Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
241
Auni ir impulsīvi... Autors: The Diāna Erotiskais horoskops katrai zodiaka zīmei
Autora bilde
1.

Auni ir impulsīvi piedzīvojumu meklētāji. Daudzi no viņiem izbauda katru jaunu iekarojumu guļamistabā (auni mēdz sevi asociēt ar slaveno Kristjenu Greju). Auni pēc dabas ir mednieki, tāpēc labprātāk tādi paliek arī guļamistabā. Viņus motivē tūlītēja bauda, un viņiem nepatīk visa tā nevajadzīgā drāma un emocionālās spēlītes. Kad auns ir īstajā noskaņojumā, kaislīgi piedzīvojumi var sākties. Svarīga viņu ķermeņa daļa ir galva, tāpēc viņiem patīk saņemt pieskārienus un pat nelielu masāžu uz skalpa, lai iegūtu vajadzīgo noskaņojumu.

Labākie partneri guļamistabā: auns, lauva, strēlnieks, dvīņi, svari un ūdensvīrs

Vērscaroni ir viena no... Autors: The Diāna Erotiskais horoskops katrai zodiaka zīmei
Autora bilde
2.

Vērši ir viena no juteliskākajām zīmēm visa zodiakā. Intīmie mirkļi Ir baudpilnāki tieši tad, ja vēršus stimulē ar noteiktām lietām, piemēram, ēdienu, mūziku, mākslu, skaistumu, pieskārieniem utt. Turklāt starp šādiem labiem stimulantiem pieder arī lielu naudas summu tērēšana, lai iepriecinātu vērsi. Viņi mēdz būt paslinki, tāpēc gaida, kad izpriecas atnāks pie viņa, un paši nedzenas pēc tām. Ja nu tomēr ir izdevies vērsi savaldzināt, tad partnerim jābūt tādam, kas var turēt līdzi viņu nebeidzamajai kaislei. Un jā, viņi ir praktiski, gumijas mētelītis viņiem noteikti būs līdzi ikvienā dzīves situācijā. Vērši var kļūt īpašnieciski pret tiem, kuriem patiešām pieķērušies.

Labākie partneri guļamistabā: vērsis, jaunava, mežāzis, vēzis, skorpions, zivis

Dvīņi ir bezrūpīgi enerģiski... Autors: The Diāna Erotiskais horoskops katrai zodiaka zīmei
Autora bilde
3.

Dvīņi ir bezrūpīgi, enerģiski un izbauda savu seksualitāti. Viņiem patīk flirtēt un izveidot koķetu saikni starp sevi un savu iekāres objektu. Dvīņiem ir attīstīta iztēle un vēlme būt pārdrošiem, tādēļ viņiem patīk izmēģināt to darīt visādās jaunās vietās (‘’Hei, darām to manu vecāku gultā?’&rsquo Dvīņi ir runīgi, tāpēc nebūt nekautrējas no netīrākām sarunām. Viņi uzbudināsies, ja čukstēsi viņiem ausī lietas, kuras skaļi teikt publiski būtu neērti. Viņi ienīst garlaicību un rutīnu, tāpēc esi gatavs biežiem eksperimentiem un jaunievedumiem.

Labākie partneri guļamistabā: dvīņi, svari, ūdensvīrs, auns, lauva, strēlnieks

Tā kā vēžus pārvalda Mēness... Autors: The Diāna Erotiskais horoskops katrai zodiaka zīmei
Autora bilde
4.

Tā kā vēžus pārvalda Mēness, viņus uzkurina uzmanības izrādīšana un sajūta, ka var emocionāli atvērties. Viņiem ir labi attīstīta intuīcija, līdz ar to viņi pilnīgi sajūt, kā un cik ilgi lietas jādara, lai partneris aiz baudas kliegtu. Bet pie nosacījuma, ka paši jūtas mīlēti un drošībā. Šādos ideālos apstākļos vēžu pieeja pieaugušo izklaidēm ir ļoti radoša un jutekliska, bet tai pat laikā arī kaislīga un priekpilna. Panākt, lai vēzim ir attiecīgais noskaņojums, var, piemēram, uzdāvinot viņiem ziedus, kādu simbolisku dāvaniņu vai pagatavojot gardu maltīti diviem. It īpaši maltītes pagatavošana var viņus pamudināt uz citām lietām, ko pēcām darīt ar muti.

Labākie partneri guļamistabā: vēzis, skorpions, zivis, vērsis, jaunava, mežāzis

Lauvas ir kaislīgi mīlnieki... Autors: The Diāna Erotiskais horoskops katrai zodiaka zīmei
Autora bilde
5.

Lauvas ir kaislīgi mīlnieki, kuru galvenais partnera pievilināšanas ierocis ir šarms un harizma. Ja viņi sajutīs romantisku dzirksteli, viņos var pamosties neizturama vēlme pēc tuvības. Viņi ir jautri, radoši un dāsni, bet ņem vērā, ka var sākties drāma, ja lauva uzskatīs, ka saņem pārāk maz uzmanības no partnera puses un nejūtīsies uzmanības centrā. Lauvas milzīgais ego pieprasa nemitīgus komplimentus un uzmanības apliecinājumus (‘’Wow, kas par izmēru!’’ vai ‘’Velns, tu izskaties kā viena no Victoria Secret modelēm!’&rsquo Šie mazie apliecinājumi būs tā vērti, jo lauvas pratīs apmierināt tos, kuri viņus apbrīno. Lauvas ir īsti meistari priekšspēlēs, tāpēc esi gatavs koķetai pamocīšanai visa vakara garumā.

Labākie partneri guļamistabā: auns, lauva, strēlnieks, dvīņi, svari, ūdensvīrs

Jaunavas ārēji scaronķiet... Autors: The Diāna Erotiskais horoskops katrai zodiaka zīmei
Autora bilde
6.

Jaunavas ārēji šķiet mīļas, nevainīgas un neieinteresētas. Bet neļaujiet tam sevi apmuļķot, jo viņas spēj būt ļoti seksuālas un jutekliskas, īpaši tad, kad jūtas pašpārliecinātas. Viņas meklē līdzsvaru starp apmierinātāja lomu un vēlmi visu padarīt perfektu. Jaunavas ir perfekcionistes ikvienā dzīves jomā, tai skaitā mīlas mirkļos. Tas nozīmē, ka viņas darīs VISU, lai tikai būtu labākās. Jaunavas parasti nav dažādu neparastu eksperimentu piekritējas, tomēr lieliski pārzina un orientējas pārbaudītās vērtībās. Noslēpums ir likt partnerim atslābināties un tad ķerties pie pieskārieniem un masāžas…

Labākie partneri guļamistabā: vērsis, jaunava, mežāzis, vēzis, skorpions, zivis

Svari ir viena no... Autors: The Diāna Erotiskais horoskops katrai zodiaka zīmei
Autora bilde
7.

Svari ir viena no jutekliskākajām zodiaka zīmēm. Viņiem patīk skaistas un izsmalcinātas lietas. Svariem raksturīga lieliska gaume un jūtīgums. Neesi pret svariem jēls un rupjš, jot as viņus atdzesēs momentā. Svari ir komunikabli un sociāli, tādēļ uzkurināsies no pikantām sarunām un emocionālas priekšspēles. Viņu kaisle pamostas no flirtēšanas un rotaļīgas ķircināšanās. Svarus uzbudina laba mūzika, māksla, mode, skaistums un romantiski restorāni. Viņiem patīk izsmalcināta un luksusa klases vide, tāpēc priekšspēle sveču gaismā, ar lēniem pieskārieniem un rotaļīgām sarunām būs tieši laikā.

Labākie partneri guļamistabā: dvīņi, svari, ūdensvīrs, auns, lauva, strēlnieks

Skorpioni ir... Autors: The Diāna Erotiskais horoskops katrai zodiaka zīmei
Autora bilde
8.

Skorpioni ir izpelnījušies pavedinātāja un priekpilna guļamistabas velniņa status. Viņi bieži vien ir spēcīgi un izteikti erotiski, arī neķītri, jo nekas viņus neatturēs no maksimāli pilnīgāko baudas virsotņu sasniegšanas. Tā kā skorpioni īsti nepiekopj tādu klasisko pamīcīšanos, tad viņiem vajadzīga emocionāla saikne ar partneri, lai kļūtu pavisam atvērti. Starp skorpionu un partneri mēdz parādīties drāma un nesaskaņas, jo viņi ir tik izteikti valdonīgi un grib visu kontrolēt. Nebūs pārsteigums, ja viņi valdonīgumu saglabās arī ārpus gultas.

Labākie partneri guļamistabā: vēzis, skorpions, zivis, vērsis, jaunava, mežāzis

Strēlnieks ir zodiaka Pīters... Autors: The Diāna Erotiskais horoskops katrai zodiaka zīmei
Autora bilde
9.

Strēlnieks ir zodiaka Pīters Pens. Viņi mūžīgi klaiņo un meklē, viņi ir koķeti, apburoši, sirsnīgi un intelektuāli interesanti. Tuvība viņiem vienkārši ir labs laika pavadīšanas veids. Strēlnieki gultā ir rotaļīgi, piedzīvojumu kāri un nebaidīsies izmēģināt ko jaunu. Viņiem ātri paliek garlaicīgi, tāpēc nemitīgi jābūt spontānam un jāpamēģina ko nebijušu. Viņi ir jautri, mīļi un visādi citādi patīkami cilvēki, kuriem cilvēki labprāt turas tuvumā. Lai veidotu ar viņiem attiecības, jāizvairās no valdonības un viņu brīvības ierobežošanas.

Labākie partneri guļamistabā: auns, lauva, strēlnieks, dvīņi, svari, ūdensvīrs

Par spīti mežāžu ieturētajai... Autors: The Diāna Erotiskais horoskops katrai zodiaka zīmei
Autora bilde
10.

Par spīti mežāžu ieturētajai un konservatīvajai reputācijai, aiz slēgtām durvīm viņi ir viena no seksuālākajām zodiaka zīmēm. Viņi nebūs tie, kuri izrādīs savu pieķeršanos vai iekāri publiskās vietās, bet tur, kur citi cilvēki neredz… (Lēnāk, tīģeri!) Viņi var būt ļoti kaislīgi un ar pamatīgu seksuālo apetīti. Mežāži pa dzīvi ir mērķtiecīgi, un mēģinās iekarot tavu sirdi un vēlmi satikt viņus guļamistabā vēl un vēl. Viņi ir pacietīgi, izbauda glaimus un pavedināšanu. Mežāzis gultā ir ļoti izturīgs un izbauda gan apmierinātāja, gan apmierināmā lomu.

Labākie partneri guļamistabā: vērsis, jaunava, mežāzis, vēzis, skorpions, zivis

1
241
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [6]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
jurikz avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  jurikz 19.09.19 13:40
12
0

Vēzim jau logo rāda, kāda darbība jāveic

spoku dienas joks

N.Ushakovs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Paciņa no ZiemeļpolaMedaļa Patīk komentārs
  N.Ushakovs 19.09.19 12:42
5
0

Taisnība!    

Ciema Sensejs avatars
Medaļa Mazā, spoki Tevi mīl!Medaļa InfluencerisMedaļa Latvijas politika
  Ciema Sensejs 19.09.19 13:01  
5
0
Nu hu*viņzin.
mazais muks avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas joks
  mazais muks 19.09.19 16:13  
5
0

Izlasiju savu un sievuļa ! 

Bļaviens kas par sakritibu !   

Nu toč Tu ar sveciti pie gultas butu stavejis ( usi ) ! 

Nu kā neliksi + ?   

rasiks avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Izsargājies!Medaļa 100 atminetas miklas
  rasiks 19.09.19 16:32
5
0

Raksti ko gribi, vienmēr kādam sakritīs, kādam ne. Šī tēma ir neizsīkstoša.

coldasice avatars
Medaļa RainisMedaļa NostradamsMedaļa Zoles 3000 speles
  coldasice 21.09.19 17:31
2
0

ar tām zīmē,kas minētas pie manas zodiāka zīmes ir bijis,bet lauvu neliktu augstu,galīgi garām,izskatās kolosāli un saskarsme arī,gultā nekā