local-stats-pixel

Tiesneši nesvilpj un Latvijas izlasei cerības sarūk2

 45  0

Latvijas hokeja izlase nenokārtoja eksāmenu, lai piedalītos ceturtdaļfināla pasākumā, viņiem arī nepalīdzēja citi cīņubiedri, kas varēja vismaz teorētiski plašāk pavērt iespēju nonākt tur, kur bijām pagājušogad. Ja citreiz sūkstāmies, ka tiesneši bijuši akli, tad šogad esam divtik dusmīgi uz viņiem.

Labi, neuzvarējām Šveici, bet čehi nebūt nesolījās vieglāks pretinieks cīņā par ceturtdaļfinālu. Studējot Porto, sanāca aprunāties ar pāris čehu studentiem, kuri seko hokejam uz puslodzi, viņi atzina, ka Latvijas un Čehijas spēle bija viens no aizraujošākajiem mačiem, ko skatījušies. Es viņiem atbildu: “Tas tāpēc, ka jūs uzvarējāt.” Viņi apstiprināji atbildi, bet arī norādīja, ka Latvijas hokejisti lika čehiem spēlēt savā augstākajā līmenī. Uztvēru to kā komplimentu, saskandinājām alus kausus un iedzērām par lielu Latviju.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 2

0/2000
Tiesneši bija mērgļi gan pret čehiju gan pret krieviju spēlēs. Mēs būtu uzvarējuši!
 4  0 atbildēt

Neesmu vīlies mūsu hokejistu izpildījumā šogad. Tas patiešām ir fantastisks.  emotion   Tik viena maza nianse... šogad patiešām spēcīgas ir favorītu komandas.  emotion   Varētu nedaudz pasūkstīties par grupu, bet tikai nedaudz. emotion   Gan pienāks mirklis, kad kāds grands nejauši paklups un Latvijas hokejisti izmantos šo Dieva doto dāvanu (ceru!).  emotion  

 2  0 atbildēt