Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
139

Domājat, ka zvaigznes jums ir sagatavojušas kaut ko īpašu 2020. gadam? Varbūt, bet guļot uz dīvāna to tāpat neizdosies saniegt, nāksies vien piecelt savu pēcpusi, lai to dabūtu. Viss ir atkarīgs no jums, kamēr vien smiltis nav sākušas birt.

nbspPavasara... Autors: Lestets Mazliet nenopietni horoskopi 2020. gadam
Attēls no: unsplash.com
1.

 

Pavasara zīmes

 

Zivis

Šis būs sajūsmas un piedzīvojumu gads, bet neaizmirstiet par izsargāšanos un dzīvības apdrošināšanu. Jūs jutīsieties drosmīgi, lai pamēģinātu kaut ko jaunu savā dzīvē (jauns partneris vai jauna mašīna, brīva vieta izvēlei). Lielas iespējas palikt stāvoklī, iespējams pat smagā finanšu, bet darbs šajā gadā jūs iedvesmos. Prasīsiet "maisiņs nevaig" ar vēl nebijušu entuziasmu, bet atcerieties, ka visu vajag ar mēru. Impulsīva jauna partnera izvēle var novest pie citu lietu sabojāšanas.

Auns

Ambīcijas, kā vienmēr un parasti, saglabāsies, bet tām pievienosies saskare ar realītāti. Neticami, bet stabilitāte aptvers katru tavu dzīves jomu, īpaši attiecības (tas nav iemesls, lai atļautos sānsoli) Turklāt tu būsi aizņemts ar izmaiņām un jaunām iespējām (tie nav iespējamie sānsoļi). Tomēr viss izdosies, kamēr vien nezaudēsiet iniciatīvu.

Vērsis

Beidzot ir pienācis īstais gads, lai nostabilizētos (te nav runa par pieņemšanos svarā), bet jums nāksies pieņemt svarīgas izvēles (tas var attiekties arī uz ēdienu). Vai izvēlēsieties attiecības vai arī darbu, tā būs jūsu izvēle, par ko vajadzēs būt drošiem. Vētraina mīlas dzīve šajā gadā nebūs jūsu izvēļu sarakstā (un nevajag arī, STS utml. nav labi) Kas attiecas uz finanšu jomu, tad paļaujieties uz cilvēkiem ar zināšānām. SMS kredīti galīgi nav tas, ko jums vajag.

 

nbspVasaras... Autors: Lestets Mazliet nenopietni horoskopi 2020. gadam
Attēls no: unsplash.com
2.

 

Vasaras zīmes

 

Dvīņi

Uzstādiet sev noteiktu ritmu, ko tad arī ievērosiet (nevis vieglprātīgi to ignorēsiet), lai gan ar lēniem ritmiem varētu nākties pāriet uz ātrākiem. Savukārt no ātrākiem uz lēnākiem. Mīlas dzīve būs jautra un kaislīga (bet atcerieties par aizsardzību, savādāk būs visādi) Cerams, ka tas neietekmēs finansiālo stāvokli un darbam jau vajadzetu jūs nodarbināt. Tomēr esot prātīgiem izdosies uzlabot savas dzīves dažādus aspektus

Vēzis

Kā gaidīts nāk šis gads ar solījumiem par veiksmīgu mīlas dzīvi un karjeru (nejaukt ar sānsoļiem, kas var pārvilkt svītru visam, tiesa tas ir mazticams, jo vēži paniski baidās no STS) Kā parasti, tomēr viss ir atkarīgs no tevis, iespējas var tā arī palikt neizmantotas. Darbavietas konfliktiem vajadzetu būt atrisinātiem (vai arī nekādu karjeras iespēju, nemaz nerunājot par dienesta romāniem). Galvenais atcerieties, velns slēpjas detaļās. Lai tas ir sauklis 2020. gadam!

Lauva

Beidzot ir pienācis laiks, lai sasniegtu savus sapņus (kuru gan ir vairāk nekā iespēju un sapratnes, kā to izdarīt) Iespējams, ka šogad būs nepieciešamā vitalitāte, bet atcerieties, ka jūs pratīsiet atrast mirkli, kad novilkt līniju. Jūs būsiet atvērts jauniem eksperimentiem gastronomijā (oglīte noderēs), sportā (masāžas ir laba lieta) un attiecībās (izsargāšanās būs noderīga)

 

nbspRudens... Autors: Lestets Mazliet nenopietni horoskopi 2020. gadam
Attēls no: unsplash.com
3.

 

Rudens zīmes

 

Jaunava

Neskatoties uz savu praktiskumu, Jaunavām varētu rasties kārdinājums uz impulsīvu rīcību. Kā jau zināms, tas savukārt noved pie STS un lieliem rēķiniem veneraloģiskajā dispanserā, nu gluži nē, bet attiecības var izjukut un darbs paputēs. Iespējams, ka pat finanses nepaliks neskartas. Cerams, ka tas būs tā vērts, bet padomājiet divreiz. Varbūt pat trīsreiz un piecreiz. Nesāpēs, toties pretējā gadījumā sāpes garantētas un tās nav tikai dvēseliskās sāpes. Nevajag pārcesnties ar ātriem lēmumiem, tomēr nevajag arī iesūnot.

Svari

Lūk, beidzot ilgi gaidītais,kad izabudīt un būt laimīgam, ja vien nebūs pārāk daudz atbildības, vai ne? Tomēr šis gads soloties būt diezgan brīvs no atbildības nastas, tā ka pacentieties šo nesad*rst. Labāk atpūtieties un atjaunojiet spēkus, jo tie noderēs nākamajos gados (bezatbildības sekas var iestāties pēc 9 mēnešiem). Kā nekā brīvajiem Svariem būs daudz flirta un gadījuma sakaru (izsargāšanās!) Tomēr pamēģiniet pavadīt laiku kārtīgi, tā, lai arī citiem ir labi (nevis dr*žoties kā trusim)

Skorpions

Šis gada sauklis brīvība un atbrīvošanās (it kā tās būs bijis par maz iepriekš ) Kā vēl nekad sajutīsiet brīvību un ierobežojumu neesamību (nepazaudējiet galvu uz pleciem vai ko citu). Tas tikai tāpēc, lai varētu koncentrēties uz mācīšanos un darba prasmju uzlabošanu (bet sanāks gan jau kā parasti). Jūsu pozitīvā enerģija būtu jāizmanto, lai palīdzētu citiem (nevis pašapmierināti pliķētu sev pa plecu). Atcerieties par prātu un saprātīgumu.

 

nbspZiemas... Autors: Lestets Mazliet nenopietni horoskopi 2020. gadam
Attēls no: unsplash.com
4.

 

Ziemas zīmes

 

Strēlnieks

Beidzot varēsiet aizmirst par savu bagāžu (tikai nedariet to lidostā) un sakārtot dažādus savas nekārtīgās dzīves aspektus (lielā tīrīšana, yey! ). Tomēr atslēgvārds tam ir pacietība (par meditāciju esiet dzirdējuši? ) . Tavs atvērtums var novest pie jaunu cilvēku iepazīšanas (un STS ir tepat aiz stūra), taču neļaujiet tam sabojāt esošās attiecības (domājot ar galvu nevis ko citu noteiki to sekmēs) Tomēr tas būšot finansiāli veiksmīgs gads.

Mežāzis

Tas miera gads, kad patiešām nomierināties (uzmauciet gumijas bumbiņas uz saviem ragiem) Pietiek skriet ar pieri sienā, paņemiet pauzi un pagaidiet, kamēr siena no jauna tiks nokrāsota (lai to vēl cītīgāk dauzītu) Izrādās, ka tam var palīdzēt meditēšanas apguve un savas rīcības apzināšanās. Tas palīdzēs arī garīgajai veselībai. Tikai esot mierā ar sevi izdosies realizēt 2020. gada iespējas.

Ūdensvīrs

Pierādiet beidzot savas spējas! Cik ilgi var ļaut cilvēkiem šaubīties (pierādiet, ka jūs to spējat vai arī esat galīgs čau) Tas tomēr būs gads, kad radoši izpausties (arī s*du vārīšanā vajag radošumu). Tāpēc izspiediet no tā visu! Parādiet saviem tuvākajiem, ka varat būt lielisks partneris (ja neticēs, paši vainīgi) Iztēle darīs gluži vai burvju lietas darbavietā. Tomēr enerģijas saudzēšana var noderēt dažās ne tik saulainās dienās (īpaši, kad sāks līt s*di kā pa Jāņiem)

nbspAtcerieties ka... Autors: Lestets Mazliet nenopietni horoskopi 2020. gadam
Attēls no: unsplash.com
5.

 

Atcerieties, ka īpašais akmens, kas jūs aizsargās nākamgad, būs tas, kas pa rokai. Tāpat kā nav svarīgi, ko jums sola zvaigznes, ja vien jums kāds nesola sadot pa muti.

 

1
139
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [2]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Prominent avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Dienas domaMedaļa Patīk komentārs
  Prominent 23.12.19 16:56
3
0

Un šīs, autor, ta kā būtu Tavas astroloģiskās prognozes?

Banančiks00 avatars
Medaļa BotsMedaļa KomiķisMedaļa Bots
  Banančiks00 23.12.19 23:09  
2
0

Bet ja mans īpašais akmens ir žultsakmens?