzen uz priekšu, neievērojot nekādus šķēršļus.

Memes par AUNIEM 2

Memes par AUNIEM

Autora bilde
Vērsis21 aprīlis ndash 20... Autors: The Diāna Memītes par visām zodiaka zīmēm
2.

Vērsis

(21. aprīlis – 20. maijs)

Uzvaru gūst savas uzcītības un neparastās pacietības dēļ. Ļoti neatlaidīgs. Nepamet novārtā, ko iecerējis. Reti klausa citu padomam, un reizēm viņa rīcību nekas nespēj apturēt. Viņš ir grūti izsitams no sliedēm, taču ilgi tur naidu, neaizmirst pārestību. Zinātkārs un taisnīgs. Viņam piemīt liels gribasspēks, spēj pieķerties un ir savos uzskatos konservatīvs, arī greizsirdīgs.
 

Memes par VĒRŠIEM 2

Memes par VĒRŠIEM

Autora bilde
Dvīņi21 maijs ndash 21... Autors: The Diāna Memītes par visām zodiaka zīmēm
3.

Dvīņi

(21. maijs – 21. jūnijs)

Vismainīgākā no zodiaka zīmēm. Šajā zīmē dzimušie cilvēki ir intelektuāli, bieži apveltīti ar literārām dotībām, labi raksta un apgūst dažādas iemaņas un mākas. Prot apburt, patīk flirtēt, viegli gūst uzvaras, taču ģimenes dzīve viņus apgrūtina. Šķietamais viņu dabas pretrunīgums ir tikai ilūzija, viņi tikai necieš vienveidību. Viņi ir aktīvi, ātri, veikli un apsviedīgi, taču tai pašā laikā pārāk nervozi, ar tieksmi krist galējībās un nepabeigt iesākto. Dvīņi ir asprātīgi, atjautīgi, viņiem piemīt dzīva iztēle, izgudrotāja spējas.

Memes par DVĪŅIEM 2

Memes par DVĪŅIEM

 

Autora bilde
Vēzis22 jūnijs ndash 22... Autors: The Diāna Memītes par visām zodiaka zīmēm
4.

Vēzis

(22. jūnijs – 22. jūlijs)

Uzticīgs mīlestībā un ģimenes dzīvē. Ģimenē šie cilvēki rod komfortu un pašapliecināšanos. Jūtīgi, viegli ievainojami, vairāk grib dot nekā ņemt. Darbā godīgi un uzticami. Nemīl jauninājumus, ievēro milzum daudz nosacījumu. Apveltīti ar smalku intuīciju, kas var pārvērsties misticismā, taču slēpj to, jo nevēlas atšķirties no pārējiem. Vēži ir pilni ar pretrunām. Viņi ir līdzjūtīgi un rūpējas par savu ģimeni, draugiem, partneriem, apvienojumā ar greizsirdību un strauji mainīgu garastāvokli. No vienas puses Vēži ir ekscentriski, no otras puses—ļoti jūtīgi attiecībā uz to, kā citi viņus redz. Vēža zīmē dzimušie ir pārpilni ar emocijām, kas viņos mutuļo.

Memes par VĒŽIEM 2

Memes par VĒŽIEM

 

Autora bilde
Lauva23 jūlijs ndash 23... Autors: The Diāna Memītes par visām zodiaka zīmēm
5.

Lauva

(23. jūlijs – 23. augusts)

Protams, visiem nav lemts kļūt par impērijas un pasaules valdniekiem, taču šajā zīmē dzimušajiem ir vislielākās iespējas būt par līderiem. Lauvu sūtība ir ne tikai valdīt, bet arī mīlēt. Lauvas ir dziļi nelaimīgi, ja netiek godāti. Šajā zīmē dzimušie ir labsirdīgi un cildeni, patiesi savos nodomos. Lauvām pasaule ir milzīga skatuve, bieži patīk dramatizēt.

Memes par LAUVĀM 2

Memes par LAUVĀM

Autora bilde
Jaunava24 augusts ndash 23... Autors: The Diāna Memītes par visām zodiaka zīmēm
6.

Jaunava

(24. augusts – 23. septembris)

Inteliģenta, vērīga, spēj loģiski domāt. Jaunava apveltīta ar analītisku prātu. Jaunavas kredo: „Ja kaut ko ir vērts darīt, tad tikai labi.” Augstu vērtē erudīciju, ir plašs interešu loks. Ārkārtīgi augsts nozīmīguma kritērijs, tieksme censties pēc pilnības. Daudzi šajā zīmē dzimušie cilvēki sasnieguši lieliskus rezultātus izraudzītajā darbības nozarē.


Memes par JAUNAVĀM 2

Memes par JAUNAVĀM

Autora bilde
Svari24 septembris ndash 23... Autors: The Diāna Memītes par visām zodiaka zīmēm
7.

Svari

(24. septembris – 23. oktobris)

Šajā zīmē dzimušo dzīvi vada daiļuma, harmonijas un taisnīguma izjūta. Sev piemītošā takta, augstsirdības un līdzsvarotības dēļ viņi aizvien atrodas starp cilvēkiem. Šie cilvēki reti iemanto ienaidniekus un spēcīgi ietekmē apkārtējos. Viņiem ir atbildības sajūta un spēja darboties lietišķi. Svari ir romantiski, bet vientuļi. Ļoti jūtīgi un vienmēr iemīlējušies. Viņiem nepatīk strīdi un ķildas, mīl sabiedrību, jautrību.

Memes par SVARIEM 2

Memes par SVARIEM

Autora bilde
Skorpions24 oktobris ndash... Autors: The Diāna Memītes par visām zodiaka zīmēm
8.

Skorpions

(24. oktobris – 22. novembris)

Galējību un pretrunu pilni cilvēki. Spēcīgākais raksturs, salīdzinot ar citiem zodiaka zvaigznājiem. Nežēlīgi un kaislīgi. Viņus var mīlēt un ienīst. Skorpioniem nav šķēršļu. Viņi ir analītiķi un vienlaikus apveltīti ar smalku intuīciju. Enerģiski, gandrīz vienmēr tiecas pēc panākumiem. Sarkastiski, ar dziļu, gandrīz mistisku dzīves izpratni. Bieži gūst izcilus panākumus. Skorpions – tā ir prezidentu zīme.

Memes par SKORPIONIEM 2

Memes par SKORPIONIEM

Autora bilde
Strēlnieks23 novembris ndash... Autors: The Diāna Memītes par visām zodiaka zīmēm
9.

Strēlnieks

(23. novembris – 21. decembris)

Tieši, patiesi, jauki cilvēki. Šajā zīmē dzimušie mēdz būt sabiedrības mīluļi. Viņi ienīst jelkādus ierobežojumus, ir neatkarīgi. Patīk ceļot, lasīt, ir enerģiski, aktīvi, gūst labus panākumus darbā. Strēlniekiem parasti nekā netrūkst, viņiem ir raksturīga tieksme pēc piedzīvojumiem un viņi mīl dzīvi. Šajā zīmē dzimušie ir temperamentīgi un jautri un viņu dzīve ir intensīva. Strēlniekiem ir raksturīgi iegūt visu, ko viņi ir iekārojuši—darbu, partneri, lietas. Viņu uztverē iespējams ir VISS. Turklāt Strēlnieki praktiski nepazīst aizspriedumus.

Memes par STRĒLNIEKIEM 2

Memes par STRELNIEKIEM

Autora bilde
Mežāzis22 decembris ndash 20... Autors: The Diāna Memītes par visām zodiaka zīmēm
10.

Mežāzis

(22. decembris – 20. janvāris)

Praktiski un punktuāli. Darbā gūst panākumus, lai ko arī sāktu. Ambiciozi. Mežāžiem bieži pārmet vēsumu, taču īstenībā viņu mīlestības jūtas ir dziļas, tikai viņiem grūti tās izpaust. Mežāži ir godīgi, vienkārši, uzticīgi un uzticami. Viņiem raksturīga atbildības sajūta, visa salikšana pa plauktiņiem un smags darbs. Ir vērīgi, gudri un praktiski.

Memes par MEŽĀŽIEM 2

Memes par MEŽĀŽIEM

Autora bilde
0
80
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [6]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Piparmētra11 avatars
Medaļa Mr. NeveiksmeMedaļa Patīk rakstsMedaļa Panda
  Piparmētra11 05.05.19 17:33  
6
0
Par versiem 100% taisniba
motorwalwes avatars
Medaļa JubilārsMedaļa MaģistrantsMedaļa Bergmanis
  motorwalwes 04.05.19 22:26
4
0

Esmu Ūdensvīrs,pārsteidza tā precizitāte  paskatīšos arī tās memes par mani++

Paskatījos un ir ok!Tikai tāds sīkums -es neticu citplanētiešiem,pārāk daudz zinu par Visumu      

FuNkYmoNeY avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Vilkaču klana biedrs
  FuNkYmoNeY 05.05.19 10:34
4
0

Par skorpioniem un galejibam piekritu 100%. Man viss ir balts vai melns, visu vai neko.  Diemzel tas galejibas ari tevi var ievest neceljos. Ar mani taa notika.   Labi ka skorpioni ir stipri un var ar vienu rokas vezienu visu verst uz pretejo.  

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 13.06.19 20:08  
4
0
100% par Ūdensvīru... Taisnība par mani
Anonīms
Anonīms 04.05.19 20:15
2
0

tas par vērsi ir 100% patiesi, nekā nevar iestāstīt ko tu viņam gribi pateikt.

Anonīms
Anonīms 05.05.19 11:12  
0
0
Pati esmu ūdensvīrs un varu tikai piekrist, ka visi ūdensvīri, ko pazīstu ir ļoti sabiedriski..un ja jau tur tā ir rakstīts, tad kāpēc tik daudzos meme var lasīt par to, cik ļoti ūdensvīri ienīst cilvēkus un to klātbūtni? Arī šoreiz šeit piedāvātajos meme bija pāris tieši tādi joki, lai gan pirms tam tika rakstīts par to, cik sabiedriski esam.😂🤷🏼‍♀️