Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
138

Laba diena un Priecīgas Lieldienas visiem spocēniem, tajā skaitā hokeja faniem. Jau pirms krietna laiciņa izdevu rakstu Pasaules čempionāts hokejā 2017. Pirmās prognozes -potenciālie kandidāti. Tā nobeigumā solīju turpināt prognozēt un analizēt uzsākoties kandidātu sijāšanai un pārbaudes spēlēm - un esmu atgriezies. Biju cerējis veikt pa rakstam pēc katra spēļu pāra, bet dzīvē gadās visādi.

Ir aizvadītas 6 pārbaudes... Autors: Latvian Revenger Prognozes par Latvijas hokeja izlases izredzēm pēc 6 pārbaudes spēlēm
1.

Ir aizvadītas 6 pārbaudes spēles. Ir redzēti daudz un dažādi spēlētāji - liela daļa no tiem, ko pieminēju kā potenciālos kandidātus. Ir arī vairāki secinājumi.

Ja 6 pārbaudes spēlēs ir 2 uzvaras un 4 zaudējumi - tas neko nenozīmē. Cik reižu nav bijis, kad kāda komanda kaut vai Latvijas izlase vai Rīgas Dinamo pārbaudes spēlēs ir bez maz vai čempioni un, kad sākās spēles par punktiem priekiem pienāk gals. 2 zaudējumi Krievijas olimpiskajai(3.?) izlasei, un uzvaras uz pusēm ar Baltkrieviju un Zviedriju skan neitrāli. Bet kā ir skatoties uz izlases parādīto sniegumu?

Izlase ļoti atgādina... Autors: Latvian Revenger Prognozes par Latvijas hokeja izlases izredzēm pēc 6 pārbaudes spēlēm
2.

Izlase ļoti atgādina šīs un daļēji iepriekšējās sezonas Dinamo. Ne tikai tāpēc, ka tur ir daudz Dinamo sistēmas spēlētāju, bet galvenokārt dēļ tā, ka spēlēts netiek nemaz tik slikti (varbūt neskaitot otro Baltkrievijas spēli) - ir momenti, ir tīri pieklājīgs mazākums,vārtsargi spēj pavilkt, jo īpaši bullīšos, ir cīņasspars, ir kaut kādas kombinācijas, bet ripiņa neiet vārtos. Cerams, pēc uzvaras pār Zviedriju tam maišelim gals būs vaļā un ripas sāks birt, jo ir, kas tās samet.Un ir cerības, ka metēji nāks tikai klāt. Tajā pat laikā ļoti novēlu, lai izlasei nav šīs sezonas Dinamo standarts, kad pēc rezultatīvas spēles nāk sausais zaudējums. Un ja noņem eiforiju - spēle kā tāda nebija lieliska. Jā, mēs tikai 2. reizi uzvarējām Zviedriju, turklāt, izmantojot ieročus, kas palīdzēja arī 2009. gadā Bernē - spēka spēle, kas tādiem tehniķiem kā zviedri neiet pie sirds. Bet tajā pat laikā spēle bija pilna ar kļūdām. Par laimi to netrūka arī zviedriem. Un par tiesnešu darbību es labāk klusēšu.

Kā tad ir ar to sastāvu Ja... Autors: Latvian Revenger Prognozes par Latvijas hokeja izlases izredzēm pēc 6 pārbaudes spēlēm
3.

Kā tad ir ar to sastāvu? Ja šodien būtu jāsākas PČ un nevarētu mainīt vairs neko labi nebūtu, taču dimbā arī nebūtu. Vietas saglabāšanai elitē vajadzētu pietikt. Daudzi kliegs prom Pavlovu - neprot iemest ripu vārtos, bet pie šī sastāva viņam ir 1 ļoti vērtīga prasme dēļ, kuras viņš paliks sastāvā pat ja pienāks klāt ideālais sastāvs par kuru runāšu pēc brīža - spēja spēlēt mazākumā. Lai arī izlīdzinājuma ripa bija mazākumā, tajā pat laikā šajās 6 pārbaudes spēlēs mazākums ir tīri pieklājīgs. Kļūdas, protams, ir, taču spēlējot pret tehniski ātrākajiem zviedriem un krieviem bez tādām ir nereāli iztikt.

Kas tad ir tas ideālais... Autors: Latvian Revenger Prognozes par Latvijas hokeja izlases izredzēm pēc 6 pārbaudes spēlēm
4.

Kas tad ir tas ideālais papildinājums par ko runāju? Atgādinu, šeit runāju par ideālapstākļiem, kuru izpildes iespējamība ir diezgan maza. Izveseļojās Karsums un Daugaviņš, K. Rēdlihs, G. Pujacs, no PO tiek Dzierkals un varbūt, vēl, kāds no top jaunajiem talantiem (Jevpalovs, Bļugers, Balcers), labā formā ir arī Dārziņš un Džeriņš, atbrauc Girgensons un turnīru aizvada kā Nolana laiku Bufalo. Tas ir 1 aizsargu pāris un kā minimums  2 maiņas uzbrucējiem. Turklāt, starp šiem 6 uzbrucējiem 3 ir ar spēju spēlēt centrā - Džeriņš, Girgensons, Daugaviņš. Latvijas izlases sastāvs pēc uzvārdiem uzreiz kļūst tīri iespaidīgs. Tikpat kā pēdējās OK sastāvs, liekot pretī kaut vai to pašu Vāciju, kura ne tuvu nebūs tik iespaidīga kā bija Rīgā.

Jāatgādina, ka tas ir ideālvariants. Reālākais ir, ka pievienojās tikai Dārziņš, Džeriņš, Girgensons un uz špricēm spēlējošs Daugaviņš, jo par to cik Karsums vesels droši vien zin tikai viņš un ārsti, arī Dzierkals cik dzirdēts traumēts+ komanda nespēlē slikti un abi aizsargi ir tuvāk - šogad nebūs, kā šogad būs.

Var jau runāt ka var pasaukt... Autors: Latvian Revenger Prognozes par Latvijas hokeja izlases izredzēm pēc 6 pārbaudes spēlēm
5.

Var jau runāt, ka var pasaukt palīgā, piemēram, Jekimovu,Pečuru, Cipuli un Jāni Spruktu. Lieku 99%, ka tas nenotiks. Ja Jekimovu nepasauca uzreiz - diez vai to darīs tagad. Viņu bija pamats saukt. Cipulis un Sprukts, iespējams, jau ir pateikuši, ka negrib, nav spēka vai veselības spēlēt. Daudzi teiks, priekš kam vispār tos lēnos, vecos kraķus- pie ne ideāla sastāva viņu pieredze ļoti noderētu, jo īpaši Sprukta, kurš ir mazākuma, iemetienu un viltīgu piespēļu meistars. Iemetieni pret Zviedriju bija apkaunojums. Pečuru, visticamāk arī nesauks, jo nav jau daudz tā laika līdz čempionātam un Āzijas hokeja līga skan ļoti nievājoši, lai arī realitātē tā nav diži vājāka par to pašu Alpu līgu no kuras ir Gricinskis un Batņa.Un noteikti ir labāka par Latvijas virslīgu no kuras ir Koba Jass (jāsaka gan, ka pēc redzētā LHV PO es nesaprotu, kāpēc no Kurbada ir Jass nevis Zolmanis vai tas pats Hartmanis. Iespējams, dēļ tā par ko viņu cienīja Nolans- cīņasspara un komandas dzīšanas uz priekšu). Tātad reāli sastāva papildinājumi vai maiņas vēl būs, taču samēra minimālas. Jāatcerās arī, ka mājās palika pāris spēlētāju. Kam, manuprāt tiks teikts paldies? Viss atkarīgs no tā, kas nāks klāt. Ja tie būs 6 ideālvarianta uzbrucēji, tad pat grūti iedomāties, kuri būtu tieši tie 6, ja tikai daži tad reālākie kandidāti ir Jass, Zīle, Galoha, Razgals, Batņa un Gricinskis. Šie spēlētāji, jo viņi ir aizvietojamākie. Ieliks Bukartiem pa vidu Džeriņu vai Bičevski - sliktāk nebūs. Vai labāk cits jautājums. To pašu var teikt par to, ka ja Batņas vietā, kādu citu ieliks viņa virknējumā. Un par Zīli- nu nav viņš vēl gatavs "lielajam hokejam".

Prognozes par PČ Scaronīs ir... Autors: Latvian Revenger Prognozes par Latvijas hokeja izlases izredzēm pēc 6 pārbaudes spēlēm
6.

Prognozes par PČ. Šīs ir apšaubāmas prgnozes, kuras var ļoti mainīties pēc spēlēm ar Franciju un Vāciju (jo īpaši), lai arī pēc loģikas sastāvam par 95% ir jābūt skaidram spēlēs ar Franciju - ir jāzin visus, ko vēl ir jēga gaidīt no PO vai daktera kabineta. Šobrīd vēl var zīlēt. Tāpēc prognoze var mainīties. Taču ar patreizējo spēli prognoze ir tāda, ka no 3 "stiprajiem" - ASV, Krievija, Zviedrija - paņemsim 1 punktu, no "vidējajiem" - Slovākija, Dānija, Vācija - 5p un pamatlaikā uzveiksim "švakuli" Itāliju. Tie ir 9 punkti. Lai paliktu elitē jāpietiek, taču par top 8 nav iemesla sapņot. Pamatojums šādām prognozēm - lielajiem laiku pa laikam esam spējuši iekost. Šogad ir tikai 3 īsti "lielie". 5 punkti no vidējajiem - ar Slovākiju ir spēlēts kā līdzīgs ar līdzigu arī gados, kad ar tos sauktu par "lielo", taču patreizējais sastāvs neliek domāt, ka ar viņiem ir lielas iespējas. Dānija pēdējos gados ir ļoti neērts pretinieks. Vācija arī, laiks, kad mazgājām viņus sausā sen ir pagājis, taču ir skaidrs, ka Vācija nebūs uz papīra tik stipra kā Olimpiskajā kvalifikācijā, diemžēl, jāsaka, ka arī ne mēs+ Vācija mājās ir cita komanda.Tāpēc nav pamata cerēt uz 2 vai 3 pamatlaika uzvarām, bet var cerēt uz punktiem katrā spēlē. Ar Italiju parasti ir tā, ka vai nu izšķirošos spēli uzvaram pārliecinoši vai zaudējam un ir lielas ziepes. Gribētos domāt, ka šogad būs pirmais variants.Nākamās prognozes un analīzi, pārdomas centīšos veikt jau pēc Francijas spēlēm. Par lielu Latviju un par lielu hokeju! Paldies tiem, kas izlasīja.

Izmantotie avoti:
http://lhf.lv
0
138
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [8]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 16.04.17 15:17
3
0

atbildot uz miccheck komentāru " Shitas tiek malts jau pedejos 7 gadus, bet ka... " Doma pareizi tikai mazs labojums. Lai izkristu uz B grupu mums ir jānospēlē drausmīgi vairāku gadu garumā. Jau vairākus gadus dalījums ir mainījies - Mēs esam elitē. Ja izkrīt no elites nākamā ir divīzija 1A.

Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 16.04.17 21:06
3
0

atbildot uz znacoks komentāru " pamēģiniet tik izkrist, ka vilkšu bortā bļ@&n... " Apsveicu ar Gāgas kausu

marlboro avatars
Medaļa DoktorantsMedaļa Reāls pacansMedaļa Spēlmanis
  marlboro 16.04.17 13:08
2
0

Nopietna analīze. Es pateikšu īsāk - būsim grupā 7 vietā, ja turpināsies tāds hokeja līmeņa vispārējs kritums, tad pēc 3 gadiem lidojam ārā no A grupas  

znacoks avatars
Medaļa Didža olaMedaļa BakalaursMedaļa Dienas joks
  znacoks 16.04.17 17:41  
2
0

atbildot uz Dark Magician komentāru " Doma pareizi tikai mazs labojums. Lai izkrist... " pamēģiniet tik izkrist, ka vilkšu bortā bļ@  

spoku dienas joks

marlboro avatars
Medaļa DoktorantsMedaļa Reāls pacansMedaļa Spēlmanis
  marlboro 16.04.17 17:36
1
0

atbildot uz Dark Magician komentāru " Doma pareizi tikai mazs labojums. Lai izkrist... " 1A vienalga ir p@kaļā  

SAMSS avatars
Medaļa Zoles recidivistsMedaļa IntelektuālisMedaļa Zeltrocis
  SAMSS 19.04.17 21:30
0
0

  

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa MaģistrsMedaļa Uberautors
  exkluzīvais 16.04.17 12:03
1
2

  

miccheck avatars
Medaļa Draugu draugsMedaļa SpoksMedaļa Maģistrs
  miccheck 16.04.17 13:19
2
3

atbildot uz marlboro komentāru " Nopietna analīze. Es pateikšu īsāk - bū... " Shitas tiek malts jau pedejos 7 gadus, bet kaa esam, taa esam tajaa elitee, un araa nekriitam, jo neesam iisti B grupas liimenja komanda. Pat ja izkristu tad nakamaja gada jau butu atpakal elitee.