Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
178

Katrs no mums piedzimst ar noteiktām īpašībā, kas lieti var noderēt profesionālajā dzīvē. Uzzini, kāds darbs ir piemērots dažādām horoskopa zīmēm un no kurām nozarēm tām labāk izvairīties.

nbspPriekscaronnieciskais... Autors: matilde Kuras profesijas ir piemērotākās katrai no Zodiaka zīmēm?
Autora bilde
1.

 

Priekšnieciskais Auns

Auni ir ļoti izturīgi un apņēmības pilni, tāpēc katru sev uzticēto darbu viņi paveic ar 200% lielu atdevi. Auns vislabāk iederas augstos un atbildīgos amatos, jo prasmīgi prot vadīt komandu un virzīt to uz mērķa sasniegšanu. Viņa apņēmība un izturība kalpo kā lielisks iedvesmas avots padotajiem darbiniekiem. Auns ir dzimis vadītājs, un neatkarīgi no tā, kādu kolektīvu viņš vada - veikala vai bankas, viņiem ir paveicies ar savu priekšnieku.

nbspUz naudu vērstais... Autors: matilde Kuras profesijas ir piemērotākās katrai no Zodiaka zīmēm?
Autora bilde
2.

 

Uz naudu vērstais Vērsis

Vērsim vienmēr interesē labs atalgojums, bet tas nav tāpēc, ka viņam patīk nauda, tas ir tāpēc, ka viņš apzinās savu prasmju cenu. Vērsis prot apieties ar kalkulatoru un ir apveltīts ar izcilu loģisko domāšanu, kas nodrošina viņam lielisku finansista vai parasta grāmatveža, kurš saņem stipri virs vidējā, lomu uzņēmumā. 

nbspKompānijas smadzenes... Autors: matilde Kuras profesijas ir piemērotākās katrai no Zodiaka zīmēm?
Autora bilde
3.

 

Kompānijas smadzenes Dvīņi

Lai gan Dvīņiem ir visai bēdīga reputācija romantiskajā pasaulē, tomēr biznesa pasaulē viņi ir īstākie ģēniji. Viņi nealkst pēc augstiem amatiem vai sešciparu algām, jo jebkurš priekšnieks pats redzēs un novērtēs Dvīņu pienesumu uzņēmumam. 

 

Jebkuras stratēģijas plānošanu ir jāuztic Dvīņiem, jo tikai tā var paredzēt vairākus scenārijus un atrast to īsto un vienīgo iznākumu, kas nepieciešams. Tāpat arī Dvīņiem padodas satura mārketings. Viņi lieliski spēj nolasīt cilvēkus, kas palīdz atrast īsto mērķauditoriju kādam produktam.

nbspVienmēr rūpju pilnais... Autors: matilde Kuras profesijas ir piemērotākās katrai no Zodiaka zīmēm?
Autora bilde
4.

 

Vienmēr rūpju pilnais Vēzis

Vēzis ir kā radīts darbam ar cilvēkiem - vai nu tas ir personāldaļas vadītājs, vai mediķis, vai vienkārši sociālais pedagogs - bet viens ir skaidrs, Vēža rūpes ir jāpielato tikai un vienīgi darbā ar citiem cilvēkiem.

 

Vēzis vienmēr uzklausīs un palīdzēs pēc tīrākās sirdsapziņas, kas ir labākās viņa īpašības. Cilvēki to novērtē, tāpēc Vēzis vienmēr jūtas novērtēts. 

nbspLauva kas vienmēr steidz... Autors: matilde Kuras profesijas ir piemērotākās katrai no Zodiaka zīmēm?
Autora bilde
5.

 

Lauva, kas vienmēr steidz pakaļ saviem sapņiem

Lauva ir izteikts mākslinieks ar vienu mērķi - gūt pasaules slavu. Tomēr visi zina, arī Lauvas to zina, ka šādai slavai nereti ir jāskrien pakaļ, jo to uz paplātes neviens nepasniedz.

 

Lauva nav un nekad nebūs biroja darbinieks, kurš var no 9 līdz 17 sēdēt pie datora un izlikties, ka viss patīk. Lauva ir mākslinieks gan sirdī, gan prātā, gan darbos, tāpēc viņam ir nepieciešama pēc iespējas brīvāka atmosfēra, kur var izpausties pēc sirdspatikas. 

 

nbspSargies no Jaunavas... Autors: matilde Kuras profesijas ir piemērotākās katrai no Zodiaka zīmēm?
Autora bilde
6.

 

Sargies no Jaunavas ērgļa acs

Noslēpt kaut ko no Jaunavas ir praktiski neiespējam. Jaunava ir ne tikai laba vērotāja, bet arī kaujinieciski noskaņota, tieši tāpēc viņas īstā profesija saistās ar militāro pasauli, policijas darbu vai sliktākajā gadījumā - apsargu. 

 

Jaunavai nav bail no sliktajiem zēniem, jo pati sevi par tādu var uzskatīt, tikai prioritātes ir citas - Jaunavas dod atpakaļ to, kas citiem ir atņemts.

nbspMūžīgi domīgie... Autors: matilde Kuras profesijas ir piemērotākās katrai no Zodiaka zīmēm?
Autora bilde
7.

 

Mūžīgi domīgie Svari

Svari ir vēl viena Zodiaka zīme, kas ir apveltīta ar mīlestību pret mākslu. Ja Lauva ir vairāk tendēta uz mūziku un gleznošanu, tad Svariem tas ir teātris vai kino. 

 

Ne velti Svari ir ļoti dramatiski, viņiem patīk izlikties un dramatizēt visu. Svaru galvās konstati tiek izspēlēti dažādi notikumu scenāriji. Tā var būt vistīrākā fantāzija vai arī pagātnē noticis notikums, kas iespiedies atmiņā. Svaru īstā vieta ir uz skatuves.

nbspDvēseļu lāpītājs... Autors: matilde Kuras profesijas ir piemērotākās katrai no Zodiaka zīmēm?
Autora bilde
8.

 

Dvēseļu lāpītājs Skorpions

Skorpions ir radīts tikai un vienīgi psihologa vai psihoterapeita darbam. Nav neviena cita, kas labāk spētu izprast otra cilvēka būtību, domas un attieksmi. Viņi ir tie, kas palīdz sadziedēt dvēseli un uzvest atpakaļ uz pareizā ceļa.

 

Lai gan nereti savas vēlmes palīdzēt citiem dēļ viņi paši ir tie, kas visvairāk cieš, viņi vienmēr spēj ātri atgūties un turpināt pildīt savu dzīves mērķi.

nbspVienmēr meklējumos... Autors: matilde Kuras profesijas ir piemērotākās katrai no Zodiaka zīmēm?
Autora bilde
9.

 

Vienmēr meklējumos esošais Strēlnieks

Strēlnieks ir visbrīvākais putns no visiem. Viņu nevar un nedrīkst iesprostot būrī. Strēlniekam patīk ceļot, tāpēc vispiemērotākais darbs viņam ir tāds, kas liek darīt tieši to - ceļot. 

 

Viņš var būt lielisks gids, kurš ved ceļotāju grupu pa kalniem vai džungļiem, vai arī viņš varētu būt dabasskatu fotogrāfs. Iespēju ir daudz, atliek vien izvēlēties. 

nbspKorporatīvais MežāzisLūk... Autors: matilde Kuras profesijas ir piemērotākās katrai no Zodiaka zīmēm?
Autora bilde
10.

 

Korporatīvais Mežāzis

Lūk, lai nu kurš, bet nu Mežāzis ir tieši tas, kurš izbauda biroja darbu, atmosfēru un kolēģu intrigas dienu no dienas. Mežāža dzīves mērķi nekad nav bijuši pārāk augsti. Viņš ir dzimis reālists, tāpēc nemēģina uzlēkt augstāk par savu pēcpusi. Ja būs lemts pakāpties augstāk pa karjeras kāpnēm, viņš ar lielāko prieku to soli spers, tomēr tas nav tas, kā dēļ viņš katru dienu dodas uz darbu.

 

Klusa un mierīgā bērnība ir panākusi to, ka Mežāzim rūp atrasties starp cilvēkiem, starp gudriem cilvēkiem, kuri ir mazliet bērnišķīgi, kad ir runa par to, kurš apēda pēdējo jogurtiņu.

1
178
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [7]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
The Legend avatars
Medaļa MērisMedaļa Izglītojošs testsMedaļa Arheologs
  The Legend 26.08.19 12:31
3
0

Vērsis, atbilst man...

Banančiks00 avatars
Medaļa MērisMedaļa KomiķisMedaļa Aspazija
  Banančiks00 26.08.19 12:48
2
0

Grāmatvedis?? fuk dat   

viktorija berzina avatars
Medaļa TīģerisMedaļa Mr. NeveiksmeMedaļa Sensācija
  viktorija berzina 28.08.19 11:23
1
0

Yuppp...

Man sanāk rēķināt utt...

viktorija berzina avatars
Medaļa TīģerisMedaļa Mr. NeveiksmeMedaļa Sensācija
  viktorija berzina 28.08.19 11:24
1
0

atbildot uz Real Devil komentāru " Vērsis, atbilst man... "

Panzer avatars
Medaļa Zelta ninjaMedaļa PolittehnologsMedaļa Pērle
  Panzer 26.08.19 15:09
0
0

True...

The Legend avatars
Medaļa MērisMedaļa Izglītojošs testsMedaļa Arheologs
  The Legend 28.08.19 14:41
1
5

atbildot uz viktorija berzina komentāru " :fuck you: "

WTF?

viktorija berzina avatars
Medaļa TīģerisMedaļa Mr. NeveiksmeMedaļa Sensācija
  viktorija berzina 28.08.19 11:24
0
6

atbildot uz Real Devil komentāru " Vērsis, atbilst man... "

:fuck you: