18

 167  3

Dinamo var patikt un var nepatikt, taču ir skaidrs, ka hokeja līdzjutējus Latvijā vienaldzīģus neatstāj. Sezona ir iesākusies katastrofāli. Pirmajā sezonas ceturtdaļā 5 punkti un uzstādīts zaudējumu antirekords (10 zaudējumi pēc kārtas). Kāda ir vadības rīcība?


Komentāri 18

0/2000

Tik ļoti žēl, ka Ozoliņš iesaistījās šajā projektā kā treneris.. 

 7  1 atbildēt

Vai autors strādā Dinamo sistēmā vai kā, ka var teikt "mūsu"? Ja nē, tad nevajadzētu runāt par visiem.

Kādēļ jāseko šim svešas naidīgas valsts projektam man nav skaidrs. Pēdējās sezonas nav pat sportisko panākumu nekādu, tā ka šis ir vēl neizprotamāks.

Palīgus atlaida loģiski - jo Ozo ir vārds, kas tam sū...a projektam piesaista kaut nedaudz cilvēku un kaut nedaudz latvieša acīs tam vajadzētu notušēt šī projekta patiesos mērķus. Šeit nav nekāda sakara ar trenera kompetenci vai tās trūkumu.

Un līdzjutējiem (kā jau teicu izbrīna, ka tādi ir) būtu jādomā nevis par to, ko varētu piesaistīt, bet par to, lai šo projektu likvidētu tādejādi slēdzot šo Krievijas "maigās varas" projektu un Dinamo dārzeņiem liktu cīnīties par vietu sastāvā citās komandās, līdz ar to uzturēt sevi tonusā, atgūt cīņassparu utt. Džeriņš redz RD bija pilnīgi nekāds un LV izlasē tika ņemts akūta centra spēlētāju trūkuma dēļ, bet tikko uzsāka leģionāra gaitas, tā labākais uzbrucējs šī gada čempionātā Vācijā LV izlases sastāvā.

 5  1 atbildēt

Aizsūti šo Dinamo vadībai, lai izlasa

 3  0 atbildēt

Vai nav vienalga?

 2  0 atbildēt
 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt

    

 0  0 atbildēt

Šaubos vai mūsdienās ko tādu pieļautu.

 0  0 atbildēt

Ļoti labs raksts, apraksta visu, kā ir

 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt
Būs tā- Ābols galvenais, Ignatjevs, OZO, Ankipans asistenti
 0  2 atbildēt
Es to politisko projektu "Dinamo Rīga" neskatos!!!Tam klubam ar Latviju nav nekāda sakara,jo tiek uzturēts pa okupantu naudu!!!
 0  3 atbildēt