Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
7
3050
« 1  2  3 »

...tajā dienā viņš atgriezās no kārtējā mača [vai arī no kārtējās dzeršanas]... toreiz viss sajaucās - hokejs un bāri, treniņi un plostošana. Kad viņu piedzērušos apstādinās policisti, tad jau visa hokeja pasaule būs lietas kursā, ka NHL zvaigznei ir nopietnas problēmas ar alkoholu! Situācija nopietna, sarunas īsas, rokudzelži, policijas iecirknis un vēlāk varbūt pat reāls cietumsods. Pats Sandis atzina, ka bailes tajā brīdī neizjuta, tikai pilnīgu vienaldzību, un, kā izrādījās, atpakaļceļa vairs nav...

Katra trauma viņu darīja... Autors: Kenzie Ozo citā rakursā...
11.

Katra trauma viņu darīja tikai stiprāku, katrs pārbaudījums - norūdīja, likās, ka šo puisi nesalauzīs pilnīgi nekas. NHL viņš bija izpelnījies būt zvaigzne, bet dzimtenē - elks. Popularitātes ziņā Latvijā ar Sandi varēja sacensties vienīgi viņa labākais draugs.

Ja Ozoliņu sauca par labāko... Autors: Kenzie Ozo citā rakursā...
12.

Ja Ozoliņu sauca par labāko aizsargu Latvijā, tad viņa partneris Sergejs Žoltoks - viennozīmīgi bija labākais uzbrucējs. Viņi kopā sāka spēlēt hokeju, dzīvoja vienā numuriņā un pat uz NHL gāja spēlēt kopā. Tieši tur Sergejam sākās nopietnas problēmas ar veselību. Kāda mača laikā Žoltoks pat zaudēja samaņu un nogāzās uz ledus. Tad vainu novēla uz kādu noslēpumainu gripu, bet 2004. gadā, atkal mača laikā, Sergejam palika ļoti slikti. Kad viņu aizveda uz ģērbtuvēm, ārsti konstatēja sirds aritmiju...

Komandas biedri zaudēja savu... Autors: Kenzie Ozo citā rakursā...
13.

Komandas biedri zaudēja savu labāko uzbrucēju, bet Sandis Ozoliņš - labāko draugu.

Sandis: "Mēs tad ļoti daudz laika pavadījām kopā padomju laika komandas junioros. Mēs dzīvojām kopā vienā vietā un mums pat bija kopīga soma, kur likt nūjas..."

Traģēdija ar Sergeju Žoltoku... Autors: Kenzie Ozo citā rakursā...
14.

Traģēdija ar Sergeju Žoltoku notika 2004. gadā tieši spēles laikā.

Normunds Sējējs: "Nu izgāja viņš... pat negribās atcerēties..."

Sandis: "Es tad atrados golfa laukumā pie trešās bedrītes..."

Normunds Sējējs: "...Sergejs izgāja uz ledus un kaut kā sāka krist! Atceros, ka es viņu vēl ķēru un vilku pāri bortam..."

Sandis: "...un kad jau braucu golfa mašīnītē tālāk, kaut kā neviļus uzmetu skatienu telefonam un man tur bija 9 neatbildēti zvani, un visi no Rīgas..."

Normunds Sējējs: "...pēc tam jau viņu aizveda uz ģērbtuvēm. Neviens nezināja, kas viņam noticis, pārējie vienkārši turpināja spēlēt! Bet kad spēle bija beigusies un visi devās uz ģērbtuvēm, viņš tur koridorā gulēja uz grīdas un ātrā palīdzība viņu vēl mēģināja atdzīvināt."

Sandis [ar rūgtumu balsī]: "...skatījos, kas man tur zvanījis, zvanīju atpakaļ... man visu izstāstīja... es uzreiz no golfa laukuma devos uz savu mašīnu un braucu mājās... pēc dažām dienām jau bija bēres! "

No citiem avotiem par... Autors: Kenzie Ozo citā rakursā...
15.

No citiem avotiem, par Sergeju Žoltoku, tika teikts:

*Spēles sākumā Žoltoks darbojies visai sekmīgi, tomēr kādā spēles epizodē viņa darbība laukumā palikusi lēnāka. Apķēris ar roku seju, Sergejs devās uz rezervistu soliņu.

*Kā apliecina Žoltoka draugs un komandas biedrs no "Wild" Dārbijs Hendriksons, viņš esot pavadījis Sergeju līdz ģērbtuvei.

*Kā liecina spēlē klāt bijušais NHL aģents Nīls Šīhijs, Žoltoks esot nomiris Hendriksona rokās. Pēc Šīhija teiktā, pēdējie Sergeja vārdi bijuši "Neaizej!". Šīhija intervijā arī minējis, ka Sergeja Žoltoka tēvs, kurš dzīvo Baltkrievijā, bijis liktenīgajā spēlē skatītāju rindās.

*Kā ziņoja laikraksts "Diena", atsaucoties uz Minskas žurnālistu Vjačeslavu Fedorenkovu, Žoltokam slikti kļuvis apmēram piecas minūtes pirms spēles beigām. Viņš atstājis laukumu un aizgājis uz ģērbtuvi, kur saļimis. Steidzami tika izsaukta ātrā palīdzība, kuras mediķi konstatēja sirds apstāšanos. Ārsti apmēram stundu cīnījās par 31 gadu vecā hokejista dzīvību, taču pūliņi izrādījās velti. Spēle netika pārtraukta un beidzās neizšķirti 2:2.

*2003.gada 21.oktobrī NHL regulārā čempionāta spēlē, kurā "Wild" ar 2:3 zaudēja Kalgari "Flames", Žoltoks otrajā periodā atstāja laukumu, sūdzoties par reiboņiem. Līdzīgas veselības problēmas hokejistam bijušas arī iepriekšējās sezonās. Pēc spēles Žoltokam vietējā slimnīcā veiktas pārbaudes, kurās konstatēts, ka reiboņu iemesls bija organisma dehidrēšanās. Tāpat ārsti atklāja, ka viņam bija sirds aritmija.

Pēc scaronīs traģēdijas... Autors: Kenzie Ozo citā rakursā...
16.

Pēc šīs traģēdijas, Sandis nepārtrauca spēlēt hokeju, toties sāka zaudēt pats sevi. Pēc tāda zaudējuma atgriezties sportā bija daudz grūtāk, nekā pēc pašas smagākās traumas. Hokejs, kas deva Ozoliņam visu, atņēma viņam labāko draugu.

Sandis: "Tas bija ļoti grūti... visas ikdienišķās lietas, hokejs - viss kļuva vienaldzīgs! Es pat nezināju, ko darīt! Es pazaudēju hokeja garšu, spēles garšu, visu prieku. Tas bija kā... nu ne gluži mocības, bet vajadzēja pamatīgi saņemties, lai izietu uz ledus!"

Viņscaron spēlēja aizvien... Autors: Kenzie Ozo citā rakursā...
17.

Viņš spēlēja aizvien sliktāk, sāka kavēt treniņus un normāli spēlēt nevarēja. No sākuma neviens tam nepievērsa uzmanību, domāja, ka tik ļoti pārdzīvo par notikušo, gan pāries... bet nepārgāja. Pēc kāda laika treneris ievēroja, ka Sandis pārāk bieži iedzer... bet bija jau par vēlu, puisis jau "krita bedrē" un pats to lieliski saprata.

Ozoliņscaron nebija... Autors: Kenzie Ozo citā rakursā...
18.

Ozoliņš nebija pārliecināts, ka pats saviem spēkiem spēs tikt galā, tāpēc viņš pieņēma svarīgu lēmumu - vērsties pēc profesionālas palīdzības.

Sandis: "Pats sev teicu- pietiek! Es vairs nevaru! Tas bija mans lēmums. Neviens mani nespieda to darīt, neviens par to arī nerunāja, es jau pats biju visu izlēmis!"

Viņš izgāja ārstēšanos klīnikā. Kad likās, ka viss jau ir aiz muguras, Sandis atkal norāvās, bet šoreiz viņam jau bija vienalga.

Sandis: "Apātija... vienkārši apātija... otrā!"

Ozoliņscaron saprata ka... Autors: Kenzie Ozo citā rakursā...
19.

Ozoliņš saprata, ka vajag apstāties, savādāk viņš riskēja pazaudēt visu - darbu, ģimeni un pat savus draugus. Bet bija jau par vēlu, lai pats saviem spēkiem spētu cīnīties ar alkohola varu, tāpēc viņš devās uz vietu, kur nemēdz būt slaveni hokejisti, biznesmeņi, topmodeles vai mājsaimnieces, vien cilvēki ar vienu un to pašu problēmu. Ozoliņš arī pats atzīst, ka viņu izglāba tikai "Anonīmo alkoholiķu biedrība". Te viņš no jauna iemācījās dzīvot bez alkohola un turpina to darīt vēl joprojām. Arī Rīgā viņš turpina apmeklēt līdzīgas sanāksmes, un, kas zin, varbūt bez šīm sanāksmēm Ozoliņa, kā hokejista, nemaz vairs nebūtu.

scaronādas sanāksmes... Autors: Kenzie Ozo citā rakursā...
20.

šādas sanāksmes viņš turpina apmeklēt vēl joprojām, kaut gan šķiet, ka nepatīkamā saistība ar alkoholu jau sen ir pārciesta. Bet toreiz, 2006. gadā, grādīgais dzēriens pārvilka krustu viņa sapnim - spēlēt pasaules čempionātā Latvijā. Kamēr izlase cīnījās par uzvarām savu skatītāju priekšā, Ozoliņam notika cita cīņa - par savu nakotni. Ne par kādu hokeju viņš pat nedomāja. Tās bija beigas viņa karjerai un ģimenes dzīvei. No ledus arēnas varoņa viņš pārvērtās par amerikāņu dzeltenās preses melno avi.

« 1  2  3 »
7
3050
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [181]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Lieliskais avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa BotsMedaļa Recidīvists
  Lieliskais 27.10.11 01:17
293
1

Kaut ko tik fantastisku es sen nebiju lasījis! Paldies par rakstu!

Lux avatars
Medaļa SpēlmanisMedaļa RecidīvistsMedaļa Amors
  Lux 27.10.11 03:22
193
1

Oho, cik daudz tulkots un cik milzīgs darbs ieguldīts! Tu tiešām būtu pelnījusi daudz plusu un medaļu par šo rakstu! Vislabākais raksts kāds pēdējā laikā ir redzēts!

Faradejs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa KomiķisMedaļa Dienas joks
  Faradejs 27.10.11 01:06
136
0

Ja varētu, iedotu medaļu. Gan Tev, gan Sandim.

VinnijsPūks avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Vidusskolnieks
  VinnijsPūks 27.10.11 02:23
90
0

Zelta raksts! Tiešām ļoti labs raksts! Atmiņas,atmiņas.. Ozo ir staigājoša leģenda, novēlu visu to labāko! :)

canadiene avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoks
  canadiene 27.10.11 02:36
62
0

Tiešām labs raksts.Protams,+++.

Skumji,ka par šādiem tiešām labiem rakstiem reti,kad 100 + savācās,bet kaut kādās attēlu galerijās ar knapi 10 bildītem ir 1000+.

Rammštein avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa TeamworkMedaļa Pamatskolnieks
  Rammštein 27.10.11 10:10
50
0

Viens no labākajiem rakstiem,ko es esmu izlasījis! ++++

KompeTe avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sviestmaize
  KompeTe 27.10.11 03:19
44
1

Ozoliņu, Žoltoku un Irbi salaist kopā, piesviest vēl dažus no leģendām - pisdets visiem būs uz ledus. ;D

 

Paldies par rakstu! Lielum liels pluss!

rudix avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa BakalaursMedaļa Recidīvists
  rudix 27.10.11 02:25
38
0

Te jau daudz kas ņemts no gramatas - Ozo, cilvēks uz ledus. Iesaku ikvienam izlasīt šo gramatu, nenožēlosiet ;)

jizzy079 avatars
Medaļa Spoks
  jizzy079 27.10.11 02:58
34
0

Lasu rakstus spokos bieži, bet šis ir pirmais un vienīgais raksts kurš ir pelnijis plusu, cepumu, medaļu, ordeni, vienalga, leģendas dzīvo mūžam, Ozoliņš ir Latvijas leģenda un vienmēr būs! :)

Kalnciems avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa TeamworkMedaļa Dienas doma
  Kalnciems 27.10.11 10:38
24
0

Ah un par Žoltoku asaras saskrēja acīs ;(

Mērnieks avatars
Medaļa PamatskolnieksMedaļa SviestmaizeMedaļa Spoks
  Mērnieks 27.10.11 01:44
23
0

Ideāls raksts,kurš visticamāk  nedubūs vairāk "+" par viena komīksa rakstiem ,jo parasti šādus darbus nenovērtē... Huge " + " from me. 

ri4s23 avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoks
  ri4s23 27.10.11 08:09
21
0

Autor, cepuri nost ! Perfekts raksts. Paldies

Darky1029 avatars
Medaļa VidusskolnieksMedaļa Spoki flameMedaļa Bakalaurs
  Darky1029 27.10.11 02:02
21
0

Es izlasiju pilnīgi visu..Vnk perfekts raksts...

Galla avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Admins iesakaMedaļa Sponsora favorīts
  Galla 27.10.11 02:18
19
0

Saads raksts liek asaraam paraadiities un aizomaaties...

Par Sandi, Par hokeju...

Sound Of My Voice avatars
Medaļa PamatskolnieksMedaļa Spoki flameMedaļa Žurnālists
  Sound Of My Voice 27.10.11 02:19
19
0

Ja varētu par šo rakstu ielikt 100 plusiņus, es noteikti to izdarītu.

Cepuri nost!

Stafins avatars
Medaļa StudentsMedaļa JubilārsMedaļa Recidīvists
  Stafins 27.10.11 02:05
17
0

Idēāli +

Orange Camel avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Gods kalpot Latvijai!Medaļa Man patīk Facebook 7000
  Orange Camel 27.10.11 02:45
15
0

Loti labi !

Poetic Tragedy avatars
Medaļa O!ZorroMedaļa PiparkūkaMedaļa Fukušima
  Poetic Tragedy 27.10.11 01:58
15
0

atbildot uz Mērnieks komentāru " Ideāls raksts,kurš visticamāk &nbs... " Nenovērtē tpc ka daudziem lasīt negribas.

swizz avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoks
  swizz 30.10.11 02:33
15
1

Izskatās pēc bloķētas mīnusu pogas

Perfekts raksts, to arī pierāda tas ka nevienam nav tizlā roķele ievilkusi mīnusu.

FUCKthemALL avatars
Medaļa Veiksmes lādeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  FUCKthemALL 27.10.11 09:51
12
0

vnk tik labs raksts + no manis !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

« 1  2  3  4  5 »