local-stats-pixel fb-conv-api

Yes! 5:020

150 4

Jā šodien intrigām bagāta spēle, kā rezultāta samizojām tos iedomīgos Norvēģus... OleOleOle! Ko tas nozīmē? tas nozīme to, ka saglabājam iespēju iekļūt pusfināla.

Milzīgu uzslavu izpelnijies Guntis Galviņš kurš iemeta 2 vārtus,. Jānis Spruksts, izdarija to, uz ko arī cerēju, pamaniju ka vartusarga nav, bet sakuma pie ripas netikām, un tad Spruksts izlauzās, un nolaukuma vidus raidija precīzu sitienu vārtos, es bļaujt palecos kājas Urrāā!

Šaja spēle uzslavu pelnijuši  visi zēni no Latvijas izlases, malači. Mārtiņš cipulis un Lauris Dārziņš katrs arī pa golam iemetuši, un tadejādi mums ir izveidojies fantastiskais četrinieks.

Jāatzīst, ka lidz 3 periodam es biju  domājis, ka rezultāts paliks 0:0 bet šitik labu kulmināciju negaidiju, katik starp periodiem nesarijas enerģijas dzērienus...

Tagad tik jāsasit Čehija, un esam zirgā...

gaidam ritdienas spēli Latvija - Čehija

Kamēr mēs sasitām norvēģus 5:0 tikmēr Krievija ierādija vietu Dānijai 6:1

Mazliet senāk, kad rezultats vel bija 2:0 teicu ja iemetis 4:0 visits no manis, pēc spēles aizgāju nopirku visīti, un tulīt jāiet atzīmēt patīkamais notikums...

mača 49. minūtē pirmos vārtus iesita Lauris Dārziņš

Mārtiņš Cipulis vairākumā panāca 2:0

58.minūtē Guntis Galviņš vairākumā  iemeta 3 vārtus.

Norvēģi Spēlējot bez vārtsarga ļāva  Jānim Spruktam iegūt ceturtos vārtus kurus guva tukšos vārtos.

Spēli piebeidza Guntis Galviņš pēdēja spēles minūte iemetot pēdējos vārtus.