local-stats-pixel

Horrorskopi oktobrim2

 81  0

Tā kā esmu ne tikai kvēls horoskopu cienītājs, bet arī trešā līmeņa astroloģijas šamanis, nolēmu likt lietā savas zināšanas, lai sastādītu pilnīgi reālus un objektīvus oktobra Horrorskopus. Ņemiet par labu!

AUNS
Oktobra sākumā Auna zīmē esošais Urāns ieiet sinastrijas kartes trešajā astrālā, tāpēc pastāv ļoti augsts risks, ka Auna zīmē dzimušie aizies pilnīgā aunā un tiks atlaisti no darba. Tomēr nebīstieties, jo šīs pārmaiņas nebūs sliktākais, kas jūs sagaida oktobrī. Šajā mēnesī Auniem ieteicam sakārtot savus mantojumu papīrus, jo novembris tam varētu jau būt par vēlu. Šis ir īstais brīdis, kad izbaudīt dzīvi, jo, nu...

VĒRSIS
Veneras bērnam Vērsim oktobris būs sarežģīts mēnesis, jo Saule apspīdēs ceturto Mēness mezglu, kā rezultātā Vērsim visu mēnesi būs nerimstoša apetīte, kas rezultēsies ievērojamā svara pieaugumā un no tā izrietošās veselības problēmās. Apetītes mazināšanai ieteicams regulāri ēst zilo mālu, tomēr labāk uzmanīties, jo arī māls oktobrī var iegaršoties pārāk spēcīgi.

DVĪŅI
Gaisa stihijā esošie Dvīņi piedzīvos skarbāko emocionālo sabrukumu, kopš 9/11, jo Hermeja rati būs iegriezušies Jupitera Kirkvuda spraugas asteroīdu joslā, kas Dvīņiem sagādās ne tikai galvas, bet arī dibena sāpes. Oktobrī Dvīņiem ieteicams sadedzināt visus VID loterijā nelaimējušos čekus, jo tikai sadedzinot tos šajā mēnesī rezultāts būs identisks tam, kā dedzinot tos jebkurā citā laikā. Proti – nekāds.

VĒZIS
Oktobris ir īstais mēnbesis, kad Vēzim demonstrēt to, ka viņam nav absolūti nekādu līdera dotību, ko šomēnes izteikti ietekmēs hēlija un ūdeņraža paaugstinātais daudzums Saturna trešajā gredzenā. Vēzis šajā mēnesī nodemonstrēs, ka nekad dzīvē nespēs tēmēt augstāk par palīgstrādnieka amatu. Vīriešu kārtas Vēžus pametīs sievas.

LAUVA
Tā kā Saule šķērsoja Lauvas zvaigznāju septembra vidū, oktobrī Lauvas zīme ieiet emocionālā un finansiālā tumsā. Šajā mēnesī Lauvām ieteicams mazāk ietekmēties no apkārtējiem apstākļiem un censties izvairīties no jebkāda veida komunikācijas ar kolēģiem, lai pēc iespējas mazāk izrādītu citiem savu nekompetenci darbā un hronisko intelekta trūkumu.

JAUNAVA
Jaunavas zīmi pārvaldošā planēta ir Merkurs. Merkurs apriņķo Sauli 88 dienās. “88”, savukārt, kā zināms, ir neonacistu izmantotais saīsinājums sveicienam “Heil, Hitler”. Sekojoši, kad oktobrī Gandimēds ieiet magnētiskā lauka astrālē, Jaunavas var būt spiestas pilnīgi nejauši izkliegt dažādus saukļus vācu valodā. Tomēr neraizējieties – kolīdz Gandimēds iegriezīsies septītajā lokā, Jaunavas atkal kļūs par tādām pat garlaicīgām viduvējībām, kādas bija līdz šim.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 2

0/2000

Asprātīgi emotion 

 1  0 atbildēt

Tu neesi šamanis, jo nespēj makaronus karināt. Bet katram pasaules guru emotion  ir jādod otra iespēja! Šoreiz pluss un izvelk virtuālo piecīti, lai nepieaugtu solītais svars. emotion 

 0  0 atbildēt