Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
73

Tā kā esmu ne tikai kvēls horoskopu cienītājs, bet arī trešā līmeņa astroloģijas šamanis, nolēmu likt lietā savas zināšanas, lai sastādītu pilnīgi reālus un objektīvus oktobra Horrorskopus. Ņemiet par labu!

AUNS
Oktobra sākumā Auna zīmē esošais Urāns ieiet sinastrijas kartes trešajā astrālā, tāpēc pastāv ļoti augsts risks, ka Auna zīmē dzimušie aizies pilnīgā aunā un tiks atlaisti no darba. Tomēr nebīstieties, jo šīs pārmaiņas nebūs sliktākais, kas jūs sagaida oktobrī. Šajā mēnesī Auniem ieteicam sakārtot savus mantojumu papīrus, jo novembris tam varētu jau būt par vēlu. Šis ir īstais brīdis, kad izbaudīt dzīvi, jo, nu...

VĒRSIS
Veneras bērnam Vērsim oktobris būs sarežģīts mēnesis, jo Saule apspīdēs ceturto Mēness mezglu, kā rezultātā Vērsim visu mēnesi būs nerimstoša apetīte, kas rezultēsies ievērojamā svara pieaugumā un no tā izrietošās veselības problēmās. Apetītes mazināšanai ieteicams regulāri ēst zilo mālu, tomēr labāk uzmanīties, jo arī māls oktobrī var iegaršoties pārāk spēcīgi.

DVĪŅI
Gaisa stihijā esošie Dvīņi piedzīvos skarbāko emocionālo sabrukumu, kopš 9/11, jo Hermeja rati būs iegriezušies Jupitera Kirkvuda spraugas asteroīdu joslā, kas Dvīņiem sagādās ne tikai galvas, bet arī dibena sāpes. Oktobrī Dvīņiem ieteicams sadedzināt visus VID loterijā nelaimējušos čekus, jo tikai sadedzinot tos šajā mēnesī rezultāts būs identisks tam, kā dedzinot tos jebkurā citā laikā. Proti – nekāds.

VĒZIS
Oktobris ir īstais mēnbesis, kad Vēzim demonstrēt to, ka viņam nav absolūti nekādu līdera dotību, ko šomēnes izteikti ietekmēs hēlija un ūdeņraža paaugstinātais daudzums Saturna trešajā gredzenā. Vēzis šajā mēnesī nodemonstrēs, ka nekad dzīvē nespēs tēmēt augstāk par palīgstrādnieka amatu. Vīriešu kārtas Vēžus pametīs sievas.

LAUVA
Tā kā Saule šķērsoja Lauvas zvaigznāju septembra vidū, oktobrī Lauvas zīme ieiet emocionālā un finansiālā tumsā. Šajā mēnesī Lauvām ieteicams mazāk ietekmēties no apkārtējiem apstākļiem un censties izvairīties no jebkāda veida komunikācijas ar kolēģiem, lai pēc iespējas mazāk izrādītu citiem savu nekompetenci darbā un hronisko intelekta trūkumu.

JAUNAVA
Jaunavas zīmi pārvaldošā planēta ir Merkurs. Merkurs apriņķo Sauli 88 dienās. “88”, savukārt, kā zināms, ir neonacistu izmantotais saīsinājums sveicienam “Heil, Hitler”. Sekojoši, kad oktobrī Gandimēds ieiet magnētiskā lauka astrālē, Jaunavas var būt spiestas pilnīgi nejauši izkliegt dažādus saukļus vācu valodā. Tomēr neraizējieties – kolīdz Gandimēds iegriezīsies septītajā lokā, Jaunavas atkal kļūs par tādām pat garlaicīgām viduvējībām, kādas bija līdz šim.

nbspSVARIOktobrī Marsa... Autors: Dzerbudists Horrorskopi oktobrim
Attēls no: www.kohajone.com
1.

 

SVARI
Oktobrī Marsa pavadoņi – Foboss un Deimoss – ieies dziļajā astrālē, tāpēc uz Venēras pazemināsies oglekļa dioksīda daudzums, kas izteikti ieminēs brangāko daļu no Svariem, proti – feministes. Šī iemesla dēļ viņām ieteicams savus matus krāsot īpaši spilgtās krāsās, lai tādējādi aizdzītu prom Čika laiku, maflokus, ļarvas un citus astrālos parazītus.

SKORPIONS
Oktobrī Saturna brūnais gredzens būs savilcies īpaši ciešs, tāpēc Skorpionus pastiprināti ietekmēs mafloki un atkarībā no parazītu jaudas, viņiem būs spēcīgas noslieces uz pīpēšanu, alkoholu, azartspēlēm, narkotikām, agresiju, seksuālajām izvirtībām un garīgo tumsonību. Parazītu sārņus vislabāk izskalot ar ūdeni.

STRĒLNIEKS
Oktobra otrajā pusē Plutona pavadonis Harons novirzīsies no Urāna orbītas un tas izteikti ietekmēs Strēlnieku spējas orientēties apkārt notiekošajā un savā orientācijā. Tāpat Strēlniekam  radīsies lielākās bailes ir no nezināmās nākotnes, naudas trūkuma, slimībām, vientulības, zaudējumiem (darba, tuva cilvēka) utt. Bailes radīs „treknu augsni" baiļu parazītiem, tāpēc šeit labākās zāles ir emociju un jūtu pārvaldīšana. 

MEŽĀZIS
Saturna rotācija riņķveida orbītā nedaudz paātrināsies, tāpēc Saturna sirpis būs īpaši bargs pret Mežāžiem. Viņi pārstās attīstīties radoši un garīgi, tāpēc Mežāžu sirds centrs tiks aizvērts un parazīts bremzēs viņu panākumus karjerā, ģimenē, un jaunradē vispār. Mežāzis veidosies par trulu, apātisku un pelēku radījumu ar zemu pašnovērtējumu un lielu mazvērtības kompleksu. 

ŪDENSVĪRS
Ūdensvīra zīmi pārvaldošā planēta ir Urāns (angl.: Ur-anus). Tā kā Urāna pavadoņu 13 šaurie gredzeni oktobrī būs savilkušies īpaši cieši, Ūdensvīrus sagaida ļoti spēcīgs aizcietējums. Saprotams, ka arī nelabvēļu uzliktie mafloki to tikai pastiprinās, tāpēc oktobris būs īstais mēnesis, kad Ūdensvīram nodarboties ar Dvēseles un Gara atjaunošanu un harmonizēšanu.

ZIVS
Neptūna planetārajiem gredzeniem ieejot piektajā astrālē notiks hēlija spiediena paaugstināšanās, kā rezultātā palielināsies Zivju Stresa būtne, kas tāpat kā citi astrālie parazīti pārtiek no smalko vibrāciju enerģijām. Zivis oktobrī piedzīvos finansiālu pagrimumu, ko būs iespējams neittralizēt tikai tradicionālā Reika mazajā medictācijas aplī caur pārejas portālu uz 4 dimensiju enerģiju. 

Noslēgumā kāds skaudrs pareģojums – tuvāko 80 gadu laikā mēs visi mirsim!
 

 Autors: Dzerbudists Horrorskopi oktobrim
Autora bilde
2.
0
73
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [2]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
N.Ushakovs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Paciņa no ZiemeļpolaMedaļa Patīk komentārs
  N.Ushakovs 07.10.19 12:48
1
0

Asprātīgi  

giba@speles avatars
Medaļa 100 atminetas miklasMedaļa RainisMedaļa Kārumnieks
  giba@speles 07.10.19 12:26
0
0

Tu neesi šamanis, jo nespēj makaronus karināt. Bet katram pasaules guru   ir jādod otra iespēja! Šoreiz pluss un izvelk virtuālo piecīti, lai nepieaugtu solītais svars.