local-stats-pixel

5 no 12 zodiaka zīmēm marta otrajā pusē gaidāmas ĻOTI patīkamas pārmaiņas un ies6

24 0

Marta otrajai pusei būs raksturīga planētu saspringto aspektu pazušana, kas bija novērojama janvārī un februārī. Tas pavērs negaidītas iespējas sekojošām zodiaka zīmēm.

Dvīņi

Marts Dvīņiem saistīsies ar dzīves tempa paātrināšanos. To ietekmē Marsa planētas ieiešana Dvīņu zīmē. Panākumi dzīvē būs atkarīgi no pašu ieguldītajām pūlēm un izdarītajām izvēlēm. Šajā periodā pieaugs darba apjoms, bet, neskatoties uz to, laika pietiks visam. Piesardzība un apdomība palīdzēs izvairīties no kļūdām.

Darbā var piedāvāt jaunu amatu vai dalību izdevīgā projektā. Labā ziņa ir tā, ka lielajam darba apjomam sekos pozitīvi darba augļi. Var sagaidīt nesliktu peļņu.

Svari

Svariem marta otrajā dekādē parādīsies iespēja doties ceļojumā vai parādīsies lietas, kas saistītas ar ārzemniekiem, citām valstīm. Marts būs labvēlīgāks laiks atpūtai nevis darbam. Svariem to vajadzētu ņemt vērā, plānojot savu grafiku. Iespējami romantiski randiņi un patīkamas tikšanās.

Ja brauciens uz ārzemēm neizdosies, var parādīties iespējas apmeklēt kursus, treniņus. Marta otrajā dekādē būs visi priekšnoteikumi pašizglītošanai. Var mācīties arī attālināti. Veiksmīgāka laika par šo nebūs.

Lauva

Lauvas marta otrajā dekādē saņems interesantu piedāvājumu no draugiem, vai arī parādīsies jaunas iespējas saistībā ar paziņām. Tas var būt jauns projekts, mājieni no draugiem, interesantas domas, palīdzība jaunu ideju realizācijā. Svarīgi ieklausīties tuvos cilvēkos.

Tāpat marta otrā dekāde sola jaunas pazīšanās, daudz saziņas un aktivitāti sociālajos tīklos, daudz sekotāju, iespējama konta paplašināšanās. Var rasties idejas peļņas palielināšanai.

Zivis

Šajā periodā Zivis būs aizņemtas ar jautājumiem, kas saistītas ar nekustamo īpašumu, dzīvesvietu. Gaidāmas veiksmīgas iespējas naudu ieguldītu īpašumā. Iespējams darbs attālināti. Ir vērts pievērst uzmanību ģimenes locekļiem, jo viņi svarīgā brīdī var palīdzēt ar padomu un atbalstu.

Tāpat Zivis daudz uzmanības veltīs savam ārējam izskatam. Šis ir piemērots laiks tievēšanai un ādas attīrīšanai. Šajā zīmē dzimušās sievietes droši var pierakstīties pie kosmetologa, bet vīrieši – sporta zālē vai var uzsākt treniņus mājās.

Vēzis

Vēža aktivitāte marta otrajā dekādē būs vairāk iekšēja nekā ārēja. Viņi interesēsies par ezotēriku un to, kā strādā zemapziņa. Citi cilvēki izjutīs vēlmi viņiem izstāstīt savus noslēpumus.

Vēži nevienam neatskaitīsies par savu rīcību. Viņi labprātāk izvēlas paturēt savus nolūkus noslēpumā. Viņiem radīsies vēlme palutināt tuviniekus ar patīkamu pārsteigumu.

Šis ir piemērots laiks, lai izpētītu cilvēka zemapziņu un nodarbotos ar psiholoģiju. Tāpat marts priekš Vēžiem būs veiksmīgs, lai nodarbotos ar radošām lietām. Viņus sagaida spēcīgs iedvesmas pieplūdums un iespējamas nopelnīt ar savu talantu palīdzību.

24 0 6 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv