local-stats-pixel

Vieni paši Videls un Maione ''Dinamo'' glābt nevar.5

Tik tikko Rīgas "Dinamo" zaudējuši spēli pret Sočiem, ar rezultātu 4:1. Par ko gan sūdzēties? Labs sezonas sākums, līgas rezultatīvākais spēlētājs, līgas rezultatīvākais aizsargs. Pēc tam kļūst smagi...

It kā vārtos nešķiet nekādas lielās problēmas, bet tomēr problēmas ir. Kristers Gudļevskis nav bijis pietiekami labs. Kristeram Gudļevskim ir jābūt labākam. Jā, mēs ļoti labi zinām par Kristera stabilitātes problēmām, bet šādi turpinot, Gudļevskis zaudēs savu pirmā vārtsarga darbu. Pret ''Barys'' vārtos vajadzētu būt Biļalovam. Kad Gudļevskis saņems nākamo iespēju spēlēt, viņam ir jāvelk spēli. Citu variantu Kristeram nav.

Uzbrukums beidzot izskatās labs? Kā tad. Vārtus met tikai Videls. 9 vārti 11 spēlēs ir fantastiski, bet Videls ir guvis 5 no 5 ''Dinamo'' pēdējiem vārtiem. Tas ir slikti. Citiem arī jāsāk spēlēt. Uz karstā krēsla uzsēdināt gribētos Klārku, Džeriņu un Dzierkalu. Džeriņš guvis 2, Klārks 1, Dzierkals 0 vārtus. Arī Makmilans, kurš gan ir savainots, ir guvis tikai 1 vārtus, tāpat kā Dārziņš un Rēdlihs. Vēl 4 vārtus, kas ir labi ir guvis Mītinens. Komandai ir jāsāk kolektīvi gūt vārtus. Citādi jau Anikipānam jāsāk draudēt leģionāriem, jo īpaši Klārkam, ar atlaišanu. Tā pat nav ne smakas no izlases Džeriņa, ne tikai uzbrukumā, bet arī aizsardzībā un spēles disciplīnas ievērpšanā. Arī Dzierkals kaut kur tālu pazudis. Ir šobrīd skaidras divas naiņas, ja visi ir veseli. Es domāju, ka Meijas atgriešanās tuvākajā laikā var labi ietekmēt komandas stabilitāti, jo maiņas uz šo brīdi es redzu tā:

Dārziņš - Videll - Rēdlihs

Clark - McMillan - Myttynen

Meija - Džeriņš - Dzierkals

Ģēģeris - Pavlovs - Skvorcovs

Bērziņš

Aizsardzībā arī ir bēdas. Balinska nav, tātad Maione ir vienīgais aizsargs, kurš prot apieties ar ripu tā, lai nešķiet, ka tas ir karsts kartupelis. Jo īpaši uzbrūkošo aizsargu trūkumu var pamanīt, kad uz ledus ir aizsargu pāri Sotnieks - Gimajevs un Zīle - Šuļeņins. Kad šie pāri ir uz ledus, ir pilnīgi skaidrs, ka uzbrukumā nekas nesanāks, pat ja laukumā ir Videla maiņa, jo šie aizsargi tik slikti spēlē ar ripu, ka tas kropļo pat rezultatīvākās maiņas sniegumu. Maione ir vienīgais, kuram uzbrukumā kaut kas sanāk. Fērčaildam nedod daudz iespēju, bet pārējie vienkārši nemāk. Tādējādi arī vairākums vairs nestrādā.

Savainojumi arī nepalīdz. Šodien vien izkrita 3 spēlētāji, kopā savainoti nu ir pieci - Zīle, Makmilans, Rēdlihs, Meija un Balinskis. Vārtus gūt jāsāk Klārkam, Dzierkalam un Džeriņam, jo Videls ilgi šādi spēlēt nevar. Gudļevskis ir ielaidis pēdējos 5 no 7 metieniem. Viņam jāspēlē labāk. Es ceru, ka ''Dinamo'' sāks spēlēt labāk, jo viens Videls un Maione visu izdarīt nevar. Pārējiem arī jāsāk spēlēt.

81 0 5 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 5

0/2000

Dažas neprecizitātes (vismaz personīgais viedoklis) arī Zīle un Soča prot apieties ar ripu. Un Zīli nevar vainot pie šīs dienas zaudējuma, jo nospelēja pusotru minūti. Arī to, kam beidzot jāsāk gūt vārti sarakstiņu jāpaplašina ar Dārziņu, Ģēģeri, Razgalu, Skvorcovu, vismaz, kādu aizsargu, kurš nav Majone. Šajā mačā lielākā problēma nebija Guda stabilitāte - pat Ābols atzina, ka mainīja ne jau Guda kļūdu pēc, bet, lai sapurinātu komandu. Pirmajos vartos galvenie nopelni ir Batņam, kurš vārtu priekša neaizstūma prom ripu, bet atdeva to uz nūjas Kapustinam. Un šīs spēles problēma bija emociju un/vai fiziskā trūkums (vai no Jokerit mačs vainīgs, vai, joprojām nespēj atgūties no tālo austrumu izbraukuma?), kā arī tas,ka visi centās būt varoņi. Saspēle - 0. Visi, sakot ar līderu trio, beidzot pat ar "čekeriem" centās vienatnē izvilkt spēli. Un par Guda stabilitāti - ja Gudis nebūtu bijis stabils sezonas sākumā, tad RD nebūtu to punktu, kuri ir. Diemžēl, atkal sākās tas, kas parasti - vārtsargam viena, divas neveiksmīgas spēles un sāk viņu nolikt, vel jo vairāk pēc, mača, kurā gūti ikai 1 vārti un laukuma spēlētāji bija vēl švakāki par vārtsargu. Guda problēma, drīzāk, ir tāda, ka viņu pārturēja. Gudim atpūtu bija jādod 1-2 mačus ātrāk. Tagad sanāk, ka viņš, visticamāk bija noguris, vienā reizē nomainīja dēļ viņa neveiksmēm, otrā, lai sapurinātu komandu - tieši tagad varētu sākties psihologija. Kā darīt pareizi? Dot stāvēt Biļaļovam, jo pēdējie mači tam labāki? Dot vel vienu iespēju Gudim, lai parādītu, ka viņam uzticās? Iedot iespēju Tretjakam, lai abi pārējie atvelk elpu pēc smagiem mačiem un neviens nejūtās apdalīts? Es izvēlētos tieši trešo. Baris, nav mūsu tiešais konkurents - neiegūt punktus ir slikti, bet pret Austrumu komandu tam ir mazākas sekas - punktus neiegūst tiešs konkurents. Varbūt pirms izbraukuma vajag noriskēt. Turklāt, ja Tretjaks ir paturēts ar domu, kā spelējošs vārtsargs, labak dot iespeju ātrāk nevis sezonas vidū, kad viņš būs pavisam auksts.

Papildus par to ko saki par Džeriņu - viņš vienmēr ir bijis provokators. Izskatās, ka šosezon tiesneši nepavelkās uz viņa provokācijām, bet vairāk pamana viņa slikto, tāpēc arī ir tās minūtes.

4 0 atbildēt

Makmilans vairs nav savainots

2 0 atbildēt
Nu tā jau ir, ir jāsāk gūt vārtus arī pārējiem. Videls malacis, Malone super. Laurikam un beidzot arī rēdliham vajadzētu ko darīt. A to pa gadiem piemirsis savubātrslidošanas rekordu. Nu par meiju pilnībā esmu par tevis rakstīto. Tur ir dzirkstele, kluss, prātīgs spēlētājs, bet kad ir moments tad met un ripa atsitas pret tīkliņu.
2 0 atbildēt

Principā visam piekrītu, diezgan loģisks domu gājiens gan par maiņām, gan par vārtsargiem. Piekrītu arī Dark Magician utt. Pa lielam vajag būt stabilai komandai 50%w 50%l ir ļoti normāli sezonas sākumā.

Bēēēēēēt, kas notiks tad kad Videls vai Majone dabūs pa savainojumiem ?!!!! emotion ziepes

0 0 atbildēt