1

Tas var likties pārsteidzoši, taču komanda, kura bija vistraumatiskākā visā līgā un pirms gada sezonu noslēdza pēdējā vietā savā konferencē, bija tikai par mata tiesu līdz tikšanai izslēgšanas spēlēs aizvadītajā sezonā.

Jūlija sākums varbūt nav tas laiks, kad būtu jāizsaka kaut kādas prognozes vai jāskatās, ko katra komanda varētu iespēt nākamajā sezonā, galvenokārt tapēc, ka sastāvos vēl var ieviesties korekcijas un laika līdz sezonas sākumam ir diezgan daudz. Treniņnometnes un pārbaudes spēles var kaut ko pamainīt, taču Arizonas "Coyotes" komanda izskatās vairāk vai mazāk nokomplektēta gaidāmajai sezonai, un komandas algu griesti ir gandrīz sasniegti.

Pagājusī sezona Arizonai izdevās labāka, nekā varbūt tika cerēts pirms sezonas sākuma, taču droši vien palikusi tāda nelāga pēcgarša, jo beigu beigās līdz izslēgšanas spēlēm pietrūka vien četri punkti. Kā jau pie šāda iznākuma, arī Arizonas gadījumā nāk atmiņā nianses, kas patraucēja uzvarēt par dažām spēlēm vairāk.

Lēns starts.

Arizona sezonu uzsāka ļoti lēni, vārtos savu labāko spēli nerādīja komandas pamatvārtsargs Anti Rānta, bet laukuma spēlētājiem bija lielas problēmas ar vārtu gūšanu. Trijās no pirmajām četrām spēlēm Koijoti nespēja gūt nevienus vārtus. Novembra izskaņā Koijoti bija guvuši vien 59 vārtus. Tas bija otrs zemākais rādītājs līgā.

Vairāk lasi: https://www.piesportagalda.com/post/s%C4%ABkst%C4%81-arizona-ar-skatu-playoff-virzien%C4%81

Komentāri 1

0/2000
Es, tomēr, liktu ka arī šogad po Arizonai neredzēt. Atdots viens no līderiem, pretī saņemot veterānu, kurš var zaudēt sniegumā. OK klāt arī Soderbergs, bet nav nācis labāks vārtsargs - ja Rānta arī šogad sāk smagnēji ar uzbrukumu nepietiks
 0  0 atbildēt